Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Everpix: aplikacja zoptymalizowana w chmurze, która przechowuje, sortuje i udostępnia zdjęcia

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Everpix: aplikacja zoptymalizowana w chmurze, która przechowuje, sortuje i udostępnia zdjęcia

Tak jak wskazaliśmy w naszym poście z prognozami technologicznymi na rok 2013, pojawi się nowy rodzaj mniejszych, inteligentnych i niszowych chmur. Być może jedną z pierwszych usług, która zastosuje się do tej prognozy, jest Everpixinteligentna, ale pięknie zaprojektowana chmura, zoptymalizowana pod kątem stylowego przechowywania i udostępniania zdjęć.

Stworzony przez garstkę wizjonerskich ludzi, Everpix ma stać się przenośnym dyskiem twardym dla każdego, kto szuka idealne miejsce do przechowywania zdjęć. Dzięki inteligentnemu algorytmowi analizy zdjęć i pięknemu interfejsowi użytkownicy nie będą już musieli przeglądać tysięcy zdjęć, zanim znajdą idealne tło, aby podzielić się nimi ze znajomymi.

Everpix: udostępnianie zdjęć na innym poziomie

W pewnym sensie Everpix jest kobietą z kwiatami we włosach i książkami na stole. Ta piękna i inteligentna usługa może analizować każde przesłane zdjęcie i sortować je według gotowych wzorów, dopasowując jednocześnie jego „opis” do innych tego typu.

Po zainstalowaniu na urządzeniu Everpix zoptymalizuje wszystkie zdjęcia dozwolone przez administratora i ujawni kolekcje w ramach wspaniałego interfejsu. Kompatybilny z szeroką gamą urządzeń (smartphonestablety i komputery większości rodzajów) i jeszcze więcej usług online, Everpix może pomieścić nieograniczona ilość danych i udostępnij go na wszystkich platformach.

Łączenie piękna z mózgiem

Everpix opiera się na interfejsie opartym na miniaturach, z którym wielu go kojarzy Applewłasny wygląd i przewodniki, szczególnie te zintegrowane z iPhoto. W ramach serwisu zdjęcia prezentowane są jako zbiory podobnych zdjęć lub na życzenie użytkownika w formie Przegląd najważniejszych wydarzeń pogląd.

Stworzony dla tych, którzy mają tendencję do robienia zdjęć przy każdej okazji, funkcja Najciekawsze pokazuje tylko najważniejsze zdjęcia w podobnym oknie Pinterestgdzie każdy obraz ma inny rozmiar, a najlepsze są prezentowane na wierzchu.

Każde zdjęcie przesłane do Everpix jest dokładnie analizowane i analizowane przy użyciu szerokiego zakresu czynników, które obejmują treść zdjęcia, datę jego wykonania i osoby na nim obecne. Dzięki tej metodzie Everpix może wykryć podobne obrazyuporządkuj je w odpowiednim katalogu i wyeksponuj tylko to, co najlepsze.

Zaawansowany Funkcje te pozwalają także wykryć, kiedy obraz jest złej jakości (kiedy ktoś ma zamknięte oczy, występuje rozmycie, obraz jest nieostry itp.) i wykrywają odpowiednią ilość potrzebnego kadru, korzystając z inteligentnej techniki przycinania.

Funkcjonalność i zalety

Everpix może spełnić większość pragnień i być używany z przyjemnością na różnych urządzeniach. Wszystko, co użytkownik musi zrobić, to zainstaluj małego klienta na urządzeniu i poinformuj obsługę, które zdjęcia mają zostać przeanalizowane. Foldery nie są jedynymi zawartymi w tej kategorii. Obejmuje to kilka popularnych usług:

 • Facebook
 • Instagram
 • Flickr
 • Picasa
 • E-mail
 • Otwór
 • Lightrooma

Po zaimportowaniu zdjęć Everpix korzysta z nich kuratorstwo wspomagające do tworzenia albumów tzw Chwile, bez jakiejkolwiek interwencji użytkownika. W tej kolejności sortowania złe zdjęcia są automatycznie wykrywane i ukrywane przed Twoimi oczami, ale w razie potrzeby możesz je ujawnić.

Po zakończeniu początkowych kroków użytkownicy nie będą już musieli zmieniać ustawień ani bawić się parametrami. Usługa będzie działać sama, a zdjęcia z całej okolicy będą gromadzone pod jednym dachem.

Mówiąc o spotkaniach, kolejną interesującą rzeczą w Everpix jest metoda przeglądania. Po raz kolejny, dzięki swojej inteligentnej naturze, ta chmura obrazów umożliwia przeglądanie według podobieństwa, co oznacza, że ​​użytkownicy mogą oglądać obrazy o tym samym charakterze z różnych momentów. Można to zrobić po prostu klikając na strzałkę znajdującą się w prawym dolnym rogu zdjęcia, co spowoduje, że Everpix zablokuje obraz i szukaj wzorów. Obsługiwany jest także widok losowy, dla tych, którzy chcą być zaskoczeni, a nawet więcej:

 • Dzielenie się – Chwile można dzielić z innymi osobami za pomocą Poczty ze Zdjęciami, Facebook, Twitter lub Strona ze zdjęciami. O ile pierwsza opcja daje możliwość wysyłania zdjęć w wysokiej rozdzielczości za pomocą poczty elektronicznej, o tyle ostatnie trzy umożliwiają bezpośrednie publikowanie treści w mediach społecznościowych lub poprzez korzystanie z wielu komunikatorów. A skoro mowa o mediach społecznościowych, Everpix może łączyć jednego użytkownika z drugim i umożliwiać znajomym natychmiastowe przeglądanie zdjęć, bez konieczności wyraźnego udostępniania linku przez osobę przesyłającą.
 • Szybka synchronizacja – zaawansowana synchronizacja odbywa się na urządzeniach hosta, Everpix tworzy kopię oryginalnego obrazu i optymalizuje jego rozmiar, aby szybciej wyświetlać go na dowolnym używanym interfejsie. Wszystko to bez zmiany oryginalnej rozdzielczości.
 • Duplikat za darmo – nie ma sensu mówić, że zdjęcia zapisane na komputerze też można oglądać Facebook. Dzięki wszystkim wymienionym powyżej algorytmom Everpix potrafi wykryć duplikaty z różnych miejsc i o różnej wielkości, które są automatycznie usuwane z systemu.
 • Prywatność i ochrona – wszystkie zdjęcia są przechowywane w tajemnicy prywatnej (o ile nie podano inaczej) i podczas transmisji szyfrowane przy użyciu protokołów HTTPS.

Everpix można korzystać bezpłatnie przez 30 dni, po czym należy uiścić jednorazową opłatę w wysokości 40 USD.