Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Dyrektor generalny WhatsApp: Oświadczenia Pavla Dorfa są bezpodstawne i mają na celu promocję telegramu

W odpowiedzi na niedawne twierdzenie Pavela Dorfa dyrektor generalny Whatsapp twierdzi, że podaje odbiorcom błędne informacje w celu promowania telegramu.

Jeśli śledzisz wiadomości, wiesz, że w zeszłym tygodniu Pavel Dorf, założyciel i dyrektor generalny aplikacji do przesyłania wiadomości Telegram, przyznał w tweecie, że WhatsApp nie jest bezpieczny i że użytkownicy powinni trzymać się od niego z daleka, aby chronić swoje dane osobowe. Teraz na tę kwestię zareagował także dyrektor generalny WhatsApp, wysyłając tweeta.

Słowa dyrektora generalnego WhatsApp dotyczą „kompleksowego szyfrowania”; Funkcja, z której Telegram domyślnie nie korzysta, a w pewnym sensie można ją nazwać znaczącą słabością tego komunikatora. Dyrektor generalny WhatsApp mówi w części swojego przemówienia:

Nie wykorzystuję Telegramu do celów prywatnych. W przeciwieństwie do WhatsApp, Telegram nie obsługuje domyślnego szyfrowania typu end-to-end i nie ma możliwości włączenia go dla grup; To znaczy Telegram [always] ma kopię twoich wiadomości, co mnie martwi.

Ponadto dyrektor generalny WhatsApp podkreśla, że ​​Pavel Dorf przedstawił powyższe twierdzenia, aby rozwijać swoją aplikację Telegram i jest zdenerwowany, że Telegram próbuje wykorzystać dezinformację do przyspieszenia swojego rozwoju.

Warto wiedzieć, że Pavel Dorf wielokrotnie twierdził, że kompleksowe szyfrowanie w komunikatorach takich jak WhatsApp ma bardziej aspekt reklamowy; Ponieważ ostatecznie ci komunikatorzy polegają na usługach w chmurze, takich jak Google Cloud lub iCloud, do tworzenia kopii zapasowych informacji, a tworzenie kopii zapasowych wiadomości wymienianych w usługach w chmurze powoduje, że to szyfrowanie jest nieskuteczne.

Jaka jest Twoja opinia użytkowników na temat konfliktu WhatsApp i Telegram i czy uważasz, że kompleksowe szyfrowanie powinno stać się standardem w komunikatorach?

Pobierz najlepsze motywy WordPress do pobrania za darmoPobierz zerowe motywy WordPressPobierz motywy WordPress za darmoPobierz bezpłatne motywy WordPress Premiumpłatny kurs udemy do pobrania za darmopobierz oprogramowanie XiaomiPobieranie premium motywów WordPressudemy do pobrania za darmo