Ekspert: ulotka z tysiącem ofert i szalonymi rabatami

ekspertW połączeniu z dniami po świętach Bożego Narodzenia Ekspert uruchomił ulotka Ze wszystkich oferuje bardzo ciekawe i ze zniżkami zdefiniowanymi jako nawet „szalone”. Wewnątrz znajdują się ceny bardzo ważne na niektórych najwyższej klasy urządzeniach.

Kampania promocyjna, którą omówimy nie jest aktywny wszędzie na terytorium kraju, ale wydaje się, że jest dostępny wyłącznie w punktach sprzedaży partnera GAER (nie na oficjalnej stronie internetowej lub w innym miejscu) z 27 grudnia 2019 r. Wszyscy, którzy dokonają zakupu, będą mogli również poprosić o finansowanie do zwrotu 10 lub 20 rat ustalone co miesiąc przy zerowych odsetkach.

Dla kody promocyjne Amazon i oferuje w ostatniej chwili nie zapomnij zapisać się na nasz oficjalny kanał Telegram.

Ulotka dla ekspertów: oszczędności są niesamowite

Uwaga Ekspert nie dotyczył całej panoramy smartfonów dystrybuowanych obecnie we Włoszech i na całym świecie, ale koncentrował się wyłącznie na produktach należących do szeregu średnio niski rynku (z wyjątkiem Xiaomi Mi Note 10 od 599 euro).

Dotyczy to jednej z najbardziej atrakcyjnych cen Huawei Nova 5T, najnowszej generacji model, który można kupić sam przy bardzo niewielkich nakładach 399 euro (w porównaniu do cennika, który wynosi około 499 euro). Oszczędności trafiają także do takich terminali Huawei P30 Lite za 269 euro, Galaxy A10 za 129 euro, Galaxy A50 za 279 euro a nawet to Xiaomi Redmi 7A do 99 euro.

Jeśli interesują Cię urządzenia do monitorowania kondycji, zwracamy uwagę, że można je również kupić Fitbit Charge 3 do 119 euro. Aby uzyskać więcej informacji na temat ulotki eksperta omówionej w naszym artykule, otwórz strony, które znajdziesz poniżej wymienione szczegółowo.