Dowiedz się, jak znaleźć zgubiony lub skradziony telefon komórkowy

Mówią, że dziś wyjechalibyśmy wcześniej bez portfela domowego niż bez telefonu komórkowego. Jesteśmy w stanie zamontować dramat, jeśli wyczujemy kieszeń lub zajrzymy do torby, a komórki nie ma. „Czy gdzieś to zostawię? Czy ukradliby mi go? ”Wielu z nas miało do czynienia z tą sytuacją, ale mamy rozwiązanie. Prezentujemy listę aplikacji, które pomogą Ci znaleźć zgubiony lub skradziony telefon komórkowy.

Obecnie wszyscy smartphones mają zintegrowane sistema lokalizacja, która ułatwia śledzenie tych urządzeń. Dzięki Google zadanie jest znacznie prostsze niż kilka lat temu. Czy masz Android jak iPhone, Możesz znaleźć swój telefon komórkowy za pośrednictwem konta Google.

Brzmi prosto, ale jak to zrobić? Wystarczy włączyć telefon komórkowy, połączyć się z kontem Google i siecią internetową. To wystarczy, aby łatwo zlokalizować urządzenie z komputera lub z innego urządzenia.

TOP 5 aplikacje, aby znaleźć swój telefon

znajdź zgubiony telefon

Cerberus: jest uważana za jedną z gwiazdkowych aplikacji Android w celu ochrony urządzenia w przypadku zagubienia lub kradzieży. Najważniejsze jest to umożliwia wykonywanie zadań zdalnie ze strony internetowej Cerbera. Ponadto, jeśli telefon komórkowy nie jest podłączony do Internetu, Może być kontrolowany przez SMS. Inną kwestią do podkreślenia jest to możliwe jest zdalne czyszczenie w przypadku posiadania poufnych informacji lub danych.

Prey Anti-Theft: dwie najbardziej wyróżniające się funkcje tej aplikacji to: wysłać dane do właściciela o lokalizacji urządzenia za pośrednictwem punkty aktywne WiFi. To także pozwala wysyłać wiadomości do „sprawcy”, aby poinformować go, że jest ścigany, tak długo, jak na komisariacie zgłoszono napad.

Utracono Androida: kompletny i prosty. To byłby opis tej aplikacji. Dzięki niemu możesz umieść telefon na mapie lub wysłać wiadomość i przekształcić ją w dźwięk odtwarzany przy pełnej głośności. Wiele osób określa to jako Najlepsza darmowa aplikacja do znalezienia telefonu komórkowego.

Lokalizator rodziny: To trochę różni się od wszystkich innych. Jego głównym celem jest Twórz grupy osób, którym możesz udostępniać dane o swojej lokalizacji. Jest zaprojektowany tak, aby zawsze można było zlokalizować dzieci.

iCloud: Ta aplikacja jest tylko dla urządzeń Apple. I po prostu otwórz go i kliknij „szukaj”. Jeśli komórka jest w pobliżu, można sprawić, by brzmiało, aby szybciej je znaleźć. Przeciwnie, zgubiłeś to, możesz zablokuj to zdalnie Więc nie można go użyć. Pamiętaj, że ta procedura będzie działać tylko wtedy, gdy masz aktywowaną opcję Wyszukaj moje urządzenie.