Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Droga AppleTwój ołówek potrzebuje pudełka

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Droga AppleTwój ołówek potrzebuje pudełka

Mamy nadzieję, że w Cupertino wszystko pójdzie dobrze. Wiemy, że rok 2021 był rokiem pracowitym pod względem wszystkich premier, ale przed jego końcem chcielibyśmy poprosić Cię o rozważenie pomysłu na nowy produkt.

Nie martw się; produkt, który sugerujemy, nie jest kolejnym telefonem, zegarkiem, TWS, tabletem czy notebookiem. Bóg jeden wie, że dobrze opanowałeś te działy. Jesteśmy tutaj, aby zaproponować sugestię, która zasadniczo odmieni życie Apple Użytkownicy ołówka (jak my) mają trochę łatwiej. Tak jak Apple tworzy produkty takie jak ściereczka do polerowania, która jest w zasadzie maleńkim kawałkiem materiału w cenie rupii. 1,900 lub etui AirTags, które powoduje zwrot kosztów o ponad Rs. 3000, chcielibyśmy, żebyście rozważyli stworzenie czegoś, co w rzeczywistości rozwiązywałoby problemy dla ludzi, którzy kochają i korzystają z Apple Ołówek.

Zdjęcie: Daniel Korpai na Unsplash

My w imieniu wszystkich Apple Użytkownicy ołówka, chcą Cię poprosić o utworzenie pliku Apple Piórnik. Tak, dobrze przeczytałeś – desperacko potrzebujemy sprawy dla Apple Ołówek, a więc w zasadzie Apple Pencil Box i za tą prośbą kryje się całkowicie dobra logika.

Od czasu premiery w 2015 r Apple Ołówek dosłownie zepchnął wszystkie inne rysiki ze swojej drogi i stał się najpopularniejszym rysikiem na świecie. Chociaż na rynku istnieje pewna konkurencja, Apple Ołówek pozostaje ulubionym rysikiem tłumów i stanowi własną strefę. Ale mimo że Apple Ołówek może być wymarzonym rysikiem dla bazgrołów, szkicowników i projektantów, istnieje problem z produktem, który łączy wszystkie Apple Użytkownicy ołówków, niezależnie od tego, czy są amatorami, czy profesjonalistami. Problemem jest ładowanie.

Odkąd Apple wyszedł z Apple Ołówek, ładowanie spowodowało problem z rysikiem. W pierwszym rysiku Apple umieścił punkt ładowania na jednym końcu Apple Ołówek, który miał być podłączony albo do samego iPada w celu naładowania, albo musiał być ładowany za pomocą maleńkiej przejściówki, którą większość z nas zgubiła już w pierwszym tygodniu od otrzymania naszego Apple Ołówek.

Nie był to jedyny problem z ładowaniem pierwszej generacji Apple Ołówek. Podłączenie go do iPada w celu naładowania oznaczało w zasadzie „życie na krawędzi”, ponieważ ładowanie ołówka w tej pozycji dosłownie oznaczało ryzykowanie jego życia. Spójrzmy prawdzie w oczy, ten duży rysik podłączony do iPada i wystający w ten sposób to pewny przepis na katastrofę, gdzie jedno małe uderzenie może łatwo uszkodzić zarówno iPada, jak i ołówek. Nie żartujemy – wielu naszych znajomych skończyło z załamaniem Apple Ołówki i uszkodzone porty ładowania iPada z powodu tego układu.

Chociaż pozostawało to największą wadą pierwszej generacji Apple Ołówek, było wiele innych (nieco mniej Apple zagrażające życiu problemy z ołówkiem/iPadem) z rysikiem. Ta mała czapka zakrywająca Port Błyskawic była w zasadzie kolejną rzeczą do stracenia. Był tak malutki, że musieliśmy go świadomie chronić podczas ładowania Ołówka.

Na urządzeniu nie było (nie ma) żadnych wskaźników naładowania Apple Ołówek na górze. Często prowadziło to do tego, że próbowaliśmy coś nabazgrać, ale kończyło się to niepowodzeniem, a następnie próbowaliśmy dowiedzieć się, czy Apple Ołówek przestał działać lub był po prostu rozładowany. Kiedy zdaliśmy sobie sprawę, że jest rozładowany, musieliśmy poczekać, aż zostanie naładowany, aby móc wykonać nasze zadanie. Wyobraź sobie, że wyjmujesz rysik, aby szybko złożyć podpis lub zapisałeś coś ważnego, co zostało powiedziane, i skończyłeś z patyczkiem. Zdarzyło się to u nas nie raz.

Doszła też prosta sprawa mieszkania Apple Ołówek – biedactwo było dosłownie bezdomnym zwierzęciem, które po prostu lądowało w dziwnych miejscach w naszych torbach Apple nie miał dla niego wyznaczonego miejsca. Niektóre klawiatury i obudowy innych firm próbowały dostosować się do tego standardu Apple Ołówek, ale Applewłasne klawiatury i tablety nigdy tego nie robiły – było tak, jakby Apple Ołówek nie był prawdziwą częścią rodziny.

Potem przyszło nowe, ulepszone Apple Ołówek drugiej generacji, który rozwiązał wiele problemów, które mieliśmy przy pierwszym modelu. Zamiast być cały błyszczący, nowy był matowy i miał lepszy chwyt. Miał płaską stronę, która umożliwiała ładowanie iPada Pro. Bezprzewodowe ładowanie oznaczało brak maleńkiej czapki, którą można było (i ostatecznie stracić).

Podstawy ładowania nowości Apple Ołówek też był lepszy od swojego poprzednika. Można po prostu dołączyć plik Apple Przyłóż ołówek magnetycznie do wyznaczonej strony iPadów, które go obsługują (niektóre modele Pro oraz nowy Air i nowy Mini), a to nie tylko naładuje rysik, ale także zapewni mu miejsce na pobyt. To było tak, jakby Apple w końcu przyjął Apple Ołówek jako jedyny w swoim rodzaju.

Ale chociaż wszystko wydawało się idealne w Apple Świat ołówków na powierzchni, korzystanie z niego to już zupełnie inna historia. Bardzo podobały nam się ulepszenia wprowadzone w Apple Ołówek Druga generacja, ale wciąż jest kilka rzeczy Apple nie opanował, jeśli chodzi o ten mistrzowski rysik.

Największy problem z nowością Apple Pencil to bardzo magnetyczny system ładowania, który wydawał się tak dobry. Magnesy na pasku z boku iPada nie są wystarczająco mocne, co czasami powoduje Apple Ołówek odpada i dosłownie sam odchodzi. Wiele razy znajdowaliśmy w naszych torbach samego iPada, co wywoływało u nas mini zawał serca, dopóki nie odkryliśmy Apple Ołówek zakopany gdzieś głębiej w torbie. Jest to problem, o którym wspominaliśmy w naszej recenzji nowego iPada mini, w której nasz kolega zauważył:

Natomiast korzystanie z iPada podczas ładowania pierwszej generacji było niemożliwe Apple Ołówek na tym, korzystanie z iPada podczas ładowania nowego nie jest szczególnie łatwe Apple Ołówek albo. Gdy jest podłączony z boku, trzymanie iPada może być trudne i może prowadzić do… Apple Ołówek wypada przypadkowo. Nawet jeśli tak nie jest, to generalnie jest to mało wygodne i uniemożliwia trzymanie tabletu od strony, po której Pencil się ładuje.

Na to wszystko mamy proste rozwiązanie Apple Kłopoty z ołówkiem – an Apple Piórnik.

Wszystko, co musi być, to podstawowe prostokątne pudełko, które pomieści i naładuje Apple Ołówek. Tak, oznaczałoby to konieczność noszenia ze sobą jeszcze jednej rzeczy, ale noszenie jeszcze jednej rzeczy jest o wiele łatwiejsze i wydajniejsze niż utrata tak drogiego ołówka lub któregokolwiek z jego dodatków.

Apple może wziąć stronę lub dwie z książki przypadków AirPods i utworzyć plik Apple Piórnik, który miałby miejsce na Apple Wewnątrz ołówek. Posiadanie etui oznaczałoby również, że można po prostu rzucić Apple Można rysować ołówkiem, nie martwiąc się, której strony iPada należy się trzymać, aby naładować. Chcielibyśmy również, aby etui było wyposażone w wskaźniki LED pokazujące poziom naładowania etui.

Etui ładujące musiałoby być wyposażone w osobną baterię, ale nie musi być tak masywna jak np Apple Sam ołówek ma maleńką baterię. Biorąc pod uwagę najnowszy trend w zakresie ładowania, chcielibyśmy, aby obudowa była wyposażona w port USB typu C, który ułatwi ładowanie (wszystkie Apple Pencil drugiej generacji obsługujący iPady i tak ma porty typu C, więc pozwoliłoby to zaoszczędzić na kosztach zakupu dodatkowego kabla) i jeśli Apple mógłby dodać do obudowy ładowanie bezprzewodowe, byłoby to po prostu wisienką na torcie Apple ciasto.

I na koniec, znamy was z Apple rozkoszuj się wytwarzaniem absurdalnie drogich produktów, zwłaszcza akcesoriów i etui. Cóż, chcielibyśmy, żeby ten był wyjątkiem i nie oferował ceny, która wypaliłaby ogromną dziurę w oszczędnościach życia.

Czy proszę o zbyt wiele?

~