DVB T2, rozpoczęto procedurę blokowania: jak zobaczyć RAI i MEDIASET

Aktualizacja DVB-T2 WłochyPocząwszy od czerwca sistema w przypadku cyfrowej transmisji kanałów telewizyjnych zmienia swoją strukturę, dostosowując się do nowego standardu DVB T2. Klienci są informowani o potrzebie nadrobienia odbioru sprzętu radiowego pod karą za brak dostępu Kanały RAI i Mediaset.

To, co opisano w poprzednim akapicie, jest związane z procesem obowiązkowa aktualizacja które będą miały na celu standaryzację sieci sistema wyświetl za pomocą Jakość HD. Częstotliwości, z których wszyscy obecnie korzystają do oglądania programów lokalnych i krajowych, staną się przestarzałe, gdy zostaną w pełni sprzedane sieci 5G, która przeprowadzi swoje działania w ciągu dwóch lat.

W takim przypadku musisz wybrać. Zostaniemy wezwani do aktualizacji naszych systemów za pomocą Dekoder DVB T2 lub dostarczenie nowego telewizora z panelem wysokiej rozdzielczości i kompatybilnością kodowania HEVC. Oto jak uniknąć niepotrzebnych wydatków lub zaoszczędzić pieniądze, zdobywając wszystko WOLNY.

Dekoder DVB T2: możesz go kupić lub otrzymać ZA DARMO w ten sposób

Śledząc testy weryfikacyjne wiele osób robi za pośrednictwem nowych kanałów TEST dostępnych na stronie liczby 100 i 200 występują dwie możliwości:

  • zobacz wszystko bez wdrażania nowych urządzeń
  • kup nowy dekoder lub nowy telewizor

W pierwszym przypadku mówimy o telewizorach z zintegrowany dekoder. Są to te, które są przyznawane na rynku od 1 Styczeń 2017 r lub jest już wyposażony w odpowiedni zewnętrzny dekoder przez SCART lub HDMI.

Drugi jednak spekuluje na temat obecności stare telewizory bez dekoderów najnowszej generacji lub podłączony do systemów pierwszej generacji. W takim przypadku opcje są już zdefiniowane. W przypadku prostych dekoderów można uzyskać dostęp do bezpłatne zachęty promowane przez rząd i przyznawane w ramach podziału wydatków uzyskanych poprzez przedstawienie samocertyfikowanego modelu ISEE z gwarancją zwrotu pieniędzy od 25 do 50 euro. Wybierając nowy telewizor bezpośrednio, płacisz go samodzielnie, bez rabatów, będąc w stanie wybrać model najlepiej dopasowany do twoich potrzeb estetycznych, technicznych i ekonomicznych.

Podobnie zachodzi zmiana sistema DVB – S2 jest używany przez klientów z dekoderem i parabolą.