Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Ewanesco! Jak używać magicznej gumki Google Pixel, aby znikać rzeczy na zdjęciach

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Ewanesco! Jak używać magicznej gumki Google Pixel, aby znikać rzeczy na zdjęciach

Zawsze jest ta jedna osoba (lub trzy) lub zwisający drut. Myślisz, że zrobiłeś idealne zdjęcie, ale w chwili, gdy spojrzysz na zdjęcie, widzisz w tle osobę lub przedmiot (drut, zwisającą gałąź, pojazd, ale NIGDY psa!), co albo całkowicie psuje ujęcie lub przechodzi od „wow” do „duh”.

Gdybyśmy byli w Hogwarcie, pozbycie się tej osoby lub przedmiotu byłoby tak proste, jak machnięcie różdżką i wypowiedzenie zaklęcia „Evanesco”. W świecie niemagicznym sprawy są nieco trudniejsze. Trzeba albo być magiem Photoshopa, albo znosić różne narzędzia do edycji obrazów, które usuwają szkodliwy obiekt lub osobę, ale pozostawiają skazy lub smugi, co jest sprzeczne z samym celem ich używania.

Możesz też kupić jeden z nowych telefonów Pixel.

Google wprowadziło swoje Magiczna Gumka funkcję Zdjęć Google za pomocą Pixela 6 I 6 Pro w zeszłym roku i umieścił go także w niedawno wydanym Pixelu 6a z dodatkową opcją kamuflażu. Ta funkcja jest dostępna tylko w tych telefonach i można jej używać nie tylko w przypadku zdjęć robionych telefonem, ale nawet zdjęć przesyłanych do Zdjęć Google (nawet jeśli zostały wykonane innymi aparatami). Wystarczy uzyskać do nich dostęp w Zdjęciach Google na Pixelu 6 urządzenie szeregowe. I chociaż PhotoShop nie będzie miał szans na wygraną, Magic Eraser Pixela zapewnia bardzo dobre, realistyczne i ogólnie pozbawione smug rezultaty, co w zupełności wystarczy większości użytkowników.

Jak korzystać z Magic Eraser na telefonach Google Pixel

A korzystanie z niego jest niezwykle proste. Jeśli masz Pixela Google 6, 6 Pro lub 6a, wykonaj następujące kroki:

Krok 1: upewnij się, że Twój Pixel jest zaktualizowany

Niektórym może to zabrzmieć głupio, ale znamy osoby, które zapominają o aktualizacji aplikacji. Upewnij się tylko, że wszystkie aplikacje Google i Zdjęcia Google są zaktualizowane na Twoim Pixelu. Nawet nasz niedawno wydany Pixel 6a nie był fabrycznie wyposażony w funkcję Magic Eraser – pojawiła się ona dopiero po aktualizacji. Więc śmiało – zaktualizuj tego Pixela. To tak proste, jak przejście do Ustawień i wybranie Systemu.

Krok 2: otwórz Zdjęcia Google

W przeciwieństwie do większości innych telefonów z Androidem, urządzenia Pixel nie mają galerii zdjęć ani aplikacji albumu zdjęć, ale korzystają ze Zdjęć Google. Śmiało, wybierz zdjęcie, któremu chcesz nadać magiczny urok. Pamiętaj, że możesz wybrać w tym celu DOWOLNE zdjęcie ze Zdjęć Google. Wybraliśmy zdjęcie Connaught Place, na którym drut nieuchronnie zaburza nam widok na trójkolorową flagę na planie, zarysowaną na tle błękitnego nieba.

Krok 3: Wybierz Edytuj, przejdź do Narzędzia

Po wybraniu obrazu wybierz opcję Edytuj. W niektórych przypadkach magiczna gumka pojawi się od razu w obszarze Sugestie. Jednak w większości przypadków będziesz musiał przewijać opcje, aż dojdziesz do Narzędzia, pomiędzy Przytnij i Dostosuj. Stuknij w Narzędzia, a zobaczysz trzy opcje – Rozmycie, Magiczna Gumka i Niebo. Brak nagród za odgadnięcie, który z nich wybrać.

Krok 4: A nominowani do usunięcia to…

W momencie wybrania opcji Magic Eraser aplikacja zaczyna skanować obraz w poszukiwaniu obiektów, które według niego należy usunąć. Za kilka sekund wyświetli wybrane opcje, zaznaczone na biało na obrazku. Możesz bliżej przyjrzeć się zarysowanym postaciom, przybliżając je dwoma palcami. Możesz poczuć potrzebę powiększenia, ponieważ Magic Eraser wydaje się działać tylko wtedy, gdy trzymasz piksel w pozycji pionowej, co daje mniejszy widok obrazu z czarnymi pasami.

Krok 5: Evanesco! Usuwać! Precz, fotobombowiec!

A teraz nadchodzi interesująca część. Możesz zgodzić się z sugestiami Google i po prostu kliknąć opcję Usuń wszystko, aby usunąć z obrazu wszystkie obiekty, które Google uzna za nie na miejscu (nazywa je to rozpraszaczami). Jeśli chcesz usunąć niektóre z nich, po prostu dotknij tych, które chcesz usunąć. Jeśli chcesz dokonać własnego wyboru, po prostu zaznacz obiekty, przesuwając po nich palcem… i zobacz, jak znikają. Dla przypomnienia, Zdjęcia Google bardzo dobrze wykrywają kable i słupy, a nawet osoby, które wydają się nie na miejscu, dlatego sugerujemy dokładne zapoznanie się z oferowanymi przez nie opcjami.

Krok 6: Lub po prostu je zakamuflować

Pixel 6a jest wyposażony w opcję o nazwie Kamuflaż w Magic Eraser (funkcja pojawiła się w innych Pixelach 6 serii później) – pojawia się obok opcji Usuń. Korzystanie z kamuflażu nie jest tak dramatyczne jak usuwanie, ponieważ wybrany obiekt zmieni kolor, aby wtopić się w tło, ale nie zniknie całkowicie. Kiedy więc próbowaliśmy oznaczyć chmurę w pobliżu flagi w ramach kamuflażu, po prostu stała się ona nieco bardziej niebieska, próbując wtopić się w niebo.

Krok 7: I zrobione

Sprawdź wyniki wymazywania lub kamuflażu i naciśnij strzałkę skierowaną do tyłu tuż pod opcjami Wymaż i Kamuflaż, gdy chcesz cofnąć zmiany. Gdy będziesz zadowolony z wyników – powiększ dwoma palcami, aby upewnić się, że Ci się podobają – dotknij Gotowe, a następnie Zapisz kopię, aby zapisać obraz. Otóż ​​to.

To naprawdę działa, ale nie przesadzaj

Magic Eraser w wielu przypadkach sprawdza się znakomicie i zasługuje na swoją nazwę. Nie jest to jednak idealne rozwiązanie, dlatego nalegamy, aby powiększyć w celu sprawdzenia wprowadzonych zmian, ponieważ często w obszarze, z którego obiekt został wymazany, może pozostać kilka smug. Na naszym zdjęciu usunięcie błędnego drutu wokół flagi było bułką z masłem dla Magic Eraser. Jednak rezultaty były mniej magiczne, gdy próbowaliśmy usunąć z drogi osobę i samochód! Koniec końców: świetne rezultaty osiągniesz, jeśli będziesz się trzymał bardzo wyraźnie zaznaczonych obiektów i nie będzie ich zbyt wiele wokół.

Najlepsze jest to, że jeśli prześlesz zdjęcia do Zdjęć Google, możesz usunąć z nich niechciane obiekty, o ile korzystasz z Google Pixel. To najbliżej Evanesco bez różdżki!

Powiązane: Erase Object MIUI vs Magic Eraser Pixel i Samsung Object Eraser