Ekrany iPhone’a 14 Pro ujawniają nową konstrukcję typu „pigułka i dziurka”, która zastąpiła wycięcie

Zaczęło się od plotek, które wciąż nie są zbyt dokładne. Potem stał się mocnym kandydatem na prawdę i obecnie, choć nie ma oficjalnego potwierdzenia, już wydaje się, że jest to przyszły projekt high-endowego iPhone’a 14. TEN Apple na iPhonie 13 wycięcie już się zmniejszyło, a na iPhonie 14, jak przewidywano, przyjmie ekran z wycięciem w kształcie tabletu (lub pigułką) i otworem.

To nowe wycięcie znacznie zmniejszy przekrój kamer i czujników z przodu smartfona. Apple 2022. Zrzuty ekranu hipotetycznego nadchodzącego iPhone’a 14 Pro i Pro Max właśnie to pokazują.

Zdjęcie rzekomych ekranów iPhone’a 14. Wycięcie jest martwe

To będzie na iPhonie 14 Pro, że Apple zabić wycięcie?

Szklane panele przednie dla wszystkich czterech modeli iPhone’a 14 pojawiły się podobno w chińskim serwisie społecznościowym Weibo. Wkrótce informacje zostały udostępnione na Twitter przez @SaranByte.

Panele ujawniają nie tylko Konstrukcja pigułki i otworu dla modelu Pro i 14 Pro Maxale także nieco cieńsze ramki i wyższy współczynnik proporcji dla tych modeli.

Zgodnie z oczekiwaniami, obraz pokazuje również, że standardowe modele iPhone’a 14 i iPhone’a 14 Max zachowają to samo wycięcie, co modele iPhone’a 13.

Chociaż nie jest jasne, czy obraz jest zgodny z prawem, przednie szklane panele są zgodne ze wszystkimi plotkami, jakie do tej pory słyszeliśmy o nowych modelach iPhone’a. Na przykład w zeszłym roku niektóre media udostępniły z wyprzedzeniem „ekskluzywne” zdjęcia przedniego szklanego panelu wszystkich modeli iPhone’a 13, które okazały się dokładne.

Projekt tabletu (lub pigułki) i dziurkacza dla modeli iPhone 14 Pro został zgłoszony przez kilku analityków, w tym konsultanta branży wyświetlaczy Rossa Younga i Marka Gurmana z Bloomberga.

Inne funkcje modelu iPhone Pro 2022 obejmują 48-megapikselowy aparat tylny, zaktualizowany aparat przedni z autofokusem i wiele innych.