Ewolucję Dusty Depot można powiązać z historią …

Zaledwie kilka dni od uruchomienia ”Fortnite: Battle Royale’s „ dziesiąty sezon Nazywa się to „Sezon X” i ta gra już zaczęła wywoływać wielkie wydarzenia w następnej grze. W najnowszym wydaniu sezonu powraca jedna z tak zwanych ulubionych stron fanów Dusty Depotwraz z innymi drobnymi szczegółami z poprzedniego sezonu. Obecnie lokalizacja wydaje się być zniszczona z powodu zniszczenia. gigantyczny meteoryt powoli przychodzi na stronę jako sezon 4, mimo że zmiany widoczne w Dusty Depot w ostatnich dniach mogą temu zapobiec.

Zmień w Dusty Depot

Temat tego sezonu „Brak czasu, „Wskazując na to, że pokręcona pogoda będzie odgrywać rolę w rozwoju tego sezonu, i widzieliśmy, że wybuchy Kuli w ubiegłym sezonie w jakiś sposób spowolniły meteory i ożywiły Dusty Depot, chociaż zakłócenia spowodowały również zmiany w miejscach takich jak Łup jeziora i Monster Framework.

Post użytkownika 10 Niszczarka00 w oficjalnym subreddicie z Fortnite Battle Royale pokazuje timelapse 3 dzień Dusty Depot, który ujawnił, że miejsce to zmieniło się od początku sezonu.

Z tego powodu niewielu graczy wie o tej zmianie Epicka gra W ciągu ostatnich kilku dni nie wydano aktualizacji gry, więc duże zmiany na stronie mogą zaskoczyć niektórych graczy.

Dusty Depozyty mają teraz więcej zmian na pic.twitter.com/ijvyAXkvSi

– Kevin Leaks and News (@kevin_leaks) 4 Sierpnia 2019 r

W terminie 2 Sierpień, magazyn ma klasyczny wygląd od początku sezonu ”FortniteAle wszystko zaczęło się zmieniać 3 Sierpień, kiedy rusztowania, kontenery i pudła w magazynie zostały przeniesione, jakby ktoś dla nich zrobił miejsce.

ZA teleskop Jest on również umieszczony na dachu szarej stodoły, która prowadzi do zamarzniętego meteorytu.

Wreszcie o 4 sierpieńW szarym magazynie rozpoczęły się prace budowlane, a wewnątrz budynku pojawiły się łóżka, telewizory i komputery. ZA antena satelitarna Pojawił się również na dachu szarego magazynu, co oznacza, że ​​każdy, kto mieszka w szarym magazynie, studiuje gigantyczny meteoryt przeznaczony do rozbicia w zakurzony depozyt.

Ostatni etap ucieczki

„Fortnite: Eksplorator danych „FortTory” z Battle Royale szukał plików gry Sezon X po szczegóły nowego programu, a ujawniono, że nastąpi kolejna poważna zmiana w szarym budynku w Dusty Depot. Niż czwarta i ostatnia zmiana Lokalizacja przyniesie do magazynu więcej komputerów, systemów monitorowania i serwerów, a także doda nową podłogę do budynku.

Niektóre obrazy z czwartego etapu (ostatniego etapu, który mamy obecnie w aktach) szarego budynku są zakurzone. pic.twitter.com/3VxNgkTkEG

– historia – Fortnite Wycieki i aktualności (@ Company) 3 Sierpnia 2019 r

Niektórzy gracze twierdzą, że może to być gość, który mieszka w magazynie i przeprowadza pewien rodzaj eksperymentu, aby zapobiec ponownemu rozbiciu meteorytu na stronie. „Fortnite„Leaker ujawnił również, że nastąpią również poważne zmiany w NEO Tilted, które wprowadzą lokalizacje w przeszłość”.