Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Ekonomiczny sposób na stworzenie bardziej ekologicznej marki

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Ekonomiczny sposób na stworzenie bardziej ekologicznej marki

Sadzenie drzew to prosty sposób na wspieranie środowiska. Jednak wiele firm nie ma siły roboczej ani zasobów, aby rozpocząć własne ekologiczne inicjatywy. Na szczęście ForestPlanet ma na celu ułatwienie tego procesu.

Ta firma nie tylko wspiera środowisko, ale także zapewnia firmom opłacalny sposób tworzenia bardziej ekologicznych marek. Robią to za pomocą jasnej strategii komunikacji i wysokiej jakości narzędzia CRM. Dowiedz się więcej o ekologicznych inicjatywach firmy dla biznesu i ich tajnej broni.

Zielone Inicjatywy dla Biznesu

Co robi biznes

Wspiera zielone inicjatywy sadzenia drzew dla biznesu.

Dyrektor wykonawczy, Hank Dearden III, powiedział Small Business Trends: „Jesteśmy organizacją, która wspiera zakrojone na szeroką skalę, tanie ponowne zalesianie drzew na całym świecie. Pomagamy sadzić drzewa w regionach, w których mają one największy pozytywny wpływ na glebę, środowisko, lokalne siedliska i zagrożone społeczności”.

Nisza biznesowa

Ułatwianie zielonych inicjatyw dla firm.

Dearden mówi: „Kluczową częścią naszego modelu jest współpraca z firmami w celu „zazieleniania” ich marek w sposób skuteczny, przystępny cenowo i łatwo komunikowany społeczności klientów i potencjalnych klientów. za $00,15 US za drzewo, ekonomia pozwala na dużo kreatywności. Kilka przykładów:

  • Agent ubezpieczeniowy zobowiązuje się posadzić jedno drzewo za każdą dostarczoną wycenę.
  • Sprzedawca miodu sadzi jedno drzewo na każde zamówienie online.
  • Wiele drużyn sportowych sadzi jedno drzewo za każdy bilet na mecz u siebie sprzedany przez cały sezon”.

Jak zaczął się biznes

Z niewielkim wsparciem.

Dearden wyjaśnia: „Założyliśmy firmę na początku 2017 roku, zaczynając od osobistych inwestycji i wsparcia drogich przyjaciół i rodziny. Zaczęliśmy generować przychody z naszych partnerstw korporacyjnych pod koniec tego roku i od tego czasu obserwujemy stały wzrost”.

Rekommenderad:  BotStar — najłatwiejszy sposób na stworzenie własnego chatbota

Największa wygrana

Udział w dużej imprezie.

Dearden mówi: „Jednym z naszych większych osiągnięć była współpraca z American Ultimate Disc Association podczas ich weekendu mistrzów w 2019 roku, podczas którego zobowiązali się do posadzenia 50 000 drzew, aby z nawiązką zrekompensować ślad węglowy imprezy. Nawiązaliśmy świetne kontakty (Bill Nye!), impreza bardzo nam się podobała, posadzono drzewa, wszyscy byli szczęśliwi”.

Największe wyzwanie

Wyjaśnienie, jak łatwe i opłacalne mogą być zielone inicjatywy sadzenia drzew dla biznesu.

Dearden wyjaśnia: „Największym wyzwaniem jest poinformowanie całego świata firm i konsumentów, że sprzedaż lub transakcja jest łatwa, niedroga i skuteczna”. Tylko MasterCard i VISA przetwarzają ponad 130 miliardów transakcji rocznie, a naszym zdaniem kupujący i/lub sprzedający mogą sobie pozwolić na łączenie $0.15 dolarów amerykańskich na zasadzenie drzewa w ramach sprzedaży”.

Na szczęście firma wykorzystała narzędzia takie jak Zoho One, aby skutecznie komunikować się z klientami i budować trwałe relacje. Doprowadziło to do wielkich sukcesów, takich jak Swarmbustin’ Honey.

Dearden dodaje: „To mała, rodzinna firma z siedzibą w Pensylwanii, z którą współpracujemy od czterech lat. W tym czasie oni i ich klienci pomogli zasadzić ponad 10 000 drzew, a niewielu sprzedawców na ich terenie może to powiedzieć”.

Wyciągnięta lekcja

Skoncentruj się na komunikacji z klientem.

Ponieważ komunikowanie wyraźnych punktów jest głównym wyzwaniem dla ForestPlanet, potrzebują łatwego sposobu udostępniania informacji. I tu pojawia się CRM.

Dearden mówi: „Głęboko wierzę, że posiadanie jasnej strategii CRM jest miejscem, w którym każda/wszystkie firmy, nowe lub dojrzałe, powinny najpierw skoncentrować swoje wysiłki. Uważam, że CRM to przede wszystkim mentalność, która docenia wartość odpowiedzialności i funkcjonalną architekturę informacji. Jedno z moich ulubionych powiedzeń brzmi: niezależnie od tego, w jakim biznesie myślisz, że jesteś, jesteś w biznesie zarządzania informacjami”.

Rekommenderad:  Jak sztuczna inteligencja przewidziała koronawirusa i może zapobiec przyszłym pandemiom - opinia

Tajna broń

Zoho Jeden.

Ponieważ CRM jest priorytetem dla ForestPlanet, ważne jest posiadanie narzędzi wspierających ten obszar. Na szczęście Zoho One oferuje funkcjonalność CRM wraz z wieloma innymi narzędziami. Zespół może zarządzać komunikacją z klientami i obsługiwać kampanie marketingowe oraz inne funkcje z jednego pulpitu nawigacyjnego.

Dearden dodaje: „Bardzo podoba mi się pakiet Zoho One, ponieważ ma świetną funkcjonalność za rozsądną cenę. I może skalować się wraz z rozwojem. W tej chwili korzystamy z CRM, Kampanii i Książek, a także przyglądamy się innym modułom”.

Przyszłe plany

Integracja nowych pomysłów.

Na razie ForestPlanet koncentruje się głównie na swojej podstawowej działalności polegającej na pomaganiu firmom w zielonych inicjatywach dla biznesu. Ale zespół planuje zintegrować nowe pomysły, o ile czas i budżet na to pozwolą. W rzeczywistości niedawno zatrudnili firmę konsultingową, aby pomogła wprowadzić w życie kilka nowych pomysłów.

Na szczęście pakiet Zoho One pozwala im zaoszczędzić czas, integrując wiele funkcji w jednym prostym pulpicie nawigacyjnym. Obecnie firma korzysta z CRM, książek i kampanii do zarządzania komunikacją z klientami, marketingiem i księgowością. Ale planują zintegrować jeszcze więcej funkcji, takich jak Projekty, ze swoją strategią w przyszłości. To pozwoli im zarządzać projektami od początku do końca w ramach tej samej platformy, co narzędzia, z których już korzystają.

Dearden mówi: „Wzajemne powiązania między trzema narzędziami, których używamy, są niezwykle pomocne. W tej chwili chodzi o zbudowanie solidnej podstawy operacji biznesowych, która pozwoli nam na szybkie skalowanie w miarę dodawania nowych pracowników”.