Dziesięć najlepszych alternatywnych aplikacji kalendarza dla iPhone'ów / Androidów

Możesz mieć tak dość typowych aplikacji kalendarza, że ​​masz niechęć do ich używania. Dobrą wiadomością jest to, że istnieje przyzwoita liczba alternatywnych aplikacji kalendarza, których można użyć zamiast tego. Oto 10 najlepszych najlepszych.

1. 30 Skrzynek

Jeśli masz Urządzenie z Androidem ale zmęczyłem się używaniem Kalendarza Google, jedną świetną alternatywą są skrzynki 30. Możesz używać go z większością swoich kont w mediach społecznościowych, a kiedy zanotujesz ważne daty w kalendarzu, możesz otrzymywać przypomnienia SMS o wydarzeniu zaplanowanym na ten dzień. Za pomocą tej aplikacji możesz nawet wysyłać zaproszenia na wydarzenia do znajomych. Dzięki zintegrowanym mapom może pomóc Ci dotrzeć tam, gdzie musisz się udać. Jego zdolność do naturalnego dostosowywania się do innych języków sprawia, że ​​świetnie nadaje się do podróży międzynarodowych.

2. 1 Kalendarz

1Calandar to świetna aplikacja dla każdego, kto polega na Facebook śledzić harmonogram ich spotkań towarzyskich. Ta aplikacja na Androida obsługuje zarówno kalendarze internetowe, jak i mobilne, więc nigdy więcej nie przegapisz żadnego wydarzenia. Jego Facebook integracja oznacza, że ​​wszelkie zaplanowane przez Ciebie wydarzenia pojawią się w Twoim 1Calendar. Zaproszenia na wydarzenia przychodzą do Ciebie za pośrednictwem aplikacji, więc nawet jeśli się nie zalogujesz Facebook nadal będziesz widzieć wszystkie zaproszenia na wydarzenia, które tam masz. To także świetny sposób, aby przypomnieć sobie o wszystkich urodzinach Facebook przyjaciele.

3. Cal

Gdy dotrzymywanie codziennego harmonogramu staje się trudne, Cal jest najlepszą aplikacją kalendarza dla Ciebie. Kompatybilny zarówno z Androidem, jak i iPhonem, organizuje codzienne spotkania, spotkania i listę rzeczy do zrobienia na dany dzień. Za każdym razem, gdy otwierasz tę aplikację, pierwszą rzeczą, którą zobaczysz, są spotkania tego dnia. Nie tylko pokaże ci, co dzień dla ciebie czeka, ale także pokaże ci ją na liście chronologicznej, czego nie robi większość innych aplikacji kalendarza.

4. Tempo

Kolejny świetny alternatywna aplikacja kalendarza dla użytkowników iPhone'a jest Tempo. Ta aplikacja nie tylko automatycznie doda informacje z istniejącej aplikacji kalendarza, ale również pobierze odpowiednie informacje o wydarzeniu z e-maila. W ten sposób, gdy spojrzysz na określone wydarzenie w swoim kalendarzu, zobaczysz również tekst z e-maili związanych z wydarzeniem. Jedną z najlepszych cech tej aplikacji jest to, że możesz wprowadzić niejasny opis nadchodzącego wydarzenia, klasy lub terminu i zapisuje to w kalendarzu w jasny sposób. Aplikacja sprawdza również, czy nie planujesz nowego wydarzenia w czasie, gdy coś już zostało zaplanowane. Im bardziej zajęte jest twoje życie, tym lepsza jest ta aplikacja kalendarza.

5. Kalendarz horyzontu

Kiedy pogoda może wpłynąć na wiele wydarzeń i spotkań, Kalendarz Horizon może być dla Ciebie niezwykle przydatny. Istnieją zarówno bezpłatne, jak i płatne wersje tej aplikacji, która śledzi wszystkie spotkania, wydarzenia itp., Ale zawiera także prognozę pogody na dzień obok szczegółów na temat konkretnego wydarzenia. Za pomocą jednego przycisku możesz wyświetlić swój harmonogram dnia, tygodnia lub całego miesiąca.

6. SolCalendar

SolCalendar to kompleksowa aplikacja, która pozwala szybko zobaczyć nadchodzące terminy i wydarzenia. Oprócz zintegrowanych raportów pogodowych aplikacja śledzi również Twoje codzienne listy rzeczy do zrobienia i zawiera wirtualne naklejki, które pozwalają dostosować kalendarz, abyś mógł szybko identyfikować nadchodzące wydarzenia.

7. Pocket Informant Pro

Im więcej się dzieje w życiu, tym więcej możesz skorzystać z Pocket Informant Pro. Ta aplikacja kalendarza wykracza daleko poza większość innych, umożliwiając dołączanie danych kontaktowych do wszystkich osób, z którymi chcesz się skontaktować w określonym dniu. Możesz także robić zdjęcia i dodawać je do daty w kalendarzu lub pobierać odpowiednie zdjęcia z telefonu. Gdy spojrzysz na swój dzienny kalendarz w Pocket Information Pro, możesz szybko zobaczyć wszystkie swoje działania przez następne 12 godzin.

8. Kalendarze 5

Kalendarze 5 to aplikacja łatwa w nawigacji i wyświetlająca tylko to, co musisz zobaczyć na pierwszy rzut oka. Masz dużo miejsca na wpisanie konkretnej daty i godziny wydarzenia lub spotkania, którego szukasz. Gdy masz wydarzenia w swoim kalendarzu, możesz łatwo dodawać zaproszenia i uczestników do wydarzenia. Aplikacja wyśle ​​Ci nawet e-mail lub tekst przypominający o zbliżającym się wydarzeniu.

9. Fantastyczny 2

Dla najbardziej zapracowanych ludzi, Fantastycznie 2 to doskonały wybór w aplikacjach kalendarza. Jest wystarczająco inteligentny, aby wiedzieć, jak zanotować spotkanie w kalendarzu, podając tylko jego krótki opis. Podczas dołączania innych osób do twoich spotkań i wydarzeń aplikacja może znaleźć osobę w twoich kontaktach i dodać ją do szczegółów twojego spotkania / wydarzenia. Chociaż aplikacja nie jest darmowa, wiele osób zgadza się, że warto za nią zapłacić. Za pomocą tej aplikacji można przeglądać harmonogram i codzienne spotkania według miesiąca. Możesz nawet wybrać, czy chcesz wyświetlić kalendarz w trybie poziomym, czy pionowym.

10. Mały kalendarz

Mały kalendarz to jedna z najbardziej różnorodnych aplikacji, jakie możesz uzyskać. Aplikacja umożliwia przeglądanie harmonogramu na osiem różnych sposobów:

  • dzień
  • tydzień
  • miesiąc
  • 4-dzień
  • rok
  • mini miesiąc
  • program tygodniowy
  • program długoterminowy

Niewiele innych aplikacji kalendarza oferuje tak wiele opcji przeglądania harmonogramu. Możesz łatwo przełączać się między tymi ośmioma różnymi sposobami przeglądania kalendarza. Funkcja przeciągania i upuszczania ułatwia efektywne planowanie wydarzeń i spotkań.

Wniosek

Te 10 alternatywnych aplikacji kalendarza to świetne sposoby na uporządkowanie życia. Bez względu na to, jakiego urządzenia używasz, aplikacje te mogą ułatwić Ci życie i zapobiec zapomnieniu ważnych wydarzeń.