DragonTouch Classic 10 Wi-Fi Picture Frame: stylowy sposób na zmodernizowanie zdjęć + upominki

To jest sponsorowany artykuł, który został udostępniony przez DragonTouch. Rzeczywista treść i opinie są wyłącznymi poglądami autora, który zachowuje niezależność redakcyjną, nawet gdy sponsorowany jest post.

W miarę postępu technologii skromna ramka na zdjęcia i album stają się nieco przestarzałe. Obecnie ludzie robią zdjęcia cyfrowo i zapisują je w chmurze na przechowanie, więc nie ma potrzeby zabezpieczania opracowanych zdjęć za pomocą albumów i ramek do zdjęć.

Jednocześnie miło jest mieć zdjęcia ozdabiające dom. Wyświetlanie albumu rodzinnego przez przeglądanie albumu w telefonie nie ma takiego samego osobistego charakteru jak album!

W związku z tym, jeśli chcesz pochwalić się cyfrowymi zdjęciami w stylowy sposób i szukasz świetnego prezentu poniżej 100 USD, nowa cyfrowa ramka na zdjęcia DragonTouch Classic 10 Review to mądry wybór. Ta ramka do zdjęć cyfrowych stanowi świetny prezent dla prawie wszystkich osób na liście świątecznej.

Co to jest ramka na zdjęcia DragonTouch?

The DragonTouch Classic 10 Wi-Fi Picture Frame jest zaprojektowany tak, aby obrazy cyfrowe były stylowe. Ma za zadanie pokazać swoje zdjęcia na półce lub półce bez konieczności przybijania tabletu do ściany!

Dragontouch Frame

Kiedy patrzysz na ramkę bezpośrednio po wyjęciu z pudełka, wygląda jak normalna. Nie ma w tym nic fałszywego lub plastikowego; możesz kupić podobną ramkę do zdjęcia fizycznego i nie mrugać okiem.

Podobnie jak zwykła ramka do zdjęć, DragonTouch Classic 10 może stać na półce przy użyciu dołączonej podstawy lub zamontować na ścianie za pomocą otworu montażowego z tyłu. Tak długo, jak jesteś blisko źródła zasilania, tę ramkę można umieścić na dowolnej ścianie lub powierzchni.

Konfigurowanie ramki do zdjęć DragonTouch

Aby go uruchomić, użyj dostarczonych kabli, aby podłączyć go do sieci. Po uruchomieniu ramki do zdjęć z przyjemnością odkryjesz, że jej wnętrze to tablet z ekranem dotykowym!

Ekran Dragontouch

Spodziewałem się „głupiego ekranu”, który mógłby otrzymywać instrukcje tylko za pośrednictwem aplikacji, ale kontrolowanie konfiguracji poprzez bezpośrednie dotknięcie ramki obrazu było odświeżającą zmianą tempa.

Po uruchomieniu ramki pobierz aplikację ramki na swój telefon. a następnie pobierz otrzymany identyfikator ramki i wpisz go w telefonie. Powiąże to telefon z tą ramką, umożliwiając sterowanie nim.

Dragontouch Mobile

Podczas instalacji utwórz adres e-mail za pomocą DragonTouch za darmo. Ten adres służy wyłącznie do wysyłania zdjęć, dzięki czemu można przesyłać zdjęcia z dowolnego urządzenia za pomocą klienta poczty e-mail.

Korzystanie z DragonTouch

Zaskakujące jest to, że ramka ma więcej funkcji niż wyświetlanie zdjęć. Na przykład ma funkcję alarmu, która ostrzega o nadejściu określonego czasu. Możesz także aktywować ekran czasu i kalendarza, aby śledzić daty, które również wyświetlają twoje zdjęcia w małym oknie.

Dragontouch Photos

Główną funkcją DragonTouch jest jednak wyświetlanie mediów cyfrowych. Dotyczy to zarówno zdjęć, jak i filmów, które można ustawić tak, aby automatycznie przewijały stoper.

Z przyjemnością zauważyłem, że rama ma wbudowane głośniki i regulację głośności. Jeśli chcesz, możesz sprawić, że ramka pokaże Twoje wakacyjne filmy ze wszystkimi dźwiękami sceny. lub jeśli stają się zbyt irytujące, wycisz głośność i pozwól im grać cicho.

Porty Dragontouch

DragonTouch ma również dużą liczbę portów dla mediów zewnętrznych. Możesz wybrać kartę SD, pamięć USB lub bezpośrednie połączenie USB.

Jeśli chcesz dodać zdjęcia do ramki, możesz to zrobić, przesyłając je za pośrednictwem aplikacji, wysyłając je za pomocą adresu e-mail DragonTouch lub podłączając nośniki fizyczne, takie jak pamięć USB. W związku z tym przenoszenie obrazów do albumu cyfrowego jest bardzo łatwe.

Dragontouch Import

Co sprawia, że ​​DragonTouch jest wyjątkowy?

Podczas gdy DragonTouch wykonuje fantastyczną robotę, pokazując swoje cyfrowe media, nie jest to jedyny konkurent w mieście. W rzeczywistości jest nieco droższy niż Google Nest Hub i Amazon Echo Show. Po co więc chwytać to nad konkurencją?

Po pierwsze, jego rozmiar ekranu jest znacznie większy. DragonTouch może nie mieć aktywowanych głosem asystentów i zdolności do gry YouTube filmy, ale oznacza to, że większy budżet zostanie przekierowany na rozmiar ekranu.

Google Nest HubWaga ekranu w 7”I Amazon Echo Show niedawno wypuściło 10-calowy model, ale DragonTouch przewyższa je (nawet jeśli tylko nieznacznie!) O wielkości ekranu 10.1”.

Moje myśli na temat DragonTouch 10 Classic

Jeśli potrzebujesz inteligentnego ekranu, który może odtwarzać filmy, wyświetlać listy odtwarzania w Spotify i zamówić pizzę, DragonTouch nie jest dla Ciebie. Koncentruje się przede wszystkim na ramce obrazu i jako taki nie ma luksusowego centrum domowego.

Jeśli jednak szukasz sposobu na wyświetlenie cyfrowych zdjęć w atrakcyjnej ramce, to jest to. Ma duży rozmiar ekranu, wygląda stylowo i jest bardzo łatwy w konfiguracji i obsłudze.

Możesz zamów własny Classic 10 od Amazon za jedyne 99,55 USD. Ten link jest ważny do 31 grudnia 2019 r., O 23:59 PST.

Czy ten artykuł jest przydatny?