Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Dzięki tej nowości WhatsApp jest znacznie bliżej tabletów

Możliwość korzystania z WhatsApp na wielu urządzeniach, zwłaszcza tabletach, jest czymś, o co prosiliśmy od dawna. Usługa przesyłania wiadomości nie odpowiedziała na to pragnienie użytkowników, chociaż stworzyła pewne mosty, aby wprowadzić tę nowość.

Teraz, w wyniku zmiany dokonanej jakiś czas temu, możemy wreszcie korzystać z WhatsApp na tablecie, choć w ograniczonym zakresie. Jest to część powiązanych urządzeń, a tym samym zapewnia, że ​​jest o wiele więcej sprzętu, na którym możemy korzystać z usługi przesyłania wiadomości.

Urządzenia do przesyłania wiadomości na tablety WhatsApp

To wciąż test, który przeprowadza WhatsApp, ale dobrze pokazuje, jaka droga będzie wkrótce. Mówimy o możliwości ostatecznego korzystania z tej usługi przesyłania wiadomości na tablecie z Androidem, w sposób naturalny i bez konieczności uciekania się do pewnych zmian, które wielu zna.

Obecny w najnowszej wersji testowej i ograniczony do niektórych użytkowników, istnieje teraz możliwość umieszczenia tabletu z Androidem jako urządzenia skojarzonego. Sposób na zrobienie tego jest taki sam, jak to, co już mamy na PC, używając przeglądarki lub klienta natywnego.

co to jest ujawnił WABetaInfo, nowość ta jest prezentowana niektórym użytkownikom, którzy kierują swój smartfon na instancję WhatsApp działającą na tablecie. Wystarczy odczytać tylko kod QR, co należy zrobić za pomocą smartfona.

Urządzenia do przesyłania wiadomości na tablety WhatsApp

Dzięki temu skojarzeniu tablet z Androidem staje się jeszcze jednym urządzeniem powiązanym z WhatsApp smartfona. Oznacza to, że wszystkie rozmowy będą synchronizowane między 2 urządzenia, niezależnie od pochodzenia tych wiadomości.

Nie jest to jeszcze oczekiwany klient dedykowany tabletom, ale jest to już ważny krok, jaki WhatsApp podejmuje w tym kierunku. W ten sam sposób, w jaki komputer lub przeglądarkę można dodać do konta WhatsApp, to urządzenie gwarantuje, że nowe urządzenia są otwarte na tę usługę przesyłania wiadomości.

To wciąż nowość ograniczona do użytkowników wersji próbnej WhatsApp, która wkrótce zostanie rozszerzona na więcej urządzeń i kont. Jest to bez wątpienia doskonała wiadomość, która otwiera drzwi tej usługi przesyłania wiadomości na nowe obszary.