Dzięki Wheres My Droid wiesz, gdzie jest Twoje urządzenie i otrzymujesz aktualizacje.


Gdzie jest mój Droid: znajdź swój telefon bez wysiłku

Czy zdarzyło ci się kiedyś, że zapomniałeś, gdzie trzymałeś telefon i przez cały czas szukałeś go? Tylko dzień, aby sobie uświadomić Fakt, że Twój telefon milczy? Czasami jest przed tobą, ale nadal nie możesz go zlokalizować.

Czasami gubisz telefon, gdy jesteś na rynku lub ktoś po prostu bierze go od ciebie, a zagrożone są wszystkie ważne informacje, ponieważ zawierają one bardzo prywatne dane i można je łatwo wyciec, jeśli nie są chronione za pomocą solidnej aplikacji zabezpieczającej. Według badań przeprowadzonych przez Kensington, każdego roku zgłaszane jest kradzież 70 milionów telefonów 7 procent odzyskać.

Na rynku i w Wheres dostępne są najwyższej jakości aplikacje do śledzenia telefonów komórkowych. Mój Droid jest jedną z tych aplikacji. Aplikacja nie tylko pomaga śledzić lokalizację telefonu komórkowego jest bezpłatna, ale także wykrywa kradzież i usuwa wszystkie informacje na żądanie.

Co to jest aplikacja Wheres My Droid?

Wheres My Droid to urządzenie śledzące, które chroni telefon przed wszystkimi możliwymi zagrożeniami po kradzieży urządzenia lub telefon dzwoni, jeśli nie możesz znaleźć swojego urządzenia.

Dotychczasowa aplikacja do śledzenia 5, 283 046 urządzeń, a nawet zdobył wiele nagród, obsługując 136 krajów.

znajdź moją lokalizację telefonu według numeru „src =” https://www.mobileappdaily.com/public/uploads/mad_950593da11.png „style =” height: 404px; szerokość: 700px

Ważne funkcje aplikacji Wheres My Droid

Charakterystyczne atrybuty tej aplikacji śledzącej odróżniają ją od wszystkich innych urządzeń śledzących obecnie dostępnych na rynku, wymienionych poniżej:

 • GPS: Zezwól tej aplikacji na dostęp do Twojej lokalizacji i aktywuj GPS w telefonie, aby aplikacja mogła bez problemu śledzić lokalizację telefonu komórkowego w Internecie i wiedzieć, gdzie jest Twoje urządzenie.
 • GPS flash: Włącz flashowanie GPS w aplikacji Aplikacja prosi urządzenie o wysłanie lokalizacji nawet przy niskim poziomie naładowania baterii.
 • Zadzwoń na swój telefon: Jeśli gdzieś zapomniałeś swój telefon, możesz skorzystać z tej funkcji i słuchać dźwięku dzwonka telefonu.
 • Kod dostępu: Dodaj kod dostępu, aby otworzyć Wheres My Droid, aby nikt nie mógł moderować ustawień tej aplikacji.
 • Monitor SIM: Aplikacja wyśle ​​Ci powiadomienia, gdy ktoś zmieni Twoją kartę SIM.
 • Ustawienia aparatu: Zezwól tej aplikacji na dostęp do aparatu, dzięki czemu będzie ona mogła robić zdjęcia osobie, która doda nieprawidłowe hasło i je zapisać, możesz też poprosić o zdjęcie w dowolnym momencie.
 • Ustawienia czyszczenia: Wszystkie dane osobowe można usunąć z telefonu, aby zapobiec wyciekom danych osobowych po kradzieży urządzenia.
 • Odinstaluj ustawienia: Jeśli wybierzesz tę opcję, aplikacji nigdy nie będzie można odinstalować z urządzenia.
 • Lokalizacja pasywna: Aplikacja stale aktualizuje twoją lokalizację przez cały czas La día, dzięki czemu wiesz, gdzie Twoje urządzenie podróżowało po La día.
 • Geofencing: Możesz uruchomić akcję, gdy urządzenie podróżuje gdzieś poza wyznaczonym obszarem
 • Jeśli Twój telefon gdzieś zgubił się lub został skradziony, funkcje te pozwalają mądrze chronić telefon i chronić wszystkie dane.

  Jak korzystać z Wheres My Droid?

  Konfiguracja tej aplikacji jest łatwa i przyjazna dla użytkownika, poniżej znajduje się szczegółowy przewodnik na temat korzystania z tej aplikacji:

  Krok 1: Zainstaluj Wheres My Droid z La Google Play Store.Krok 2: Otwórz aplikację An i pojawi się wyskakujące okno dotyczące korzystania z tej aplikacji.Krok 3: Kliknij OK, a pojawią się różne sekcje, aby skonfigurować wszystkie informacje związane z urządzeniem.Krok 4: Kliknij dowolną sekcję, na przykład (ustawienia GPS) i włącz ją, wpisując Słowo uwagi, które pojawi się w temacie wiadomości e-mail.

  Po skonfigurowaniu każdej sekcji aplikacja zacznie dbać o Twój telefon i pomoże dzwonić na urządzeniu, jeśli zostanie zgubione, i usunie wszystkie zapisane informacje, jeśli zostaną skradzione.

  Czy potrzebujesz aplikacji takiej jak Wheres My Droid?

  Nadal próbujesz znaleźć odpowiedź na pytania takie jak Jak znaleźć zgubiony telefon komórkowy?

  Cóż, oto Wheres My Droid, bardzo przydatna aplikacja, która pomaga chronić urządzenie w przypadku kradzieży i śledzenia zgubionego telefonu.

  Po skonfigurowaniu każdej sekcji tej aplikacji możesz uzyskać wszystkie małe informacje o zgubionym lub skradzionym urządzeniu, kiedy tylko chcesz je uzyskać. Jeśli kiedykolwiek zgubisz urządzenie z zainstalowanym w telefonie programem Wheres My Droid, nie musisz się martwić, ponieważ Twoje dane osobowe są bezpieczne.

  Czy aplikacja Wheres My Droid jest bezpłatna?

  Wheres My Droid to aplikacja, która priorytetowo traktuje bezpieczeństwo twojego telefonu i jest bezpłatna w użyciu, jednak istnieją pewne funkcje, które można odblokować i jest ona objęta opłatą 99 miesięcznie lub możesz kupić roczną subskrypcję, która kosztuje $ $8.99.

  zakupy aplikacji na iPhone'a „src =” https://www.mobileappdaily.com/public/uploads/mad_9508d45b20.png „style =” height: 363px; szerokość: 700px

  MAD Verdict: Wheres My Droid App Review

  Ochrona twojego urządzenia jest bardzo ważna, ponieważ cały nasz świat koncentruje się teraz na telefonach, polegamy na naszych telefonach przy każdej drobnej rzeczy, jak dzwonienie do kogoś, robienie zdjęć, zamawianie jedzenia i inne rzeczy.

  Poza tym telefony zawierają nasze dane osobowe, które mogą zostać wykorzystane niezgodnie z przeznaczeniem, jeśli ktoś zdecyduje się otworzyć telefon nieetycznie.

  Telefony są bardzo często kradzione, a złodzieje wykorzystują dane osobowe na różne sposoby. Dzięki aplikacji do śledzenia telefonu komórkowego, takiej jak Wheres My Droid, ochrona Twojego telefonu może być bardzo łatwa i łatwa w zarządzaniu.

  Aplikacja jest bardzo łatwa w użyciu i prosi o ustawienia każdej sekcji, takie jak (ustawienia dzwonka, ustawienia aparatu, ustawienia kasowania itp.) W telefonie, i sprawia, że ​​piszesz słowo uwagi dla każdej sekcji. Jeśli ktoś moderuje twoje urządzenie, słowo uwagi może zostać natychmiast wysłane na twoją wiadomość e-mail, abyś wiedział o twoim urządzeniu.

  Aplikacja Wheres My Droid może być również używana i kontrolowana online na stronie wheresmydroid.com. Aplikacja została zaprojektowana, aby pomóc Ci znaleźć lokalizację telefonu według numeru.

  W świecie aplikacji mobilnych jest wiele do odkrycia, a my dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać wysokiej jakości treści do branży aplikacji, aby uzyskać bardziej szczegółowe recenzje aplikacji, zasubskrybuj MobileAppDaily. Daj nam znać, jak podobała Ci się ta recenzja aplikacji w sekcji komentarzy poniżej!

  Linki do pobierania aplikacji

 • Google Play