Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Dzisiaj aktualizacja algorytmu Google 4/28/2023

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Dzisiaj aktualizacja algorytmu Google 4/28/2021

Dzisiaj narzędzia i dyskusje branżowe przybrały ostry obrót, co wskazuje, że mamy do czynienia z nową aktualizacją algorytmu Google.

Ruch i rankingi znów podlegają ciągłym zmianom, ale tym razem jest to trochę dziwne, ponieważ pierwsze oznaki aktualizacji zwykle widzimy w środku tygodnia i trwają one aż do osiągnięcia maksymalnego poziomu w piątek.

Jednak dzisiaj mamy ogromną aktualizację, która jest prawie taka sama, jak ta, która miała miejsce w zeszły piątek. Większy niż większość, ale nie tak duży.

Rozmowy na forum włączone WebmasterWorld.com obejmuje:

TalkativeEditorial napisał 27 kwietnia 2021 r. o 12:08:
Google Analytics ma mały szał na punkcie kogokolwiek innego?

renatovieira napisała pod adresem 1: 22:00 w dniu 27 kwietnia 2021 r.:

Wczoraj i dziś duży ruch. wygląda na to, że ta najnowsza aktualizacja w końcu przyniosła mi korzyść. Jest za wcześnie na świętowanie. Adsense z wysoką konwersją, czyli ruchem wysokiej jakości.

Prognoza pogody, globalna

ichthyous napisał pod adresem 227 kwietnia 2021 r. o godzinie 17:00:
@renatovieira Wygląda na to, że Twoja witryna i moja zawsze rosną i spadają w tym samym czasie. Wczoraj miałem duży wzrost, a dzisiaj też wzrósł, ale może nie tak bardzo. Wczoraj znaczna część wzrostu ruchu została sklasyfikowana jako „bezpośrednia”. USA nadal pozostają w tyle za ruchem w Wielkiej Brytanii, Australii i UE, ale widać wyraźny wzrost. Mój ranking również rósł kilka dni z rzędu, zamiast ciągłego wzlotów i upadków. Problem w tym, że nadal straciłem większość terminów o wysokim wolumenie, które miałem w styczniu, więc odzyskanie kilku terminów o niskim wolumenie nie robi dużej różnicy. Zobaczymy też, czy to się utrzyma.

yollo03 napisał o 321:00 w dniu 27 kwietnia 2021 r.:

Moje wrażenia wzrosły, podobnie jak mój ranking, podobnie jak w przypadku tych, którzy twierdzili, że wracają do zdrowia. Jestem na tej samej łodzi. Nadal nie jestem blisko chaosu, jaki wywołała grudniowa aktualizacja rdzenia, ale wszystko jest na dobrej drodze, mam nadzieję, że tak będzie dalej.

Jeśli chodzi o niewystarczający zasięg https, naprawiłem to, to nie jest błąd. Mam go teraz w kolorze zielonym. Nie oczekuj, że Google to naprawi, ale kto wie.

Nie korzystam z AdSense, ale tych, które to robią, jeśli problemem z podstawowymi funkcjami sieciowymi jest skrypt js, czy sprawdziłeś skrypty bezserwerowe lub pracowników cloudflare (to te same, różne terminy dla różnych marek CDN)? Zasadniczo są to skrypty js, które ładują się na krawędzi Twojej sieci CDN. Nie mam pojęcia czy to naprawi, próbował ktoś?

renatovieira napisała pod adresem 527 kwietnia 2021 r. o godzinie 34:00:
@ichthyous – Masz rację. Nasze wykresy są bardzo podobne i dziwnie jest znajdować się w zupełnie różnych niszach. Tak czy inaczej możemy tylko czekać 😐

TalkativeEditorial napisał pod adresem 7:08 rano, 28 kwietnia 2021 r.:

Wczoraj zaobserwowaliśmy niewielki wzrost w Discover – co ważne, po raz pierwszy od wydarzeń na początku marca pojawiły się istotne (nowe) treści. Należy jednak zachować oczekiwania pod kontrolą, ponieważ może to być ulotne.

Czy ktoś inny, kto został zaatakowany bronią nuklearną, widział coś podobnego w ciągu ostatnich 24 godzin?

Edycja: Spieszę dodać, że mój osobisty kanał jest nadal szalenie zawodny i jak dotąd kilka razy pokazywał się pusty.

MayankParmar napisał pod adresem 9:17 rano, 28 kwietnia 2021 r.:

Moje tempo indeksowania nagle spadło z 20 tys. dziennie do 1700 w ciągu ostatnich dwóch dni. Czy to normalne? Odkrywanie działa prawidłowo, odświeżanie dramatycznie spada.

mzb44 napisał pod adresem 9:23 rano, 28 kwietnia 2021 r.:

Tak samo tutaj. Może to być po prostu coś ogólnego i niezwiązanego z Twoją witryną.

yollo03 napisał o 9:40 rano, 28 kwietnia 2021 r.:

Od grudniowej aktualizacji rdzenia moja szybkość indeksowania utrzymuje się na niezmiennie niskim poziomie. Obecnie jest nieco wyższy, ale nadal niski. Może zaostrzyli budżet indeksowania.

Co się dzieje z tą aktualizacją algorytmu Google?

Jak zwykle ta aktualizacja nie została potwierdzona. Jedyne, co możemy zrobić, to poczekać, aż Google potwierdzi (lub nie) i zobaczyć, jak ogólnie wpłynie to na nasze witryny.

Najnowsza aktualizacja wydaje się przynajmniej dość duża. Nie tak duży jak piątkowy. Ale wciąż większy niż zwykle.

Będziemy na bieżąco informować Cię o wszystkich najnowszych wydarzeniach, gdy tylko się pojawią.