Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Fani serialu animowanego „Mortal Kombat” składają hołd zmarłemu Luke’owi Perry

Świat kina opłakuje utratę jednej z najbardziej emblematycznych postaci lat dziewięćdziesiątych. Mówimy o aktorze Luke’u Perrym, który zmarł wczoraj w szpitalu Saint Joseph w Burbank w Kalifornii, w wieku 52 lat, po udarze, z którego nie mógł wyzdrowieć.

To aktor znany na całym świecie ze swojej długiej listy ról, należących do obsady serialu ‘Beverly Hills‘ i jego pojawienie się w ‘Simpsonowie‘ jako brat klauna Krusty. Chociaż wielu jego fanów zapamięta go z powodu pojawienia się w serialu animowanym ‘Mortal Kombat”, gdzie był odpowiedzialny za ożywienie Sub-Zero.

Ostatnio aktor przeżywał dobry etap w swojej karierze, dzięki niedawnemu sukcesowi serialu „Riverdale”, za który jest obiektem hołdów i hołdów, nie tylko za jego interpretację Dylana, ale jako odpowiedzialny oddania głosu Sub-Zero w 1996 roku w serialu animowanym ‘Mortal KombatObrońcy Królestwa”.

Z tego powodu miliony wentylatory a nawet znane postacie dedykowały aktorowi hołdy, które możemy znaleźć w całym tekście Twitter. Poniżej przedstawiamy niektóre:

Podczas gdy Luke Perry zmarł w czasie, gdy pracował nad serialem opartym na komiksach Archiego, „Riverdale‘, zapamiętamy go jako odpowiedzialnego za dawanie głosu i duszy Sub-Zero, w mitycznej serii ‘Mortal Kombat„. Spoczywaj w pokoju Luke Perry.