Face Maze, przycinaj i wydobywaj ludzkie twarze z dowolnego zdjęcia

Technologia zawsze stara się zautomatyzować zadania bez względu na ich charakter lub złożoność, więc jeśli chcesz skrócić czas procesu, na pewno coś znajdziesz. Na przykład w obszarze graficznym przycinanie jest problemem, który musimy zawsze wykonywać ręcznie, z wyjątkiem niektórych opcji z predefiniowanymi kształtami. Znaleźliśmy jednak rozwiązanie zorientowane na ludzkie twarze, które ułatwi pracę nad wydobyciem ich z dowolnego obrazu.

To jest Face Maze, aplikacja internetowa, która będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie ludzkich twarzy z każdego obrazu, aby je pobrać.

Przycinaj twarze automatycznie

Face Maze, przycinaj i wydobywaj ludzkie twarze z dowolnego zdjęcia 1

Jeśli pracujesz w obszarze edycji, retuszowania lub projektowania obrazów, prawdopodobnie przechodziłeś powtarzalny proces przycinania różnych obszarów. Myśl o tym przychodzi Face Maze, który teraz koncentruje się na ludzkich twarzach. W tym sensie, jeśli masz wiele zdjęć i musisz uzyskać wyłącznie obecne twarze, ta strona internetowa może ci pomóc, automatycznie je przycinając. Oznacza to, że wystarczy mieć pod ręką swoje zdjęcia i przesłać je na pobraną stronę w ciągu kilku sekund.

Face Maze to usługa, która nie wymaga kosztów ani rejestracji, a aby z niej skorzystać, wystarczy odwiedzić link na końcu tego linku.

Face Maze, przycinaj i wydobywaj ludzkie twarze z dowolnego zdjęcia 2

Na stronie przewiń nieco w dół, a zobaczysz pole, w którym musisz wstawić zdjęcia podczas przeciągania. Jednak klikając go, możesz wybrać go w zwykły sposób w oknie przeglądarki.

Face Maze, przycinaj i wydobywaj ludzkie twarze z dowolnego zdjęcia 3

Po przesłaniu zdjęć pojawienie się przycisku pobierania zajmie tylko kilka sekund.

Kliknięcie rozpocznie proces pobierania, w którym otrzymasz skompresowany plik zawierający wszystkie przycięte twarze. Witryna działa za pomocą algorytmów rozpoznawania, które automatycznie wykonują przycinanie twarzy w najbardziej precyzyjny sposób.

Aby wypróbować, kliknij ten link.