Dragspring przywraca Twoje urządzenie gestem przeciągania w aplikacji ustawień

Dragspring przywraca Twoje urządzenie gestem przeciągania w aplikacji ustawień 1

Jedną z rzeczy, które możesz zrobić dużo, gdy masz urządzenie z jailbreakiem, jest respring. W pewnym sensie respring można opisać jako miękki restart w celu dodania zmian w systemie operacyjnym poprzez poprawki jailbreak. Ponowne generowanie wyników może być również przydatne do innych celów, ale bez względu na to, dlaczego to robisz, czasem może być uciążliwe, gdy próbujesz znaleźć szybki i łatwy sposób na ponowne uruchomienie urządzenia.

W przeszłości omawialiśmy mnóstwo różnych poprawek w jailbreak, które pozwoliły Ci odpowiedzieć na swój telefon na żądanie, ale jednym z najnowszych ulepszeń, które dołączyły do ​​tej rosnącej liczby wydań, jest zaktualizowana poprawka nazwana Dragspring przez twórcę iOS ConorTheDev.

Dragspring przywraca Twoje urządzenie gestem przeciągania w aplikacji ustawień 2

Jak pokazano w powyższych przykładach zrzutów ekranu, Dragspring w zasadzie umożliwia przejście do iPhone’a lub iPada, przeciągając w dół z góry aplikacji Ustawienia. Użytkownik otrzymuje prosty interfejs przeciągania i zwalniania, taki jak pokazany, po czym zwolnienie automatycznie odpowie na telefon. Użytkownik może zrezygnować z oddychania, przeciągając go w górę przed zwolnieniem palca.

Dragspring dodaje dedykowane okienko preferencji do aplikacji Ustawienia, w której użytkownicy mogą skonfigurować kilka opcji komfortu stworzenia według własnych upodobań:

Dragspring przywraca Twoje urządzenie gestem przeciągania w aplikacji ustawień 3

Tutaj możesz:

 • Włącz lub wyłącz Dragspring na żądanie
 • Ukryj lub pokaż tytuł
 • Skonfiguruj niestandardowy tytuł akcji
 • Skonfiguruj niestandardowy tytuł po akcji
 • Włącz a 1- drugie opóźnienie przed odpowietrzeniem
 • Wybierz rodzaj akcji, która ma miejsce po zwolnieniu palca:
  • Sbreload
  • Uicache
  • Ldrestart
  • Zwyczaj

Gdybym musiał wybierać między Dragspring a konkurencyjnym ulepszeniem, takim jak DockSpring, prawdopodobnie wybrałbym to drugie, ponieważ Dock ekranu głównego jest prawie zawsze widoczny od pierwszej interakcji z moim telefonem i jest to o jeden krok mniej niż uruchomienie aplikacji Ustawienia z tego samego powodu. Mimo to Dragspring zapewnia użytkownikowi kilka dodatkowych opcji konfiguracji, a także jest estetyczny. Naprawdę trudno się pomylić z którąkolwiek z tych opcji.

Osoby zainteresowane wypróbowaniem Dragspring mogą pobierz ulepszenie za darmo z repozytorium Dynastic Repo za pośrednictwem ich ulubionego menedżera pakietów. Ulepszenie obsługuje jailbreak urządzeń iOS 13.

Czy planujesz zainstalować Dragspring, czy masz inny preferowany sposób, aby odpowiedzieć na swój telefon na żądanie? Daj nam znać swoje stanowisko w sekcji komentarzy poniżej.