ExtraTorrent Unblock – 100% robocze proxy do odblokowania ExtraTorrent

Torrenty są jednym z najlepszych źródeł do pobierania filmów, muzyki, gier, oprogramowania itp., Ale nie wszystkie strony z torrentami są niezawodne i oferują dobrą zawartość. Piratebay był kiedyś uważany za jedną z najlepszych platform do pobierania pożądanych treści, ale po jego zamknięciu nie było już żadnych innych wiarygodnych źródeł, za pomocą których można pobrać tam pożądane treści. ExtraTorrent pojawił się w tej fazie i stał się jedną z najpopularniejszych stron z torrentami. Ilekroć porozmawiasz z kimś o najlepszych stronach z torrentami, na pewno wspomną o ExtraTorrent. Możesz prawie wszystko na tej stronie z torrentami. Niezależnie od tego, czy jest to muzyka, filmy, programy telewizyjne (nowe i klasyczne), gry itp., Wszystko jest dostępne tutaj. Dlaczego ExtraTorrent stał się tak popularny? Czy to tylko szeroka dostępność treści? Nie, ta platforma dostarczyła sprawdzone torrenty i nasiona, dzięki czemu była najbardziej niezawodną witryną torrentów swoich czasów.

Odblokuj Extratorrents

Powody blokowania ExtraTorrent

Bez wątpienia radził sobie świetnie, ale z wielu powodów, takich jak wysokie piractwo i przepisy internetowe, został zablokowany przez wiele instytucji, a nawet dostawców usług internetowych i rząd. Rządy w różnych krajach, takich jak Wielka Brytania, zablokowały ExtraTorrent z powodu problemów z prawami autorskimi. Dostawcy usług internetowych faktycznie go zablokowali, ponieważ platforma zawiera treści do pobrania. Jeśli nie możesz uzyskać dostępu do tej witryny, prawdopodobnie jesteś ofiarą wyżej wymienionych problemów. Więc to jest zrobione? Czy to koniec ExtraTorrent? Czy nigdy nie będziemy mogli uzyskać dostępu do tej witryny? Nie, w rzeczywistości mamy rozwiązanie dla miłośników ExtraTorrent, możesz przejść do VPN lub usług proxy, aby uzyskać dostęp do ExtraTorrent bez żadnych problemów. Ale którego z nich powinieneś użyć? A która VPN lub które usługi proxy są dla Ciebie najlepsze? Jak uzyskać dostęp i odblokować ExtraTorrent za pomocą tych sieci VPN i witryn proxy? Odpowiemy na wszystkie te pytania w dalszej części tego artykułu.

ExtraTorrent Proxy / Mirror Sites List (100% działa)

Możesz odblokować ExtraTorrent za pomocą stron proxy i VPN. Chociaż jeśli nie chcesz używać żadnej z tych dwóch metod, zapewniamy Ci alternatywy ExtraTorrent, dzięki którym z łatwością uzyskasz podobne treści i podobne usługi.

Jak bezpiecznie odblokować ExtraTorrent i Torrent?

Możesz faktycznie używać zarówno VPN, jak i usług proxy, aby odblokować ExtraTorrent i uzyskać do niego dostęp, ale istnieje niewielka różnica między działaniem tych dwóch. Oba będą ukrywać twoją tożsamość i sprawią, że będziesz anonimowy w sieci, ale działają inaczej, więc oferują ci inny poziom ochrony. Internetowe usługi proxy faktycznie umożliwiają dostęp do sieci za pośrednictwem różnych kanałów, więc w zasadzie, gdy próbujesz uzyskać dostęp do sieci za pośrednictwem usług proxy, twoje połączenie nie jest ustanawiane w linii prostej z siecią, a przechodzi przez szereg kroków, dlatego twój adres IP jest nie ujawniane, gdy korzystasz z usługi proxy.

Nie ma wątpliwości, że usługi proxy są przydatne podczas uzyskiwania dostępu do zablokowanych i ograniczonych treści w Internecie, ale czy są naprawdę bezpieczne? Nie, usługi proxy dobrze ukrywają Twój adres IP, ale nie szyfrują Twojego połączenia. Co oznacza, że ​​Twoje dane nie są w pełni zabezpieczone, gdy korzystasz z usług proxy w celu uzyskania dostępu do zablokowanych i ograniczonych treści.

Sieci VPN są stosunkowo dużo lepsze niż usługi proxy i dlatego są bardziej popularne niż usługi proxy. Sieci VPN nie tylko ukrywają Twój adres IP, ale także szyfrują Twoje połączenie, dzięki czemu Twoje połączenie jest bardziej bezpieczne i zwiększa bezpieczeństwo Twoich danych. Ponieważ przypadki utraty danych i obaw związanych z cyberprzestępczością rosną z dnia na dzień, sugerujemy, abyś wolał VPN niż strony proxy. Jeśli chodzi o proces odblokowania, strony proxy ExtraTorrent nie są tak kompatybilne z dwóch powodów; po pierwsze, strony proxy nie szyfrują twojego połączenia i jesteś mniej zabezpieczony, po drugie, ExtraTorrent używa javascript, a strony proxy mogą powodować problemy z tym związane i będziesz otrzymywać komunikaty o błędach na ekranie, których na pewno nie „ chcesz podczas przeglądania strony.

Note:

Sieci VPN są najlepszym rozwiązaniem do torrentowania. Podczas korzystania z witryn proxy trzeba również zapamiętać numery portów i ustawienia połączeń, natomiast w przypadku sieci VPN nie ma takiego problemu. Żaden dostawca usług internetowych ani żadna osoba trzecia nie może uzyskać twoich informacji, gdy jesteś w sieci VPN.

Jeśli raz włączyłeś VPN, każda aplikacja w twoim systemie jest chroniona przez VPN, więc załóżmy, że używasz ExtraTorrent przez VPN i pobierasz jakieś rzeczy, tymczasem możesz również uzyskać dostęp do Facebook konto bezpiecznie. Nie byłoby złym stwierdzenie, że sieci VPN w dzisiejszych czasach są bardziej generowane przez utrzymywanie torrentów na najwyższym poziomie. Sieci VPN są łatwe w użyciu i można uzyskać dostęp do ExtraTorrent, a także innych podobnych dużych witryn bez żadnych komplikacji, bez względu na to, czy jesteś facetem bez technologii.

05 Najlepsze VPN do Odblokuj ExtraTorrenty

Tutaj zapewnimy ci najlepsze sieci VPN, a także witryny proxy, aby odblokować ExtraTorrent i pobrać ulubione treści ze strony internetowej. Po pierwsze zacznijmy od najlepszych sieci VPN, aby odblokować ExtraTorrent;

1. IPVanish:

Jeśli naprawdę poważnie podchodzisz do swojego bezpieczeństwa w Internecie i chcesz uzyskać dostęp do zablokowanych i ograniczonych stron internetowych bez żadnych komplikacji, jest to prawdopodobnie jedna z najlepszych sieci VPN do tego. Jest to oprogramowanie VPN do odblokowywania ExtraTorrent i uzyskiwania dostępu do jego zawartości. VPN ma siedzibę w USA i działa jak urok. VPN jest szybki i ma jedno z najlepszych szyfrowań.

Przeczytaj także: IPVanish Review 2019

2. NordVPN

Jest to jedna z najpopularniejszych sieci VPN dostępnych w Internecie. Pytasz każdego użytkownika VPN o najlepsze VPN dostępne w Internecie i na pewno usłyszysz tę nazwę. Możesz odblokować ExtraTorrent za pomocą NordVPN i łatwo pobierać swoje ulubione rzeczy. Oferuje podwójne szyfrowanie, dzięki czemu jesteś bezpieczniejszy niż kiedykolwiek. Z tą siecią VPN zyskujesz również ochronę przed wyciekiem DNS.

3. Ivacy

Możesz odwiedzać witryny torrentów anonimowo za pomocą tej sieci VPN, a jedną z najlepszych funkcji jest to, że nie musisz iść na kompromis pod względem prędkości. Otrzymujesz niesamowite bezpieczeństwo dzięki tej sieci VPN podczas torrentowania.

4. PureVPN

Jeśli jesteś osobą, która nie chce iść na kompromis pod względem szybkości, bezpieczeństwa i łatwości naraz, jest to najlepsza sieć VPN dla Ciebie. Ta sieć VPN ma pożądane bezpieczeństwo, pożądaną prędkość oraz przyjazny interfejs. Za pomocą tego możesz odblokować ExtraTorrent i przeglądać stronę internetową bez utraty prędkości.

5. PrivateVPN

Może odblokować witryny z ograniczeniami geograficznymi w Internecie jak profesjonalista, a także uzyskać niesamowitą prędkość Internetu dzięki tej sieci VPN. Z serwerami w ponad 56 krajach i przyjazną dla użytkownika platformą jest to wygodna sieć VPN.

Przeczytaj także: Top 12 najlepszych darmowych VPN dla Windows/ PC

Są to jedne z najlepszych sieci VPN, za pomocą których możesz odblokować ExtraTorrent i przeglądać internet anonimowo i bezpiecznie. Pozwól nam teraz dowiedzieć się o witrynach proxy, za pomocą których możesz odblokować ExtraTorrent. Chociaż możesz najlepiej odblokować Extratorrent za pomocą usług VPN, wciąż zapewniamy najlepsze bezpłatne strony proxy, które możesz dać szansę;

04 Najlepsze alternatywy ExtraTorrent

#1. Iso Hunt:

Jest to prawdopodobnie najlepsza alternatywa dla ExtraTorrent, ponieważ ma szeroką gamę treści podobnych do ExtraTorrent. Witryna kategoryzuje torrenty według gatunku i możesz uzyskać prawie wszystko, czego oczekujesz.

#2. RARBG:

Jest to również bardzo popularna strona z torrentami, podobnie jak ExtraTorrent, a zatem jedna z najlepszych alternatyw dla niej. Zapewnia oryginalne treści, dlatego cieszy się dużą popularnością wśród użytkowników.

#3. 1337x:

Możesz uzyskać zarówno świeże, jak i stare treści na tej platformie i jest to jedna z najbardziej stylowych stron z torrentami dostępnych w Internecie. Jest to jeden z najlepszych pretendentów alternatyw do ExtraTorrent.

#4. LimeTorrents:

Witryna ma naprawdę prosty wygląd, dlatego nie napotkasz żadnych problemów z interfejsem użytkownika. Strona jest łatwa w nawigacji i można łatwo uzyskać dostęp do jej zawartości bez żadnych problemów.

Są to najlepsze alternatywy dla ExtraTorrent dostępne w Internecie. Możesz sprawdzić te, które działają dla Ciebie lub nie. Jeśli żadne z nich nie działa dla Ciebie, masz jedyne rozwiązanie, aby korzystać z witryn VPN lub proxy, aby uzyskać dostęp do stron z torrentami.

Ostatnie słowa:

Bez wątpienia ExtraTorrent jest bardzo popularny wśród użytkowników na całym świecie, ale z powodu różnych problemów jest często blokowany lub ograniczony w niektórych obszarach. Aby odblokować ExtraTorrent i uzyskać dostęp do jego zawartości, możesz przejść do usług VPN lub stron proxy. Trzecią opcją jest wybór alternatyw. Możesz wybierać spośród wyżej wymienionych sieci VPN lub witryn proxy lub alternatyw, aby cieszyć się torrentem.