Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Drugi oficjalny zwiastun filmu „Tolkien” wydany

FOX Searchlight zdecydował się wydać drugi zwiastun biograficznej produkcji pisarza JRR Tolkiena, zatytułowany „Tolkien”, w którym występuje x Men Nicholas Hoult i „żona” mordercy Teda Bundy’ego Lily Collins – którzy przeniosą na duży ekran żonę znanego pisarza z takich tytułów jak „Hobbit” i „Władca Pierścieni” –.

Zgodnie z tym, co mówi Komiks, Projekt wyreżyserowany przez Dome Karukoski poprowadzi publiczność przez lata kształtowania młodego osieroconego autora, który odnajduje przyjaźń, miłość i inspirację w grupie rówieśników w szkole.

„Tolkien”, poza reżyserią Karukoskiego, zaczyna się od scenariusza napisanego przez Davida Gleesona i Stephena Beresforda, a jego producentami są Peter Chernin, Jenno Topping, David Ready i Kris Thykier.

W obsadzie znalazły się również takie nazwiska jak Tom Glynn Carne, Anthony Boyle, Patrick Gibson, Colm Meaney, Genevieve O’Reilly, Craig Roberts, Derek Jacobi, James MacCallum i Pam Ferris.

Opowieść o tym, kto jest uważany za ojca nowoczesnej literatury fantasy, trafi do kin 10 maja tego roku i nie jest to jedyna produkcja uświetniająca jego życie, która jest w planach.

Dla tych, którzy nie wiedzieli, Amazon Telewizja pracuje nad najbardziej obiecującym serialem w serwisie, adaptacją „Władcy Pierścieni”, co oznacza, że ​​nagrodzona Oscarem trylogia pojawi się w serwisie streamingowym firmy, aby pokazać przygody napisane przez JRR w formacie serialu Tolkien.

Jednak w przeciwieństwie do filmu autobiograficznego, który ma już kolejny zwiastun, ta nowa seria jest chroniona wszystkim, co niezbędne, aby zapewnić szczegóły jednego z najważniejszych projektów Amazon nie są ujawniane z wyprzedzeniem publiczności ani konkurencji.


Table of Contents