FaceTime For Windows 10 Bezpłatne pobieranie

Kiedy Apple wprowadził na iOS swoją popularną aplikację do połączeń wideo „FaceTime”, która była hitem, który od razu zmusił konkurencyjne aplikacje do przesyłania wiadomości i połączeń do odtwarzania. Fakt, że był dostępny do pobrania za darmo na iOS sprawił, że stała się jeszcze bardziej atrakcyjną aplikacją, a teraz użytkownicy innych platform zastanawiają się, czy mają jakąś ścieżkę lub opcję uruchomienia FaceTime na innych platformach, takich jak Windows 10. Odpowiemy na to bardzo trafne pytanie, a także na inne, w poniższym artykule.

Trudno nie dostrzec wpływu FaceTime na wszystkie najnowsze innowacje konkurencji. Odkąd Apple wprowadził to, rozmowy wideo – połączenie telefoniczne, które oferuje widok twarzy w czasie rzeczywistym podczas rozmowy z nimi za pomocą aparatu w smartfonie – stało się nowym standardem dla aplikacji komunikacyjnych. WhatsApp Messenger będzie dostępny na żywo w 2016 roku Facebook, imo Messenger, a nawet Snapchat obsługują teraz połączenia wideo.

Apple nie był pierwszym, który zdał sobie sprawę, że takie możliwości były możliwe przy naszym obecnym poziomie technologii. Skype, w końcu od dawna był złotym standardem w wideokonferencjach, głosach i tekstach między dowolną liczbą osób jednocześnie i pomimo ApplePrzejmuje połączenia wideo ze smartfonów i tabletów, do których nadal szeroko korzystają firmy, profesjonaliści i osoby prywatne.

Jednak użytkownicy spoza iOS domagają się praktycznie bardziej niż czegokolwiek innego, to dostęp do FaceTime z innych niżApple pomysłowość. Smutna prawda tego stanu rzeczy jest taka to niemożliwei prawdopodobnie nie stanie się to możliwe bez poważnego wstrząsu AppleZastrzeżonych praktyk w zakresie oprogramowania. Oprócz iTunes i QuickTime Player, żaden inny Apple oprogramowanie jest obecnie dostępne w systemach operacyjnych innych niż Mac OS lub iOS. To płacz wstyd i wielu ma nadzieję, że zobaczy tę zmianę gdzieś w przyszłości (wszystko może się zdarzyć!), Ale na razie jest to niemożliwe, którego nie można przezwyciężyć.

FaceTime For Windows 10 Bezpłatne pobieranie 1

„Dlaczego nie emulacja?”, Pytali niektórzy. W końcu, jeśli możemy tak łatwo emulować system operacyjny Android, dlaczego nie możemy emulować systemu iOS w celu korzystania z FaceTime i innych Apple aplikacje. Ponownie sprowadza się to do sztywności i wąskiej kontroli tego Apple reklamuje całe swoje oprogramowanie. Android jest Oznaczało być elastycznym systemem operacyjnym, który może działać na dowolnej liczbie platform, ale nie można tego powiedzieć o iOS; jest przeznaczony dla iPhone'ów i iPadów, bez żadnych innych praktycznych zastosowań poza nimi.

Krótko mówiąc, emulacja również nie wchodzi w grę.

Nie oznacza to jednak, że nie mamy opcji! Nie zamierzamy kończyć żadnego artykułu na temat Appamatix bez dostarczenia Ci wielu dobrze przemyślanych alternatyw dla oprogramowania, którego chcesz używać. W końcu jedna z zalet AppleSztywność polega na tym, że mają ją konkurenci Zdecydowanie uznane zapotrzebowanie konsumentów na usługi podobne do FaceTime w innych systemach operacyjnych. Wzrosły, aby zaspokoić to zapotrzebowanie, i stworzyło kilka bardziej dostępnych usług i aplikacji, które są tak samo dobre (jeśli nie lepsze) niż AppleFaceTime.

facebook messenger 01

Biorąc pod uwagę, jak powszechne Facebook trudno byłoby nie wymienić Facebook Messenger przed innymi zaleceniami z tej listy. Co więcej, w ciągu ostatnich miesięcy bardzo się z nią zapoznałem, ponieważ stała się jedną z moich ulubionych aplikacji do przesyłania wiadomości i połączeń na rynku – nawet, moim zdaniem, pokonując AppleFaceTime.

Nietrudno zrozumieć, dlaczego. Poprzednio, FacebookSystem przesyłania wiadomości był ściśle powiązany z platformą mediów społecznościowych, umożliwiając użytkownikom wysyłanie wiadomości z wewnątrz sieci Facebook strona internetowa i Facebook app. Chociaż było wtedy trochę zdenerwowania Facebook postanowił uruchomić własną, oddzielną aplikację do przesyłania wiadomości (której rdzeń jest nadal dostępny z poziomu Facebook strona internetowa), od tego czasu ta aplikacja również stała się wyjątkowo potężna. Jest zorganizowany podobnie do aplikacji do obsługi wiadomości tekstowych, a cała historia wiadomości jest dostępna za pośrednictwem zorganizowanej listy kontaktów. Jednak przewyższa znacznie przeciętnego komunikatora tekstowego, ponieważ jest obsługiwany przez Facebookzamiast listy kontaktów w telefonie.

Połącz to z ogromny wsparcie finansowe zdolne do Facebook platformę, a także wpływ gigantów mediów społecznościowych i systemu udostępniania, a Ty masz jedną znakomitą alternatywę dla niemal każdej dostępnej aplikacji komunikacyjnej.

Jedyną wadą jest to, że musisz być podłączony do każdego ze swoich kontaktów Facebook, który robi Facebook Posługiwanie się komunikatorem jest nieco kłopotliwe w przypadku osób, z którymi wolisz nie być w taki sposób połączony. Jednak dla wszystkich innych to to alternatywa FaceTime, która bierze mnie za ciasto. Uzyskaj dostęp do Messengera za pośrednictwem indywidualnej aplikacji na smartfonie lub po prostu przez Facebook strona internetowa, jeśli jesteś Windows 10 użytkowników.

Google Hangouts

Niedaleko od Messengera znajduje się Google Hangouts, kolejny wieloplatformowy system czatu, który ma ogromną liczbę korzyści dzięki systemowi, z którym jest związany. Tak jak nie da się uciec przed ogromną obecnością Facebook, więc również nie można przegapić wspinaczki Google'a do sukcesu.

Posiadanie konta Google nie wiąże się z żadnymi kosztami, ale oferuje ogromną liczbę korzyści, od bezpłatnego dostępu do poczty e-mail w Gmailu, bezpłatnego przechowywania dokumentów i zdjęć na Dysku Google i zdjęciach, a także bezpłatnych usług przesyłania wiadomości w Google Hangouts. Nie będziesz mieć dostępu do Hangoutów bez tego zawsze ważnego konta Google, ale gdy już je masz, jest to całkiem sprytne usługi przesyłania wiadomości, które osiedlają się gdzieś pomiędzy innymi mobilnymi platformami przesyłania wiadomości i Skype.

Lubić Skype, to mistrz rozmów wideo w stylu „konferencyjnym”, w którym wiele osób może wspólnie udostępniać czat wideo. w odróżnieniu Skype, nie jest nadęty zastraszającą liczbą funkcji. Jest to również bardziej lekka aplikacja, co oznacza, że ​​niezależnie od tego, czy używasz jej na telefonie, tablecie czy komputerze, zużyje mniej zasobów niż konkurencja.

skype 01

Po dokonaniu już obszernej wzmianki o Skype, najwyższy czas, abyśmy znaleźli się na tej liście! Ma to szczególne znaczenie, ponieważ jest dostępne dłużej niż jakiekolwiek popularne aplikacje do połączeń wideo, które są obecnie popularne, i z biegiem czasu nie zmieniło się zbyt dużo.

Gdy został niedawno nabyty przez Microsoft, wizualna estetyka Skype został zmieniony, aby nadać mu bardziej nowoczesny, elegancki wygląd, co pomogło mu nadążyć za modną konkurencją Facebook i Google Hangouts. Pomimo zastraszającego i głębokiego poziomu ustawień dostępnych w Skype, wciąż jest fantastyczną opcją przesyłania wiadomości z funkcjami połączeń wideo, które pozostały powyżej średniej jakości i wydajności po tylu latach.

Chociaż jest znany z tego, że jest trochę dziwakiem i pamięcią, dzięki optymalizacji stał się znacznie lepszy na wszystkich platformach (i jest dostępny na wszystko z nich.) Podobnie jak powyższe dwa zalecenia, Skype można pobrać bezpłatnie i korzystać z niego, ale podobnie jak w przypadku każdej funkcji połączeń wideo, pamiętaj o sprawdzeniu zużycia danych, jeśli korzystasz z abonamentu komórkowego. Połączenia wideo jedzą megabajty, takie jak popcorn.

viber 01

Jedyną rzeczą, która sprawia, że ​​Viber nie znajduje się wyżej na tej liście, jest fakt, że powyższe opcje są tak bogate w funkcje lub powiązania z innymi mediami i sieciami online. Lubić Skype, Viber istnieje już od dłuższego czasu niż konkurencja, a setki milionów użytkowników na całym świecie, którzy nadal go używają, są dowodem jego popularności i przydatności.

Nie uzyskasz żadnego połączenia, które pochodzi Facebook Messenger lub Google Hangouts, ale wielu użytkowników szuka po prostu prostszego rozwiązania, które nie przyniesie całej armii niepotrzebnych dzwonków i gwizdków. Jeśli to ty, spróbuj Viber! Podobnie jak powyższe oferty, można go bezpłatnie pobierać i używać (szczególnie nadaje się do połączeń międzynarodowych!)

FaceTime For Windows 10 Bezpłatne pobieranie 2

Oto kolejna aplikacja, która ostatnio znalazła się na szczycie wielu sklepów z aplikacjami. Chociaż baza użytkowników jest globalna, a większość z nich jest aktywna w Chinach, jest to jednak znakomita aplikacja do połączeń głosowych i wideo, która ma wszystkie funkcje niezbędne do osiągnięcia sukcesu w każdej z nich.

W przeciwieństwie do innych opcji, nie ma dokładnie natywna aplikacja komputerowa dla WeChat, ale nie powstrzyma Cię to przed korzystaniem z niej Windows 10 użytkowników. Witryna WeChat oferuje portal, który pozwoli ci korzystać z WeChat z poziomu przeglądarki, ale najpierw musisz pobrać aplikację na urządzenie mobilne, które może odczytać kody QR.

Ponieważ praktycznie wszyscy w USA pakują obecnie smartfony, nie jest to szczególnie wysokie wyzwanie! WeChat jest nowszym wejściem na rynek aplikacji do połączeń wideo, ale jego szybki rozwój i mnóstwo przydatnych funkcji sprawiają, że warto poświęcić chwilę.

Chociaż dowolne z powyższych zaleceń mogą służyć jako doskonałe wsparcie AppleFaceTime, nie spiesz się, aby zobaczyć, który z nich oferuje funkcje, które najbardziej Ci się podobają. Chociaż FaceTime może być dostępny bezpłatnie dla użytkowników iOS, obecnie nie można go pobrać Windows 10; będziemy musieli zrobić to do Apple zmienia melodię! Tymczasem zostaw swoje pytania i komentarze poniżej!