Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Eksperci biznesowi opowiadają, jak przezwyciężyć złe wrażenia użytkownika

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Eksperci biznesowi opowiadają, jak przezwyciężyć złe wrażenia użytkownika

Doświadczenie użytkownika jest niezbędnym elementem prowadzenia każdego odnoszącego sukcesy biznesu. Od witryn e-commerce po blogi, istnieje kilka czynników, które przyczyniają się do osiągnięcia tego celu. Zapoznaj się ze wskazówkami społeczności internetowej małych firm, które pomogą Ci ulepszyć obsługę klientów.Przezwyciężyć słaby UX

Bez względu na to, jak niesamowita jest Twoja strategia marketingowa, nie przyniesie ona wiele dobrego, jeśli następnie zaoferujesz odwiedzającym kiepski UX. Na szczęście kilka zmian może pomóc w pokonaniu tego poważnego wyzwania. akcji Nicka Browna myśli i porady w tym poście Pixel Productions. I członków BizSugar wspólny tu własne przemyślenia.

Popraw jakość obsługi klienta

Niezależnie od tego, czy Twoja firma obsługuje klientów online, czy osobiście, pozytywne wrażenia są kluczowe. Po pokonaniu słabego UX nadszedł czas, aby znaleźć sposoby na jeszcze większe ulepszenie ich podróży. Ivan Widjaya z SMB CEO dzieli się więcej Tutaj.

Upewnij się, że Twój sklep internetowy ma te funkcje

Klienci oczekują pewnego poziomu swobody podczas zakupów online. Jeśli sprzedajesz jakiekolwiek produkty online, musisz skupić się na stworzeniu pozytywnego doświadczenia w handlu elektronicznym. Ten post na blogu TechHubInfo autorstwa Brendana Scrogginsa zawiera kilka podstawowych funkcji.

Znajdź najlepsze produkty cyfrowe do sprzedaży na Etsy

Etsy to popularne miejsce wśród kupujących online. Platforma zapewnia nawet pozytywne wrażenia użytkownika kupującym produkty cyfrowe. Znajdować najlepsze produkty cyfrowe do zaoferowania na Etsy w tym poście kreatora blogów autorstwa Nicoli Bleu. Następnie odwiedź społeczność BizSugar, aby zobaczyć, kim są członkowie powiedzenie.

Sprzedawaj popularne przedmioty na Amazon

Amazon to kolejna platforma e-commerce z niezwykle łatwym interfejsem użytkownika. Chociaż w witrynie można sprzedawać prawie wszystko, niektóre produkty są szczególnie popularne. Czytać pełna lista w tym poście Startup Bonsai autorstwa Freddy’ego Muriuki. Następnie sprawdź BizSugar, aby zobaczyć komentarz na poście.

Rekommenderad:  Szczyt 9 Wskazówki marketingowe dla firm prawniczych, jak rozwijać swoją praktykę prawniczą

Popraw copywriting swojej strony internetowej

Niezależnie od tego, czy sprzedajesz produkty online, czy wykonujesz inne funkcje, Twoja witryna powinna jasno przekazywać komunikaty biznesowe. Jeśli Twoje copywriting online mógłby wymagać pewnych ulepszeń, Przeczytaj to Post Nectafy autorstwa Matta Kenny’ego w celu uzyskania wskazówek.

Poznaj sekret udanego rozwoju oprogramowania

Oprogramowanie może znacznie ułatwić wiele doświadczeń zarówno firmom, jak i użytkownikom końcowym. Podczas tworzenia tych narzędzi ogromną wagę przywiązuje się do UX. Jeśli Twoja firma opracowuje jakiekolwiek oprogramowanie, wymeldować się ten post Mind Inventory autorstwa Samara Patela, aby uzyskać przydatne wskazówki.

Unikaj powielania treści za pomocą tagów kanonicznych

Jeśli Twoja firma ma bloga, zduplikowane treści mogą negatywnie wpłynąć zarówno na wrażenia użytkownika, jak i na SEO. Ale kanoniczne tagi mogą pomóc ci tego uniknąć. Eryk Emanuelli wyjaśnia w tym poście. Członkowie BizSugar również podzielili się przemyśleniami Tutaj.

Wprowadź oryginalność do swojego bloga

Ponadto rodzaj treści, o których piszesz, może decydować o tym, czy czytelnicy rzeczywiście nauczą się czegoś nowego. Oryginalna treść jest zawsze najlepsza, ale ciągłe wymyślanie nowych pomysłów może być trudne. Udziały Davida Leonhardta z Always Write Inspiracja i wskazówki w tym poście. A członkowie BizSugar dołączyli do rozmowa Tutaj.

Utwórz wytyczne dotyczące stylu dla swojego bloga

Po ulepszeniu treści nadszedł czas, aby skupić się na stylu postów na blogu. Spójny zestaw reguł może sprawić, że Twoja witryna będzie atrakcyjna dla stałych czytelników. Uczyć się o tworzeniu wytycznych dotyczących stylu dla bloga w tym poście 99signals autorstwa Alexa Birketta.

Jeśli chcesz zasugerować, że Twoja ulubiona zawartość dla małych firm zostanie uwzględniona w nadchodzącym podsumowaniu społeczności, wyślij wskazówki dotyczące wiadomości na adres: sbtips@gmail.com.