Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Drugi oficjalny zwiastun „Rocketman”, biografia Eltona Johna wydana

Jak już powiedzieliśmy, biografie muzyczne są trendem w obecnej branży hollywoodzkiej, więc nie obiecujemy, że przestaną się pojawiać w najbliższym czasie. Z tej okazji jest już dostępny drugi zwiastun autobiografii ekscentrycznego Eltona Johna „Rocketman”.

Po tym, jak „Bohemian Rhapsody” została wydana w zeszłym roku i odniosła taki sukces – oprócz wielu nominacji i nagród w tegorocznym sezonie nagród – to normalne, że teraz króliki wychodzą z nor i znamy nowe historie.

Życie kultowego brytyjskiego piosenkarza pojawi się na dużym ekranie 31 maja, a jego interpretacją zajmie się Taron Egerton – były agent Gallahad w Kingsman. Trzeba przyznać, że Egerton ma całkiem spore buty mrozu do wypełnienia, ponieważ granie w Eltona Johna nie powinno być łatwym zadaniem.

W zwiastunie widzimy coś więcej niż fizyczną transformację – zdecydowanie nie taką, jaką przeszedł Rami Malek, by stać się Freddiem Mercurie – zamiast tego Egerton wziął na siebie zadanie przygotowania się do wykonania piosenek nagrodzonego piosenkarza własnym głosem. Tak bardzo, że producent muzyczny Giles Martin zapewnił, że sam Elton John twierdzi, że nie słyszał, aby ktoś wykonywał jego piosenki lepiej niż aktor.

Posiadanie gwiazdy, która nie tylko podbiła serca zespołu produkcyjnego, ale także została zaakceptowana przez właściciela swojej postaci, wnosi do filmu wyjątkową jakość, która z pewnością jest pod lupą wielu.

W obsadzie są takie nazwiska jak Richard Madden – przystojny Robb Stark z „Gry o tron” – który gra Johna Rieda – byłego kochanka i menedżera Eltona, który spędził u jego boku trzy dekady – Bryce Dallas Howard i Jamie Bell. Dla tych, którzy nie znają historii piosenkarza, Reid był tym, który przeszedł od bycia jego partnerem do rzekomego oszukania go z milionów w 1990 roku.

Table of Contents