Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

fairphone 4: najłatwiejszy do naprawy smartfon na rynku kosztuje 579 euro

Oprócz najpopularniejszych marek smartphones, są też takie, które mimo, że nie konkurują bezpośrednio z najbardziej znanymi, mają też ciekawe i odmienne produkty, które warto wyróżnić.

Jednym z takich przykładów jest holenderska marka Fairphone, która niedawno wprowadziła na rynek swój Fairphone 4. Jest to telefon o modułowej konstrukcji, najłatwiejszy do naprawy na rynku. Z 5 lata gwarancji, sprzęt został wypuszczony na rynek o wartości 579 euro. Poznajmy go lepiej.

Nie po raz pierwszy rozmawiamy tutaj o Fairphone, a w maju ubiegłego roku pisaliśmy o Fairphone 3 który przybył do Portugalii za 449,99 euro. Ale holenderska firma, kierowana przez Evę Gouwens, właśnie wprowadziła na rynek swój nowy model.

fairphone 4: modułowy smartfon z 5 lata gwarancji

telefon komórkowy 4 to nowy sprzęt marki o tej samej nazwie. Podobnie jak poprzednie wersje, również ten charakteryzuje się tym, że jest telefonem o modułowej konstrukcji. Ta funkcja gwarantowała smartfonowi wynik 9,3 z 10 w Indeksie Napraw realizowanym w Unii Europejskiej. W ten sposób Fairphone 4 uważany jest wówczas za najłatwiejszy do naprawy smartfon na rynku.

Dużą zaletą jest nawet część bycia modułowym smartfonem. W związku z tym, jeśli użytkownik chce kupić nową baterię, może to zrobić za 29,95 euro, podczas gdy zestaw tylnych podwójnych aparatów będzie kosztował 79,95 euro, a zestaw selfie 29,95 euro. Możesz sprawdzić cenę i specyfikacje wszystkich części Fairphone 4 tutaj.

Co więcej, smartfon jest coraz częściej budowany z trwałych i pochodzących z recyklingu materiałów. Wykorzystuje również minerały, takie jak kobalt i lit, które są pozyskiwane w oficjalnych wydobyciach, czyli tam, gdzie nie ma poszukiwań i pracy dzieci.

Telefon ma ekran IPS o 6,3 cale o rozdzielczości Full HD + @ 60 Hz, chronione szkłem Gorilla Glass 5. Ma SoC Qualcomm Snapdragon 750 G i istnieje w wersjach 6 GB / 8 GB RAM i 128 GB/256 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć za pomocą karty microSD

Rekommenderad:  Telegram przynosi kolejną porcję ważnych wiadomości w ostatniej aktualizacji

Bateria pochodzi z 30,905 mAh z szybkim ładowaniem 20W. Kamery mają podwójny tylny zestaw 48 + 48 MP, podczas gdy ultrakątowy aparat do selfie to 25 MP. Posiada czytnik linii papilarnych z boku, certyfikat IP54 odporności na wodę i MIL810G na upadki. Nie zawiera jednak ładowarki ani kabla.

Dostępny od 579 euro

telefon komórkowy 4 jest dostępny za 579 euro w wersji 6 GB/128 GB i 649 euro w wariancie 8 GB/256 GB. Kolejną atrakcją jest fakt, że smartfon oferuje 5 lata gwarancji.

Możesz bliżej poznać ten modułowy telefon tutaj.