Druga aktualizacja Unc0ver dzisiaj automatycznie usuwa pozostałe pliki z RootlessJB

Druga aktualizacja Unc0ver dzisiaj automatycznie usuwa pozostałe pliki z RootlessJB 1

Zespół UNC0VER wydał Unc0ver v3.5.0 zaledwie kilka godzin temu z obsługą iOS 12.3-12.3.1 oraz iOS 12.4.1-12.4.8 na niewielkiej liczbie telefonów, w tym iPhone 5s, iPhone 6oraz iPad Air 1. generacji. Ale warto, iOS 12.4.8 to najnowsze oprogramowanie układowe, które można zainstalować na tych konkretnych urządzeniach, dzięki czemu dzisiejsza aktualizacja Unc0ver jest szczególnie znaczącą wygraną dla społeczności jailbreak.

Wkrótce po wspomnianym wydaniu zespół unc0ver wypchnął drugą aktualizację do swojego narzędzia jailbreak, tym razem nazwaną unc0ver v3.5.1. Wiadomość została po raz pierwszy udostępniona w środowe popołudnie przez zespół unc0ver przez Twitter:

Druga aktualizacja Unc0ver dzisiaj automatycznie usuwa pozostałe pliki z RootlessJB 2

Z tego, co możemy zebrać, ta aktualizacja dodaje jedynie mechanizm, który usuwa pozostałe pliki utworzone przez inny jailbreak, a mianowicie te utworzone przez RootlessJB. Żadne inne znaczące zmiany nie zostały zgłoszone dla tej konkretnej wersji unc0ver.

Jeśli używałeś RootlessJB przed użyciem unc0ver, zdecydowanie powinieneś rozważyć pobranie nowszej wersji unc0ver v3.5.1 i wdrażanie go, aby Twoje urządzenie nie miało niepotrzebnych plików. Jeśli nigdy nie korzystałeś z RootlessJB, a zainstalowałeś już Unc0ver v3.5.0 wcześniej, nie musisz się spieszyć z aktualizacją.

Jak zawsze, najnowszą wersję jailbreaka unc0ver można pobrać bezpłatnie z oficjalnej strony internetowej unc0ver.dev. Możesz również skorzystać z kroków opublikowanych w naszym samouczku, pokazujących, jak jailbreakować z unc0ver przez AltStore, jeśli nigdy wcześniej nie korzystałeś z jailbreak z unc0ver i myślisz, że możesz potrzebować pomocy.

Czy pobrałeś i wdrożyłeś najnowszą wersję Unc0ver? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.