Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Dowiedz się, jak zrobić z nich papierowe samoloty 8 Strony internetowe z papieru

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Dowiedz się, jak zrobić z nich papierowe samoloty 8 Strony internetowe z papieru

Papierowe samoloty były tak samo częścią naszego dorastania, jak marzenie o lataniu. Wielu z nas przekształciło to w hobby na całe życie. Jednak nauka tworzenia papierowych samolotów nie polega tylko na marszczeniu papieru na zagięciach i wyrzucaniu go w powietrze. Jest to nauka o lotnictwie w jej najbardziej podstawowym znaczeniu.

WYKORZYSTAJ WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

Zrób kilka i zobacz, jak daleko możesz sprawić, by poleciały. Oto osiem stron internetowych dla majsterkowiczów z instrukcjami składania różnych rodzajów papierowych samolotów.

Foldnfly to strona poświęcona projektom papierowych samolotów dla wszystkich poziomów umiejętności. Do każdego projektu dołączona jest składana instrukcja, poziom trudności, czas i odległość, jaką samolot będzie utrzymywał w powietrzu, oraz średni czas pozostawania w powietrzu, jeśli zostanie rzucony przez dziesięciolatka. Ponadto każdemu projektowi towarzyszy przewodnik wideo i szablon do wydrukowania.

Strona jest starannie zilustrowana dużymi grafikami na jednolitym tle. Tutaj zacznij od nauczenia się instrukcji składania w Hangarzbieraj porady i wskazówki od Pas startowyi dowiedz się więcej o tym hobby w Salonik. Następnie, aby uzyskać najlepsze wyniki, użyj filtrów po lewej stronie, aby zawęzić listę 48 dostępnych wzorów.

Możesz przejść bezpośrednio do górnego menu i zanurzyć się w projektach, aby uzyskać odległość, chłód, łatwość i popularność. W przeciwnym razie po prostu przyjrzyj się każdemu z pięćdziesięciu starannie zilustrowanych projektów. Wszystkie projekty mają nazwy (takie jak Falcon, Chinook lub Tornado) oraz instrukcje tekstowe i wideo.

Może wolisz szybowiec od szybkiego skimmera. Sugeruję więc nauczenie się jednego projektu ze wszystkich klas papierowych samolotów i sprawdzenie, który z nich Ci się podoba.

How Things Fly to strona internetowa stworzona przez National Air and Space Museum przy Smithsonian Institution. Ta witryna naukowo-inżynieryjna dla dzieci przedstawia podstawowe zasady latania. Witryna zawiera interaktywne eksponaty, filmy i artykuły, które dotyczą historii lotnictwa i wyjaśniają, jak działają samoloty i statki kosmiczne.

Rekommenderad:  CynogenMod Gello to nadchodząca przeglądarka oparta na Chromium

Zabawne są zajęcia dla dzieci — stwórz własny papierowy samolot, wybierając jeden z trzech projektów, a następnie ucz się, wykonując ćwiczenia. Możesz także wziąć udział w wyzwaniu odległości i zobaczyć, jak daleko możesz przelecieć swoim samolotem.

Nie pozwól, aby staroświecki design Cię odrzucił. Amazing Paper Planes to prosta strona z obszernym zbiorem bezpłatnych instrukcji składania papierowych samolotów, wskazówek dotyczących lotów i nie tylko. Wystarczy przejrzeć menu po lewej stronie, aby zobaczyć niektóre z unikalnych projektów… większość z nich to papierowe repliki prawdziwych samolotów (a nawet promu kosmicznego). Niektóre z nich nie latają, ale są pięknymi modelami wystawowymi.

Niestety YouTube kanał ma tylko kilka filmów. Ale strona ma wystarczająco dużo dla każdego, kto chce nauczyć się składać unikalne papierowe samoloty.

DIY-Magazine to nie tylko papierowe samoloty; ma wystarczająco dużo ładnie zilustrowanych projektów, aby wprowadzić Cię w to hobby. Zajęcia są dla wszystkich grup wiekowych. Każdy samouczek papierowego samolotu jest wyjaśniony za pomocą łatwych do wykonania instrukcji. Jeśli Twoje dziecko jest zainteresowane rzemiosłem, spraw, aby poszło dalej z Dodatkowe wskazówki sekcja pod każdą instrukcją.

Witryna nie aktualizowała kolekcji papierowych samolotów od zeszłego roku, ale 21 dostępnych projektów powinno wystarczyć, aby Cię zainteresować.

Możesz zrobić wszystko w Instructables, głównej witrynie internetowej dla majsterkowiczów. Dlaczego więc nie papierowe samoloty wszystkich typów? Ponieważ jest to jedna z najlepszych społeczności dla majsterkowiczów, rękodzieła i wszystkiego, co ręcznie robione, pasek wyszukiwania jest pierwszym miejscem, do którego należy się udać. Znajdziesz tysiące samouczków, takich jak ten, który jest zbiorem imponujących papierowych samolotów.

Użyj filtrów, aby zawęzić wyniki wyszukiwania przed przejrzeniem projektów. A jeśli jesteś zainteresowany głębszym nurkowaniem, dostępne są samouczki dotyczące innych typów maszyn latających, takich jak helikoptery.

Rekommenderad:  Jak programować tagi NFC za pomocą Androida

To stara strona, ale wciąż świetny przewodnik krok po kroku, jak tworzyć papierowe samoloty, papierowe helikoptery i szybowce. Papierowe samoloty są podzielone na kategorie – łatwe do wykonania, średnio trudne i trudne do wykonania. Jednak 25 odmian na widoku powinno sprawić, że będziesz się składał i odlatywał przez wieki. Witryna zawiera również YouTube instrukcje wideo, jak prawidłowo wykonać modele latające.

Alex Schultz założył również stronę z innymi stronami poświęconymi papierowym samolocikom; nie wszystkie linki są jednak na papierowych samolotach. Niektóre linki są również zepsute.

Społeczności takie jak Reddit to jedne z najlepszych miejsc do doskonalenia swoich umiejętności w zakresie papierowych samolotów. Ten subreddit żyje i należy do 10% najlepszych społeczności w serwisie społecznościowym. Możesz poprosić o wskazówki i opinie, a następnie pochwalić się swoimi projektami. Historie sukcesów i porażek pokazują również, że uzyskanie idealnego lotu z samolotu wymaga wielu prób i błędów.

Możesz także sprawdzić subreddity Origami i Papercraft, aby zapoznać się z samouczkami. Nie zapomnij użyć filtrów Reddit, aby dostać się do najlepszych postów, które mogą być również samouczkami z największą liczbą głosów w kanale. Wiele postów jest udostępnianych z YouTubektóry jest kolejnym oceanem, w którym możesz zanurzyć się na lekcje projektowania.

Papierowe samoloty to nie tylko hobby dla dzieci

Rekord odległości papierowego samolotu wynoszący 88,318 metrów (290 stóp) jest częścią Księgi Rekordów Guinnessa. Zoptymalizowanie projektu zajęło zespołowi sześć miesięcy pracy i 20 różnych prototypów. Nawet symulacje matematyczne i projektowanie 3D były częścią projektu, który trafił do tego lotu. Ten rodzaj trudu dobitnie dowodzi, że robienie papierowych samolotów to poważne hobby. Dlaczego właśnie teraz — projektowanie własnych papierowych samolotów łączy w sobie to, co najlepsze w nauce i inżynierii, z radością płynącą z lotu. Wszystko, czego potrzebuje, to kilka kartek formatu A4.

Rekommenderad:  Jak pozbyć się zapachu papierosów z klimatyzatora samochodowego? [Solved] 2022