Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Dzięki nim lepiej zorganizujesz swoje życie 6 Aplikacje

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Dzięki nim lepiej zorganizujesz swoje życie 6 Aplikacje

Mieć zarządzać naszym zabieganym życiem może wydawać się obecnie najtrudniejszą rzeczą do zrobienia. Niezależnie od tego, czy chodzi o pracę, szkołę, rodzinę, przyjaciół, zadania, obowiązki domowe czy cokolwiek innego, co przychodzi Ci do głowy, utrzymywanie porządku to jeden z jedynych sposobów na pozbycie się stresu i zdrowszą osobę.

Rzadko zdarza się spotkać osobę, która nie czuje się przytłoczona niekończącą się papierkową robotą lub innymi ważnymi sprawami, o których niestety zapomina. Dobra wiadomość jest taka, że ​​jeśli posiadasz smartfon lub tablet, Twoje problemy mogą zniknąć, ponieważ jest ich mnóstwo aplikacje, które pomagają aby zachować bardziej zorganizowane życie.

To, co najlepsze 6 Aplikacje, które pomogą Ci zorganizować życie

Tu są sześć niesamowitych aplikacji które wykonują świetną robotę, pomagając użytkownikom zapamiętywać różne rzeczy, takie jak hasła lub listy zadań do wykonania, codzienne zadania, a także przechowywać dokumenty, rachunki i inne rzeczy w bezpiecznym miejscu, w którym nie można ich zgubić. Czas jest bardzo ważny i szybko przemija, dlatego maksymalizujmy go tak bardzo, jak to możliwe, aby mieć prostsze i bardziej produktywne życie.

Cozi Kalendarz i listy

Cozi Kalendarz i listy to wielokrotnie nagradzana aplikacja, która pozwala użytkownikom organizować życie swojej rodziny. Zawiera wspólny kalendarz, listy rzeczy do zrobienia, listy zakupów, dziennik rodzinny i wiele innych, a potrzebuje tylko konta dla całej rodziny. Każdy uzyskuje dostęp do aplikacji za pomocą własnego adresu e-mail i wspólnego hasła.

Kalendarz rodzinny jest bardzo łatwy w użyciu i każdy członek rodziny może przesyłać zadania do własnego kalendarza lub do tego, który jest współdzielony z całą rodziną. Można dodawać lub edytować zadania widoczne dla wszystkich oraz ustawiać przypomnienia, aby nikt nie przegapił ważnego wydarzenia rodzinnego. Co więcej, aplikacja automatycznie wysyła e-mail do każdego członka rodziny z nadchodzącymi cotygodniowymi wydarzeniami.

Listy zakupów reprezentują kolejną usługę, która upraszcza Twoje życie. Ile razy zapomniałeś kupić mleko? Dzięki tej funkcji użytkownicy mogą udostępniać listy zakupów rodzinie, a nawet aktualizować je w czasie rzeczywistym, jeśli ktoś doda coś jeszcze do listy. Co więcej, możesz skreślić już zakupione przedmioty i skupić się na pozostałych.

Podsumowując, z tej przydatnej aplikacji korzystają miliony ludzi i można ją pobrać bezpłatnie Android, Jeżyna I iOS urządzenia. Jest również dostępny w wersji Gold jako zakup w aplikacji, który doda dodatkowe funkcje i usunie reklamy. Aby zapewnić większą przenośność, programiści stworzyli sposób na dostęp do wszystkich funkcji Kalendarza i List Cozi z komputera za pośrednictwem ich oficjalna strona.

Evernote

Evernote to znana na całym świecie aplikacja, z której korzystają rodziny, studenci, biznesmeni i wszyscy, którzy chcą maksymalnie wykorzystać swój wolny czas. Zasadniczo jest to miejsce, w którym możesz umieścić wszystkie swoje przemyślenia, ważne dokumenty, zdjęcia zrobione za pomocą aplikacji i nie tylko. Posiada trzy główne narzędzia (narzędzie do nagrywania głosu, jedno do robienia zdjęć i drugie do edycji tekstu) i wiele funkcji.

Zacznijmy od tego, że kliper sieciowy jest jedną z najważniejszych funkcji Evernote. Jest to wtyczka, której można używać w przeglądarkach Opera, Chrome i Safari w celu zapisywania określonej treści ze stron, takiej jak akapit lub obraz. Co więcej, jeśli się spieszysz, możesz kontynuować czytanie na urządzeniach mobilnych, gdziekolwiek chcesz.

Kolejną innowacyjną funkcją jest to, że ta aplikacja może rozpoznawać tekst z obrazków. Jak to robi? Dzięki złożonym algorytmom, które potrafią przeszukiwać zdjęcia i podkreślać na żółto odręczne słowa. Dzięki temu możesz stworzyć plan zajęć z wizytówek lub stworzyć książkę kucharską.

Aplikacja jest dostępna bezpłatnie na Android, iOS, Kącik Lub Jeżyna urządzeń i można uzyskać do niego dostęp nawet poprzez przeglądarka lub z Prochowiec Lub Windows aplikacja. Aby dowiedzieć się więcej o Evernote, możesz przeczytać także ten artykuł, w którym przedstawiono kilka wskazówek i wskazówek, jak zmaksymalizować jego potencjał.

IQ sklepu spożywczego

IQ sklepu spożywczego to aplikacja, która ma być intuicyjną listą zakupów, dzięki której użytkownik podczas zakupów nie zapomni czegoś kupić. Jest to bardzo proste, tym bardziej, że posiada takie funkcje, jak wyszukiwanie predykcyjne i skanowanie kodów kreskowych. Pozwala także na personalizację układu produktów w kategoriach, tak aby łatwiej było je znaleźć.

Aby rozpocząć tworzenie listy, użytkownicy mogą wpisać, wypowiedzieć lub zeskanować produkty do listy zakupów, która automatycznie posortuje je według kategorii w zależności od miejsca, jakie zwykle zajmują w sklepach. Gdy przedmiot zostanie kupiony, po prostu go skreśl, a przesunie się na dół listy, aby już Ci nie przeszkadzał. Kolejną miłą rzeczą jest to, że pokazuje cenę produktów, dzięki czemu będziesz mieć pojęcie o tym, ile pieniędzy potrzebujesz, zanim faktycznie wejdziesz do sklepu.

IQ sklepu spożywczego jest partner z Kupony.com, słynna witryna oferująca zniżki na różne artykuły z poszczególnych sklepów. Gdy kupon będzie dostępny dla jednego produktu umieszczonego na Twojej liście, automatycznie wyśle ​​z nim e-mail lub nawet wyśle ​​go do Twojej drukarki w celu wydrukowania.

Grocery IQ jest dostępny bezpłatnie na urządzenia z systemem Android, iOS i dla przeglądarki. Synchronizuje informacje w czasie rzeczywistym, więc jeśli Twoja żona będzie miała coś do dodania w ostatniej chwili, aplikacja zaktualizuje Twoją listę, jeśli Twoje urządzenie będzie podłączone do Internetu.

Springpad

Springpad to jedna z najlepszych aplikacji do zarządzania informacjami dla wielu użytkowników. Jest poważnym konkurentem dla Evernote, ponieważ pozwala także użytkownikom robić wiele rzeczy, takich jak tworzenie notatek, zapisywanie pomysłów, projektów i filmów z Internetu i tak dalej. To coś w rodzaju osobistego asystenta dla swoich użytkowników.

Jedną z najciekawszych funkcji zaimplementowanych w tej aplikacji jest możliwość stworzenia listy zakupów ze składnikami ulubionego przepisu. Ponadto, jeśli masz film, na który czekasz, dodaj go do Springpada, a poinformuje Cię, kiedy będzie dostępny w serwisie Netflix, lub zamiast niego wyświetli inne sugestie.

Ponadto użytkownicy mogą planować wakacje, tworzyć listy rzeczy do zrobienia, śledzić ekspertów i czytać ich przydatne wskazówki, pokazywać zdjęcia i filmy, a lista może być długa. Aplikacja jest bardzo łatwa w użyciu, a dzięki przyjaznemu i płynnemu interfejsowi użytkownicy mogą cieszyć się rewolucyjnymi funkcjami Springpada. Podsumowując, cokolwiek zdecydujesz się zapisać, Springpad sprawi, że będzie to lepsze.

Dostęp do aplikacji można uzyskać zarówno z urządzeń mobilnych (Android, iOS, Windows Telefon) lub bezpośrednio z przeglądarek.

Sprawdź – rachunki i pieniądze

Sprawdź – rachunki i pieniądze jest wcześniej znany Strona razi jest to wielokrotnie nagradzana aplikacja, która zarządza Twoją kartą kredytową, kontami, hasłami, zakupami i historią finansową. Transakcje są bardzo bezpieczne dzięki 256-bitowemu szyfrowaniu danych i 128-bitowemu szyfrowaniu SSL. Ponadto Trust-e, VeriSign i Norton regularnie sprawdzają swój system prywatności i bezpieczeństwo, co potwierdza spełnienie ich standardów.

W zasadzie to tak skarbiec gdzie użytkownicy przechowują swoje pieniądze i dokonują płatności. Bardzo łatwo jest zacząć; po prostu dodaj dane karty kredytowej i termin płatności rachunków. Aplikacja automatycznie powiadomi o terminie wymagalności rachunków, dzięki czemu użytkownicy nie będą musieli się martwić, że nie zapłacą w terminie. Można również zaplanować płatność w określonym terminie.

Najbardziej użyteczną rzeczą w tej aplikacji jest to, że oferuje ona możliwość posiadania wszystkich zmartwień związanych z pieniędzmi, takimi jak karty kredytowe, konta bankowe i rachunki, w tym samym miejscu. Dzięki temu użytkownicy mogą uzyskać pełny przegląd finansów i zaoszczędzić dużo czasu.

Aplikacja jest również używana i polecana przez duże przedsiębiorstwa, takie jak PepsiCo, i jest dostępna na systemy Android, iOS, Jeżyna I Windows Telefon urządzenia.

Timr – narzędzie do śledzenia czasu i przebiegu

Warto też się przyjrzeć Timrco jest szczególnie aplikacją zaprojektowany do śledzenia czasu i ograniczyć jego spożycie. Zawiera trzy różne usługi: czas pracy, czas projektu i aplikacje do śledzenia przebiegu, które pozwolą zaoszczędzić pieniądze i czas dla Ciebie i Twojej firmy.

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze, a jej konfiguracja zajmuje zaledwie kilka minut. Na koniec wszystkie dane są analizowane i interpretowane, aby zobaczyć, gdzie i dokąd minął czas efektywnie maksymalizować to na następny dzień. Funkcja czasu pracy umożliwia śledzenie tygodniowych godzin pracy, urlopów, natomiast funkcja czasu projektu pozwala śledzić czas pracy nad określonym zadaniem.

Podsumowując, aplikacja ta umożliwia strukturyzację zadań, dodawanie komentarzy czy też autoryzację pracowników do pracy nad konkretnym projektem. Jest dostępny na wszystkich głównych platformach i synchronizuje za ich pośrednictwem dane w ciągu kilku sekund. Jeśli więc jesteś zainteresowany, pobierz go za darmo na swój komputer Android, iOS, Jeżyna Lub Windows Telefon urządzenie.