Druga deweloperska wersja beta iOS/iPadOS/tvOS 14, watchOS 7 i macOS 11.0 Dostępne Big Sur

Druga deweloperska wersja beta iOS/iPadOS/tvOS 14, watchOS 7 i macOS 11.0 Dostępne Big Sur 1

Apple Dzisiaj rozstawiłem wersje beta drugiego dewelopera iOS 14, iPadOS 14, macOS 11 Big Sur, watchOS 7 oraz aktualizacje systemu tvOS 14 przed otwarciem publicznych testów jeszcze w tym miesiącu. Najnowsze wersje beta pojawiły się ponad dwa tygodnie po inauguracyjnych wydaniach deweloperskich, które stały się dostępne po Appleudane wirtualne przemówienie WWDC 2020, które odbyło się 22 czerwca.

Jak zainstalować nowe wersje beta

Nowe aktualizacje over-the-air są już dostępne przez Applestandardowy mechanizm aktualizacji oprogramowania na wszystkich kompatybilnych urządzeniach z odpowiednim Apple profil konfiguracji:

  • iOS i iPadOS: przejdź do Ustawienia → Ogólne → Aktualizacja oprogramowania
  • watchOS: Dotknij Mój zegarek → Ogólne → Aktualizacja oprogramowania w aplikacji Zegarek
  • System operacyjny Mac: Wybierz Preferencje systemowe z Apple menu, a następnie kliknij Aktualizacja oprogramowania
  • TVOS: Wybierz Ustawienia → System → Aktualizacja oprogramowania

Ponadto członkowie płacili 99 dolarów rocznie Apple Program Developer może pobrać instalatory i odpowiednie profile konfiguracyjne z firmowego portalu dla programistów.

INSTRUKTAŻ: Jak zainstalować wersję beta iOS i iPadOS 14

Czy zainstalowałeś iOS lub iPadOS 14 na swoim urządzeniu tylko po to, aby zdecydować, że wolisz poczekać, aż firma udostępni publicznie te aktualizacje oprogramowania jesienią? Jeśli tak, wykonaj czynności opisane w naszym samouczku, który obejmuje przejście z iOS 14 na iOS 13.

Jakieś nowe funkcje w drugiej becie?

Nasi redaktorzy obecnie instalują nowe wersje beta na swoich urządzeniach osobistych. Z pewnością będziemy zgłaszać tutaj na iDownloadBlog wszelkie wykryte przez nas zmiany użytkowników skierowane na zewnątrz. Jeśli udało Ci się zauważyć ciekawe zmiany, zgłoś je w komentarzach lub zrób nam zrzuty ekranu wraz z krótkimi opisami za pośrednictwem [email protected].

Apple Wymagania systemowe systemu operacyjnego

Oto wymagania systemowe dla Appleaktualizacje systemu operacyjnego:

Aktualizacje zostaną udostępnione publicznie jesienią.

Kto chce beta-testować? Appleaktualizacje?

Jak wspomniano, gigant technologiczny z Cupertino dał jasno do zrozumienia podczas przemówienia na WWDC 2020, że udostępni aktualizacje systemu operacyjnego publicznym testerom wersji beta jeszcze w tym miesiącu.

Czy weźmiesz publiczne wersje beta na przejażdżkę?

Zawsze instaluję Apple beta na moich urządzeniach, nawet tych złych, bo taka jest natura pracy. To powiedziawszy, muszę przyznać, że byłem mile zaskoczony stanem początkowych wersji beta deweloperów. Chociaż używam tych dzieci na moich codziennych sterownikach, jeszcze nie napotkałem poważnych problemów ze zgodnością lub innych problemów. W porównaniu z zeszłorocznymi iOS 13, macOS Catalina i innymi aktualizacjami, tegoroczne wersje beta są zaskakująco stabilne, niezawodne i dopracowane.

Daj nam znać, co myślisz w komentarzach poniżej.