Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Duo to dodatkowy wyświetlacz FHD do laptopa

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Duo to dodatkowy wyświetlacz FHD do laptopa

Nierzadko programiści, projektanci i inne osoby korzystają z dodatkowego monitora w swojej pracy. Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownicy mogą stosunkowo łatwo zwiększyć swoją produktywność. Wiąże się to jednak z rażącym minusem. Jako użytkownik nie możesz nosić ze sobą zewnętrznego monitora razem z laptopem, a Duo to najnowszy projekt Kickstartera, który ma za zadanie rozwiązać ten problem.

Duo to zatrzask; wystarczy, że przykleisz taśmę magnetyczną do pokrywy laptopa i umieścisz wyświetlacz. Teraz wystarczy podłączyć Duo do laptopa za pomocą kabla USB i gotowe. Możesz podłączyć Duo z tyłu dowolnego laptopa, nie martwiąc się o kompatybilność.

Duo wysuwa się i odzwierciedla wyświetlacz laptopa. Zarówno zasilanie, jak i zawartość są przesyłane strumieniowo za pomocą kabla USB. Najlepsze jest to, że Duo można obracać o 270 stopni, dzięki czemu można wybrać optymalny kąt widzenia. Duet można wysunąć z obu stron ekranu laptopa. Wyświetlacz oferuje maksymalną rozdzielczość 1080p i wynosi 12.5-calowy rozmiar.

Pierwszą rzeczą, która przychodzi mi na myśl, jest objętość, jaką Duo dodałby do laptopa. Na 1.5 funtów, to nie jest dokładnie piórkowy, ale hej, jest o wiele lepszy niż monitory stacjonarne, które nie mieszczą się w plecaku. Użytkownicy będą również musieli zrezygnować z projektu lub estetyki laptopa, to znaczy, jeśli taka istnieje. Twórcy Duo twierdzą, że obudowa zewnętrzna została zaprojektowana tak, aby wytrzymać ciężar codziennego użytkowania.

Idąc dalej, kolejnym oczywistym problemem, jaki każdy miałby, jest żywotność baterii. Czy Duo szybciej rozładuje baterię laptopa? Cóż, odpowiedź brzmi: tak; zasilenie dodatkowego wyświetlacza będzie na pewno wymagało większej mocy. Jednakże sterownik wideo Duo ma gwiazdę energetyczną i został zaprojektowany tak, aby działał wydajnie. Co więcej, możesz korzystać z dodatkowego wyświetlacza na żądanie, oszczędzając w ten sposób cenną energię baterii. Wpłata zaczyna się od 189 dolarów i można ją wesprzeć za pośrednictwem Kampania na Kickstarterze.

Powiązane: Użyj dowolnego smartfona lub tabletu jako drugiego monitora Windows