Dzięki WhatsApp możemy teraz dowiedzieć się, kto napisał w grupie

WhatsApp kontynuuje dodawanie wiadomości do swojej aplikacji, teraz w czatach grupowych

W najnowszej wersji WhatsApp, słynnej wieloplatformowej aplikacji do przesyłania wiadomości, oprócz dodania obsługi ekranu iPhone’a 6 i iPhone 6 Niedawno ta aktualizacja dodała kilka fajnych zmian, oprócz podwójnego niebieskiego sprawdzania, aby dowiedzieć się, kiedy wiadomości zostały przeczytane, nadchodzą również nowe rzeczy związane z grupami. Dzięki tej nowej wersji możemy teraz zobaczyć, kto napisał w grupie.

Dzięki WhatsApp możemy teraz dowiedzieć się, kto napisał w grupie 2

Na czacie grupowym WhatsApp Messenger możemy wiedzieć, kto napisał

Jednak przed wydaniem najnowszej wersji aplikacji ta funkcja nie była dostępna w WhatsApp Można teraz przeglądać grupy WhatsApp napisane przez członków lub członków przez grupę, którą stworzyliśmy.

Dzięki tej funkcji możemy uniemożliwić nam pisanie wiadomości na wiadomościach, co jest bardzo częste w grupach, co pomaga uczynić rozmowy między członkami grupy bardziej akceptowalnymi. Gdy użytkownicy piszą do grupy WhatsApp, widzimy coś w rodzaju „nazwa kontaktu pisze…” funkcja, którą znamy, ponieważ na indywidualnym czacie wygląda tak samo. Będzie to również możliwe, jeśli użytkownik napisze na czacie grupowym, gdy będziemy na liście dostępnych czatów.

Dzięki WhatsApp możemy teraz dowiedzieć się, kto napisał w grupie 3

Dzięki WhatsApp możemy teraz dowiedzieć się, kto napisał w grupie 4

Jak skomentowaliśmy, To ulepszenie jest częścią pakietu informacyjnego, który pojawił się w WhatsApp od pewnego czasu., zaczynając od możliwości sprawdzenia, kiedy użytkownik przeczytał naszą wiadomość podwójnym niebieskim zaznaczeniem, a następnie pojawienia się oczekiwanej wersji aplikacji, zoptymalizowanej dla ekranu iPhone’a 6 i iPhone 6 Oprócz nowego. Apple.

Pobierz WhatsApp na iPhone’a

Jeśli nie masz tej wieloplatformowej aplikacji do przesyłania wiadomości na swoim iPhonie, możesz zainstalować ją poprzez bezpośredni link do pobrania ze sklepu App Store, który znajdziesz poniżej.

WhatsApp Messenger w App Store, wymaga iOS 4.3 lub nowszy Kompatybilny z iPhone’em. Ta aplikacja jest zoptymalizowana dla iPhone 5iPhone 6 i iPhone 6 Więcej Jest dostępny w następujących językach: hiszpański, niemiecki, Bokmal, norweski, kataloński, czeski, chiński uproszczony, chiński tradycyjny, koreański, chorwacki, duński, słowacki, fiński, francuski, grecki, hebrajski, węgierski, indonezyjski, angielski, włoski, Japoński, malajski, holenderski, polski, portugalski, rumuński, rosyjski, szwedzki, tajski, turecki, ukraiński, wietnamski, arabski.