ekran Galaxy S20 będzie miał częstotliwość odświeżania 120 Hz, aby …

Zakres Galaxy Samsung S20 jest naprawdę fantastyczny i stanowi ogromny skok w porównaniu do swojego poprzednika. Chociaż bateria jest bardzo dobra, nowy aparat i szybkość pamięci, jest coś, co sprawia, że ​​użytkownicy są bardzo zadowoleni. Mam jasność co do częstotliwości odświeżania 120 Hz. Czy to jest ekran? Galaxy S20 będzie miał coś nowego w tej dziedzinie.

ekran Galaxy S20 będzie miał częstotliwość odświeżania 120 Hz przy 1440p!

Galaxy        S20

Niestety, ta nowa funkcja ma ograniczenia: Trybu 120 Hz można używać tylko wtedy, gdy rozdzielczość jest ustawiona na 1080p zamiast 1440p. Oczywiście nie stanowi to problemu dla większości użytkowników. Jednak bardziej zaawansowani użytkownicy zawsze chcą korzystać z wszystkich wiadomości, ponieważ płacą wysoką cenę za urządzenie. W rzeczywistości ograniczenia rozdzielczości, takie jak jazda z prędkością 80 km / h, gdy może on osiągnąć 120 km.

Teraz, jeśli naprawdę chcesz mieć częstotliwość 120 Hz z wyższą rozdzielczością, mamy dobrą wiadomość. Czy to Max Weinbach, od deweloperów XDA, ujawniła w Tweetach wielką nowość.

ekran Galaxy S20

Według niego, Samsung próbował doprowadzić do szeregów maksymalną rozdzielczość 120 Hz. Galaxy S20 Termin na to nie został określony. Jednak Max powiedział, że ma nadzieję 1 aż do 3 miesiąc, jeśli wszystko pójdzie dobrze. Mimo to mniej niż trzy miesiące to dobra prędkość.

Wygląda na to, że Samsung jest bardzo świadomy potrzeb i pragnień użytkowników i stara się, aby chcieli.

Ciekawym aspektem tego wszystkiego jest to, że ograniczenia pochodzą od strony oprogramowania. To powiedziawszy, sam wyświetlacz i układ wydają się być w stanie dostarczyć 120 Hz w dowolnej rozdzielczości.

S20 +

To także oznacza, że Galaxy Note 20 (20+?) Wkrótce po uruchomieniu powinien mieć rozdzielczość Quad HD 120 Hz.

To właściwie dobra wiadomość Galaxy S20 i poprawi się, co jest bardzo dobre. Teraz czekamy na aktualizacje, aby sprawdzić, czy wszystko się uda. Innymi słowy, dobra wiadomość, aby dodać wydajność aparatu w tej nowej linii.

Śledź najnowsze osiągnięcia technologiczne do tej pory. Śledź nas na Facebook, Twitter, Instagram! Chcesz z nami porozmawiać? Wysłać e-maila do [email protected]