Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Easy Comment Wtyczka do przeglądarki Firefox — łatwe komentowanie blogów

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Easy Comment Wtyczka do przeglądarki Firefox — łatwe komentowanie blogów

Łatwy komentarz to proste rozszerzenie do przeglądarki Firefox, które pomaga wypełnić formularz komentarza na blogu, wprowadzając wstępnie wypełnione imię i nazwisko, adres e-mail i adres strony głównej na platformach blogowych, takich jak między innymi WordPress, Movable Type i Dotclear. Został zaprojektowany specjalnie dla użytkowników, którzy zostawiają dużo komentarzy na innych blogach.

Za pomocą Dodatek Easy Comment do przeglądarki Firefox jest naprawdę łatwy w użyciu. Po zainstalowaniu dodatku kliknij tekst Easy Comment na pasku stanu i uzupełnij informacje, aby wstępnie wypełnić komentarze. Konfiguracja komentarza będzie musiała zostać przeprowadzona tylko raz, następnym razem, gdy będziesz chciał wstępnie wypełnić komentarze, po prostu kliknij Łatwy komentarz, a zrobi to, co potrzebne.

Easy Comment może nie działać na niektórych blogach, które zmieniają domyślne parametry formularzy komentarzy. Jednak całkiem przydatne, jeśli dużo komentujesz i chcesz zaoszczędzić na tym trochę czasu.

Komentowanie blogów innych osób jest naprawdę ważne, nie tylko ze względu na SEO, ale także po to, aby zbudować sieć i zaufanie wśród innych blogerów, zwłaszcza tych z tej samej niszy co Twoja. Dla mnie, blogera, zachęcanie czytelników do komentowania Twoich artykułów jest równie ważne, ponieważ komentowanie prowadzi do dyskusji, a dyskusja przynosi nowe pomysły, o których warto pisać na blogu!

Jeżeli jesteś przekonany, że komentowanie na blogach jest ważne, to śmiało zainstaluj Łatwe rozszerzenie komentarza dla przeglądarki Firefox. Upewnij się, że to sprawdziłeś fajny konkurs na TechZoomIngdzie co miesiąc możesz wygrać solidną gotówkę, po prostu zostawiając wartościowe komentarze na tym blogu!

Table of Contents