Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Elektrownia Suaoki G500 to punkt kompleksowej obsługi, który zaspokoi wszystkie potrzeby związane z ładowaniem poza siecią

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Elektrownia Suaoki G500 to punkt kompleksowej obsługi, który zaspokoi wszystkie potrzeby związane z ładowaniem poza siecią

Nierzadko zdarza się, że wędrowcy lub ktokolwiek z nas nosi ze sobą mnóstwo urządzeń, gdy wychodzi na zewnątrz. W takich czasach słaby power bank nie dałby sobie rady i pojawia się potrzeba zastosowania mocniejszego rozwiązania. Aby odłączyć się od sieci, potrzebne byłoby duże źródło energii, które jest w stanie naładować szereg urządzeń. Suaoki G500 to jedna z takich przenośnych elektrowni, która obiecuje spełnić wszystkie potrzeby związane z ładowaniem poza siecią.

Suaoki G 500 jest obecnie dostępny za pośrednictwem Kampania na Indiegogo. Oprócz zestawu akumulatorów o mocy 500 W, elektrownia oferuje także różne gniazda do podłączenia urządzeń. Suaoki G 500 oferuje dwa standardowe gniazda prądu przemiennego, dwa porty szybkiego ładowania USB-A, port USB-C, dwa porty prądu stałego 12 V i wiatę 12 V.

Liczne porty i pojemna bateria powinny zasadniczo zapewnić Ci ochronę przez cały wyjazd na kemping. Jeśli jednak uważasz, że moc zapasowa jest mniejsza, nie martw się, Suaoki G 500 jest również wyposażony w opcjonalne generatory słoneczne o mocy 100 W, które wykorzystują technologię śledzenia maksymalnego punktu mocy w celu zwiększenia wydajności ładowania.

Co ciekawe, Suaoki G 500 można ładować na trzy sposoby, m.in. ładując przez zwykłe gniazdko ścienne, ładując przez wspomniany wcześniej panel słoneczny oraz z gniazdka samochodowego 12V/24V. Twórcy agregatu prądotwórczego podali liczbę godzin, przez jaką może on służyć do zasilania określonych urządzeń. Na przykład Suaoki idealnie zasili minilodówkę przez 13 godzin i laptopa przez 45 godzin. Chociaż liczby mają charakter orientacyjny, dają nam krótkie pojęcie o tym, czego się spodziewać. Ekran LCD ma pomóc użytkownikom monitorować żywotność baterii, a także energię wejściową/wyjściową.

Suaoki G 500 wydaje się interesującą koncepcją, która przyda się w wielu przypadkach użycia. Generator prądu prawdopodobnie stanie się alternatywnym źródłem energii podczas przerw w dostawie prądu. Suaoki G 500 można wesprzeć kwotą co najmniej 499 dolarów, natomiast górny pakiet z generatorem słonecznym będzie kosztować 749 dolarów.

Table of Contents