Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Ergonomiczne opcje krzeseł biurowych dla Ciebie w 2023 roku

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Ergonomiczne opcje krzeseł biurowych dla Ciebie w 2023 roku

Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarabiać pieniądze od naszych partnerów stowarzyszonych. Ucz się więcej.

Niezależnie od tego, czy pracujesz w domu, czy musisz iść do biura, posiadanie najlepszego ergonomicznego krzesła biurowego jest niezbędne do utrzymania prawidłowej postawy i zapobiegania bólom podczas pracy. Najlepsze krzesła to coś więcej niż estetyka. Powinny zapewniać wygodę i wsparcie przez cały dzień.

Nasze najlepsze krzesła zostały poddane rygorystycznej ocenie pod kątem wzornictwa, komfortu, wartości i opcji dostosowywania. Pożegnaj się z przemęczeniem i kontuzjami i przywitaj wygodną i produktywną pracę z jednym z naszych najwyżej ocenianych ergonomicznych krzeseł biurowych.Najlepsze ergonomiczne krzesło biurowe

Ergonomiczne krzesło Herman Miller Aeron

Najszczęściej wybierane: Zaprojektowany, aby wygodnie wspierać ciało we wszystkich właściwych miejscach, jest to prawdopodobnie najlepszy ergonomiczny fotel biurowy. Z ośmioma różnymi strefami napięcia to tak, jakby mieć osobistą masażystkę dla pleców i siedzenia. Oparcie krzyżowe/lędźwiowe PostureFit doskonale nadaje się do utrzymywania kręgosłupa we właściwej pozycji podczas siedzenia. Posiada również regulowane podkładki, które zapewniają dodatkowe wsparcie dla dolnej części pleców. Niezależnie od tego, czy pochylasz się do przodu, czy odchylasz do tyłu, krzesło Aeron zostało zaprojektowane tak, aby poruszało się razem z Tobą, zapewniając równowagę i wygodę przez cały dzień. To krzesło jest prawdziwym uosobieniem komfortu i designu.

Ergonomiczne krzesło Herman Miller Aeron

Kupić na Amazon

Krzesło biurowe z gestami Steelcase

Drugie miejsce: Kup krzesło biurowe Steelcase Gesture, które zapewnia wsparcie przez cały dzień i najwyższy komfort. To ergonomiczne krzesło ma w pełni regulowane podłokietniki, czteropozycyjną blokadę oparcia, oparcie i siedzisko w kształcie muszli oraz pneumatyczną regulację wysokości siedziska. Ramiona i plecy dopasowują się do ruchu ciała przez cały dzień, zapewniając maksymalny komfort. To krzesło jest trochę droższe niż większość krzeseł biurowych, ale jeśli siedzisz przez dłuższy czas, wydatek jest tego wart.

Krzesło biurowe z gestami Steelcase

Kupić na Amazon

Krzesło wykonawcze HON z wysokim oparciem

Najlepsza wartość: Popraw swoje wrażenia z pracy dzięki eleganckiemu i wygodnemu, ergonomicznemu skórzanemu krzesłu biurowemu. To krzesło jest wyposażone w zaawansowaną synchronizację i regulację pochylenia oraz przesuwane siedzisko, które zapewnia spersonalizowany komfort. Naprężenie i blokada pochylenia pozwalają kontrolować tempo pochylania, podczas gdy ramiona z regulacją wysokości i szerokości oraz regulowane podparcie odcinka lędźwiowego zapewniają dodatkowe wsparcie w razie potrzeby. Pneumatyczna regulacja wysokości siedziska i obrót o 360 stopni zapewniają łatwą regulację i swobodę ruchów. To krzesło jest dostępne w opcjach z siatki, skóry i siatki / skóry.

Rekommenderad:  Nowy Google Analytics łączy dane z sieci i aplikacji oraz mierzy filmy i pobieranie

Krzesło wykonawcze HON z wysokim oparciem

Kupić na Amazon

Fotel zadaniowy Humanscale Freedom z zagłówkiem

Kto nie lubi wolności? To ergonomiczne krzesło firmy Humanscale zapewnia swobodę poruszania się i czerpania przyjemności z pracy. Wyposażony jest w dynamiczny zagłówek zapewniający doskonałe podparcie głowy i szyi, regulowane podłokietniki, intuicyjny mechanizm odchylania, który wykorzystuje ciężar ciała opiekuna do automatycznego odchylenia w razie potrzeby, oraz oparcie, które ułatwia przygarbienie pleców i nóg. To siedzenie może pomieścić ciężary do 300 funtów.

Fotel zadaniowy Humanscale Freedom z zagłówkiem

Kupić na Amazon

Ergonomiczne krzesło biurowe Steelcase Amia

Steelcase produkuje niesamowite krzesła biurowe, a Amia nie jest wyjątkiem. System zginaczy LiveLumbar zmienia kształt, aby utrzymać cały kręgosłup w jego naturalnym, zdrowym kształcie litery S, podczas gdy podłokietniki są zaprojektowane tak, aby pozostawały równoległe do powierzchni roboczej podczas ruchu, dzięki czemu możesz wygodnie wykonywać zadanie pod każdym kątem. Posiada również regulację napięcia oparcia, regulację wysokości siedziska, regulowaną głębokość siedziska, tapicerowane oparcie i siedzisko oraz w pełni regulowane podłokietniki. To krzesło jest dostępne w ponad 15 kolorach.

Ergonomiczne krzesło biurowe Steelcase Amia

Kupić na Amazon

Hermana Millera Mirrę 2 Krzesło do domowego biura

Ulepsz swoją przestrzeń biurową za pomocą prawdziwego rozwiązania zapewniającego ergonomiczny komfort i elastyczność — Herman Miller Mirra 2 Krzesło biurowe. Dzięki ogranicznikowi nachylenia i regulacji kąta siedziska, regulowanemu siedzisku FlexFront i regulowanym podłokietnikom to krzesło zapewnia spersonalizowane wsparcie dla Twojej wyjątkowej postawy. Oparcie Butterfly łączy w sobie wygodę tapicerki z wytrzymałością polimeru, zapewniając doskonałe podparcie pleców. Jest również objęty 12-letnią gwarancją.

Hermana Millera Mirrę 2 Krzesło do domowego biura

Kupić na Amazon

Ergonomiczny fotel biurowy Duorest Alpha

Duorest Alpha wykorzystuje oddychającą siatkę z tyłu, która wspomaga cyrkulację powietrza, zapewniając chłód i wygodę przez cały dzień. Jest również wyposażony w zsynchronizowaną regulację nachylenia, która umożliwia dostosowanie nachylenia fotela do preferowanego kąta, podczas gdy postawa i rozkład nacisku zapewniają idealne wsparcie równowagi i wygodę. W pełni regulowany zagłówek i podłokietnik pozwalają dostosować krzesło do konkretnych potrzeb, zapewniając idealne dopasowanie. To krzesło zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić Ci wygodę i produktywność, dzięki czemu możesz skupić się na tym, co naprawdę ważne.

Rekommenderad:  Granica przynosi 2-gigabitowy plan światłowodowy do swojej sieci Wi-Fi

Ergonomiczny fotel biurowy Duorest Alpha

Kupić na Amazon

HON Zapłon 2.0 Krzesło z siatki biurowej

Doświadcz niezrównanego komfortu i ergonomicznego wsparcia dzięki HON Ignition 2.0 ergonomiczne krzesło biurowe z siatki. The 4rozciągliwa siateczka wygina się we wszystkich kierunkach, aby dynamicznie poruszać się wraz z Tobą, zapewniając bardziej miękkie, bardziej osobiste dopasowanie i lepszą oddychalność. Krzesło zostało również zaprojektowane tak, aby pomóc Ci zachować idealną ergonomiczną postawę i pozycję, jednocześnie dostosowując idealne ustawienia nachylenia i pochylenia. Krzesło posiada również regulowane podparcie odcinka lędźwiowego, które zapewnia ukierunkowaną ulgę w bólu dolnej części pleców, podłokietniki z wielokierunkową regulacją wysokości oraz regulowaną głębokość siedziska, która pomaga zmniejszyć punkty nacisku.

HON Zapłon 2.0 Krzesło z siatki biurowej

Kupić na Amazon

Krzesło siatkowe StyleWorks Tokyo ze średnim oparciem

To krzesło zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić Ci wygodę i produktywność przez cały dzień. Posiada regulowane podparcie odcinka lędźwiowego i funkcję przesuwania siedziska, która sprzyja optymalnemu ułożeniu ciała, a regulowane ramiona Nylon 3D pozwalają zbliżyć się do biurka tak blisko, jak to konieczne, zmniejszając zmęczenie oczu i garbienie się. Oddychający tył z drobnej siateczki umożliwia cyrkulację powietrza, zapewniając chłód i wygodę przez cały dzień. Z udźwigiem 275 funtów. to krzesło zostało stworzone, aby Cię wspierać, bez względu na Twoje potrzeby.

Krzesło siatkowe StyleWorks Tokyo ze średnim oparciem

Kupić na Amazon

Krzesło biurowe Steelcase Leap

Steelcase tworzy niesamowite krzesła biurowe, a Leap jest tak samo niesamowity, jak niektóre inne omówione w tej recenzji. Dzięki technologii LiveBack oparcie krzesła dopasowuje się do kształtu ciała, zapewniając stabilne podparcie i nieograniczony ruch przez cały dzień. Krzesło Leap oferuje również intuicyjne regulacje, takie jak osobne elementy sterujące twardością dolnej części pleców i siłą górnej części pleców oraz regulowane w czterech kierunkach podłokietniki. Dzięki pneumatycznej regulacji wysokości siedziska, zmiennemu ogranicznikowi i regulowanemu podparciu lędźwi, to krzesło można łatwo dostosować do swoich potrzeb.

Rekommenderad:  Sky, dwie w pełni oszczędzające oferty dla tych, którzy rezygnują z nielegalnego IPTV

Krzesło biurowe Steelcase Leap

Kupić na Amazon

Na co zwrócić uwagę przy zakupie ergonomicznego krzesła biurowego

Znalezienie najlepszego ergonomicznego krzesła biurowego wymaga rozważenia kilku czynników, w tym:

  • Wysokość siedzenia: Regulowana wysokość siedziska to kluczowa cecha krzesła biurowego. Wysokość od 16 do 21 cali nad podłogą jest odpowiednia dla większości ludzi.
  • Głębokość siedziska: Oprócz wysokości należy również wziąć pod uwagę głębokość siedziska. Usiądź na oparciu i sprawdź, czy możesz zmieścić trzy palce między przednią częścią siedzenia a tylną częścią kolana. Jeśli jest trochę miejsca, to świetnie pasuje. Brak miejsca oznacza, że ​​siedzenie jest zbyt głębokie i prawdopodobnie uciska żyły i powoduje słabe krążenie krwi w nogach.
  • Podparcie lędźwi: Dobre ergonomiczne krzesło powinno mieć regulowane podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa.
  • Podłokietnik: Podczas pracy upewnij się, że ramiona spoczywają pod kątem 90 stopni, aby uniknąć bólu barku, ramienia lub nadgarstka. Wybierz ergonomiczne krzesła z regulowanymi podłokietnikami.
  • Materiał: Poszukaj oddychającego, dobrze wyściełanego i wygodnego materiału, który pozwala na wygodną pracę przez dłuższy czas.

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ RÓWNIEŻ:

Zakwalifikuj się do rabatów, ofert specjalnych i nie tylko dzięki kontu Business Prime od Amazon. Możesz załóż DARMOWE konto zacząć już dziś.