Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Facebook Współpracuje z firmą Kaspersky, aby uruchomić nowe narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Facebook Współpracuje z firmą Kaspersky, aby uruchomić nowe narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania

Facebook to największa na świecie internetowa sieć społecznościowa, co czyni ją bardzo atrakcyjnym celem dla hakerów i innych wrogich stron. Rozmawialiśmy o wielu Facebook oszustw w serwisie Technology Personalized, więc prawdopodobnie już wiesz, że są one dość poważne, ponieważ istnieje duże ryzyko zainfekowania komputera złośliwym oprogramowaniem, jeśli padniesz ofiarą.

W firmie pracuje wielu inżynierów ds. bezpieczeństwa Facebook aby zapewnić ochronę swoim użytkownikom, a firma współpracuje również z Kaspersky Lab w celu zwalczania złośliwego oprogramowania. Zatem odtąd, jeśli wykryje, że konto zachowuje się podejrzanie i wydaje się być zainfekowane, Facebook zaleci bezpłatne skanowanie w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania, technologię dostarczaną przez rosyjską firmę zajmującą się bezpieczeństwem.

Facebook jest również głównym celem phisherów, co twierdzi Kaspersky 1 W 5 Celem oszustw typu phishing Facebook powiadomienia. Trevor Pottinger, A Facebook inżynier bezpieczeństwa powiedział, co następuje:

Wiem, że nie tylko ja widzę wiele zagrożeń bezpieczeństwa Facebook, więc jest to bardzo mile widziany krok ze strony firmy. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że infekcja złośliwym oprogramowaniem nie jest przyjemna, dlatego radzę również zaopatrzyć się w narzędzie chroniące przed złośliwym oprogramowaniem.

Table of Contents