Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

En iyi e-posta hizmetleri nelerdir?

Bildiğiniz gibi hepimiz e-posta hizmetlerini iş yazışmaları, bloglama, iş başvurusu, kişisel kullanım vb. gibi çeşitli görevler için kullanıyoruz. Bu yazıda, 2021’deki en iyi e-posta hizmeti sağlayıcılarını topladık. Günde yaklaşık 200 milyar e-posta gönderiliyor, bu gerçekten şaşırtıcı bir sayı.

e-poczta

Inhaltsverzeichnis

Możesz także korzystać z Gmaila, Yahoo i Outlooka, aby móc korzystać z funkcji kullanıcılar arasında i popüler olanlardır. Ancak e-posta kullanıcılarının seçimi çok geniştir. O halde bunların en popülerlerinden bahsedelim.

En iyi e-posta hizmetlerinin en iyi listesi

  • Zoho Posta
  • Gmaila
  • Yahoo e
  • GMX
  • Lykos
  • huşmil
  • iCloud
  • hızlı posta
  • Zoho Posta

Zoho mail, birden çok etki alanını yönetmek için kullanılan bir e-posta hizmetidir. Bu sistem herhangi bir cihazdan kullanılabilir. kamu kuruluşlarında, serbest çalışanlarda ve çeşitli iş türlerinde çalışmak için mükemmel şekilde uygundur. Bu yüzden profesyonellere odaklanıyor.

Takvim, sabit sohbet ve görev yöneticisi vardır. İyi olan, Zoho Mail’in müşterilerin gizliliğini korumak için herhangi bir reklam göstermemesidir. Gmail’den farklı olarak bu e-posta sağlayıcısı, Google Gears ile çevrimdışı çalışmayı da desteklemeye başlıyor. Zoho Mail’de adres IP, alanı veya içerik bilgilerine göre e-postaları engelleme seçenekleri vardır.

e-posta2

Gmaila

Gmail, muhtemelen dünya çapında en popüler ve yaygın olarak kullanılan e-posta sağlayıcısıdır. Kullanıcılar için birçok özelliğe sahiptir ve aynı zamanda kullanımı oldukça basittir. Gmail’in web arayüzü öne çıkan bir özelliktir. Sayfanın çoğu, minimum araç çubuklarıyla gelen kutunuz içindir. Ayrıca Gmail’i ilk kez kullanıyor olsanız bile, iletileri okurken ve yanıtlarken sorun yaşamayacaksınız. Jej şey açık ve kullanımı kolay olacak şekilde yapılmıştır. Bu harika değil mi?

Mesajları ana, sosyal ve reklam olmak üzere üç kategoriye otomatik olarak filtrelemek çok uygundur. Bu, gerçekten ihtiyacınız olan içeriğe odaklanmanızayardımcı olur. Ve elbette, istenmeyen posta engelleme, gelen kutunuzu istenmeyen postalardan uzak tutar ve gelen kutunuz ve fotoğraflarınız için 15 GB depolama alanı vardır.

Yahoo e

Yahoo tarafından sağlanan Yahoo Mail, aynı zamanda İnternet kullanıcıları arasında en başarılı e-posta hizmetlerinden biridir. kaydolduğunuzda, devasa bir e-posta depolama alanı, sınırsız mesajlaşma, haber okuma erişimi ve tabii ki sosyal ağ elde edersiniz.

Örneğin, hesabınıza giriş yaptığınızda, arayüzün tasarımını hemen değiştirebilirsiniz. Harfi daha net ve daha anlamlı kılan farklı arka planlar arasından seçim yapabilirsiniz. Yahoo Mail, poczta wysyłana do użytkownika. Bazı spam’leri tanımlamak, onları otomatik olarak çöp kutusuna atacaktır.

GMX

GMX çok iyi bilinmediğinden, tek kullanımlık e-posta hesapları oluşturmak için de çok güvenilir ve etkili bir e-posta sağlayıcısıdır. Kullanırsanız, sınırsız gelen kutusu depolama alanı elde edersiniz ve 50 MB’a kadar dosya ekleyebilirsiniz. GMX ayrıca gelen mesajlara otomatik olarak yanıt veren bir otomatik yanıtlayıcıya sahiptir. Ayrıca Facebook kişilerini doğrudan adres defterinize aktarmanıza olanak tanır. Bununla birlikte, GMX’in bir dezavantajı vardır – çok çeşitli reklamlarla dolu olmasıdır.

Lykos

Lycos, zengin bir İnternet geçmişine sahip başka bir ücretsiz e-posta servis sağlayıcısıdır. İlk olarak 1990’larda bir internet arama motoru ve portal internetowy olarak piyasaya sürüldü. Ancak şimdi aynı zamanda ücretsiz bir e-posta hizmeti olarak da hizmet veriyor. Lycos, 500 MB wolnego miejsca, filtr spamu i kontrola wirusów özelliklerini destekler. Ayrıca, belirli alan adlarını ve e-posta adreslerini engellemenize izin verilir.

cisza

Hushmail, iyi güvenlik düzeyine sahip temel e-posta hizmetlerinden biridir. Genellikle gelen iletileri virüslere karşı tarar ve ayrıca hesabınızı daha fazla korumak için kara listeler ve beyaz listeler oluşturma seçeneğiniz de vardır. Gelen kutusu reklamları yoktur ve kullanıcılar için çok uygundur. Ancak üç hafta boyunca hesabınıza giriş yapmazsanız, Hushmail sizi devre dışı bırakacaktır. Ayrıca POP3 erişimi sağlar, yani diğer e-posta programları aracılığıyla üçüncü taraf bir hizmetten e-postanıza erişebilirsiniz.

Fast food

Fastmail, adı tesadüfi olmayan bir Avustralya e-posta hizmetidir. Gerçekten çok hızlı: standardowy HTML arayüzünün ortalama sayfa boyutu 30 KB’dir (aynı durumda Gmail’deki 200 KB’nin aksine).

Pobieranie premium motywów WordPressPobierz zerowe motywy WordPressPobierz motywy WordPress za darmoPobierz bezpłatne motywy WordPress PremiumZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=pobierz oprogramowanie mobilnePobierz bezpłatne motywy WordPress Premiumpobierz płatny kurs Udemy za darmo