Edytuj obrazy bez instalacji za pomocą edytora SEOPIX

Edytuj obrazy bez instalacji za pomocą edytora SEOPIX 1

Kiedy pojawia się potrzeba edycji obrazu w tej chwili, mamy do wyboru dziesiątki alternatyw. W dzisiejszych czasach dostępne są opcje od najprostszych do najbardziej wyszukanych dla profesjonalistów i osób z większą wiedzą. Jednak w sektorze narzędzi online możemy również znaleźć świetne alternatywy z wartością dodaną polegającą na niewymaganiu instalacji. W tym sensie chcemy przedstawić Ci edytor obrazów, który może Ci pomóc w dowolnym momencie.

Oto SEOPIX, aplikacja internetowa z możliwością łatwej zmiany rozmiaru, edycji, kompresji i stosowania filtrów do zdjęć.

Edytuj obrazy w przeglądarce

Edytuj obrazy bez instalacji za pomocą edytora SEOPIX 2

Ci, którzy pracują nad jakimkolwiek projektem internetowym, wiedzą, że obrazy stanowią bardzo ważny czynnik w aspekcie wizualnym. W tym sensie zawsze konieczne jest przejście przez proces edycji, w którym obraz jest zwykle kompresowany lub zmieniany w celu dostosowania go do witryny docelowej. Możemy to zrobić za pomocą wielu narzędzi, jednak SEOPIX oferuje nam możliwość zrobienia tego z poziomu przeglądarki, bez instalacji i za darmo. Należy również zauważyć, że to narzędzie nie zasługuje na procesy rejestracji, więc po wejściu można rozpocząć pracę.

Po wejściu na stronę internetową otrzymasz przycisk „Dodaj obrazy”, z którego możesz wybrać zdjęcie do edycji. Podobnie, możesz go załadować, po prostu przeciągając go do interfejsu, a po załadowaniu wystarczy kliknąć przycisk „Edytor”, aby przejść do obszaru roboczego.

Ta część interfejsu jest bardzo atrakcyjna, a nawet minimalistyczna, ponieważ nie zawiera wielu opcji. W środku zobaczysz swój obraz, a na górze będziesz miał pasek z 5 Dostępne opcje: kadrowanie, filtry, kolory, podświetlenie i zmiana rozmiaru. Wybierz ten, który chcesz, a po zakończeniu edycji możesz pobrać go na swój komputer.

Aby to przetestować, Śledź ten link.