Facebook Gry – zainstaluj teraz na swoim smartfonie z Androidem

Coraz więcej dużych firm technologicznych stawia na świat gier wideo. Aby konkurować bezpośrednio z Twitch lub YouTube, Facebook usługa jest również dostępna Facebook Gry, które właśnie otrzymały aplikację mobilną na Androida.

Zainstaluj go teraz na swoim smartfonie.

Facebook  Gry - zainstaluj teraz na swoim smartfonie z Androidem

Facebook Gry są dostępne na Androida

Dla graczy, streamerów, fanów przesyłania strumieniowego, Facebook właśnie uruchomił nową aplikację. Na razie można go znaleźć na Androida, ale wkrótce osiągnie także iOS.

Aplikacja uzupełnia zatem serwis internetowy już istnieje Facebook Gry i jest dostępny za darmo w sklepie Google Play.

Przeglądaj na smartfonie

The Facebook Granie pozwala, w pierwszej konfiguracji, zdefiniować preferowane języki przesyłania strumieniowego, gry, które najbardziej chcesz oglądać w kanale, a na koniec ulubione streamery.

Gdy tylko aplikacja zostanie otwarta, pojawi się kanał w stylu znanym z aplikacji sieci społecznościowej, ale poświęcony wszechświatowi gier. Tutaj można wchodzić w interakcje w dokładnie taki sam sposób jak w Facebook, z komentarzami, udostępnieniami i polubieniami.

Istnieje również dedykowany obszar gry, w którym można odkrywać różne gry, w które grają znajomi, a następnie bawić się przy jednej z nich.

Następnie jest obszar poświęcony strumieniowaniu. Będziesz mógł grać i przesyłać strumieniowo swoje gry, oglądać gry na żywo lub nagrane wcześniej filmy.

Ponadto niezależny pokój rozmów Facebook.

Jest to ważny krok dla firmy w zakresie oferowania treści poświęconych grom wideo, które stale się rozwijają i dostosowują do nowych platform i trendów.