Fantastyczny 3.1 zapewnia wykrywanie linków, dołączanie połączeń jednym kliknięciem, zestawy kalendarzy z określonym czasem i wiele więcej

Fantastyczny 3.1 zapewnia wykrywanie linków, dołączanie połączeń jednym kliknięciem, zestawy kalendarzy z określonym czasem i wiele więcej 1

Fantastyczna, wielokrotnie nagradzana aplikacja kalendarza firmy Flexibits na iPhone’a, iPada, Apple Watch i Mac został sprowadzony do wersji 3.1 w App Store dziś rano.

Co nowego w Fantastical 3.1?

Aktualizacja zawiera nowe funkcje specjalnie dostosowane do osób pracujących z domu.

Aplikacja może teraz automatycznie rozpoznawać linki do połączeń konferencyjnych popularnych usług, takich jak Zoom, Webex, Microsoft Teams, Google Meet, Google Hangouts, GoToMeeting, RingCentral Meetings, BlueJeans i Skype dla biznesu.

Teraz wszystkie nadchodzące wydarzenia z połączeniem konferencyjnym automatycznie wyświetlają przycisk Dołącz na liście, w widoku dnia i tygodnia, umożliwiając dołączenie do konferencji jednym kliknięciem lub dotknięciem.

Fantastyczny 3.1 dodaje także zestawy kalendarzy z czasem:

Zestawy kalendarzy to fantastyczna innowacja do szybkiego zarządzania i przeglądania kalendarzy i list zadań, jak nigdy dotąd. Zestawy kalendarzy definiują widoczne i ukryte kalendarze, co pozwala użytkownikom szybko przełączać wiele kalendarzy i list zadań za pomocą jednego kliknięcia, stuknięcia lub naciśnięcia klawisza.

W fantastycznej wersji 3.1, zestawy kalendarzy mogą teraz aktywować się automatycznie o określonej godzinie i dniu. Jest to idealne rozwiązanie do pracy w domu, ponieważ odpowiednie kalendarze i listy zadań będą widoczne w zależności od tego, czy pracujesz w domu, czy po prostu relaksujesz się w domu.

Tak jak poprzednio, otrzymujesz również zestawy kalendarza oparte na lokalizacji, które automatycznie aktywują określony zestaw kalendarza po przybyciu lub opuszczeniu określonej lokalizacji, takiej jak praca lub dom.

Fantastyczny 3.1 zapewnia wykrywanie linków, dołączanie połączeń jednym kliknięciem, zestawy kalendarzy z określonym czasem i wiele więcej 2

Kalendarz z limitem czasowym w Fantastyczny 3.1 na iPada

Inne nowe funkcje w wersji 3.1 uwzględnij znaczek w widoku listy / dnia / tygodnia dla wydarzeń z osadzonymi połączeniami konferencyjnymi, nowe naklejki iMessage na iOS, ulepszenia ustawień wyglądu trybu ciemnego i jasnego na MacOS Mac, ikonę paska menu dla nadchodzących połączeń konferencyjnych na Macu i wiele innych ulepszenia.

Fantastyczny 3.1 zapewnia wykrywanie linków, dołączanie połączeń jednym kliknięciem, zestawy kalendarzy z określonym czasem i wiele więcej 3

Fantastyczne funkcje przetwarzania języka naturalnego w celu łatwego tworzenia zdarzeń i obsługuje wiele usług innych firm, w tym iCloud, Exchange, Google, Office 365, Todoist i Meetup (działa z każdą usługą CalDAV).

Fantastyczny 3.1 zapewnia wykrywanie linków, dołączanie połączeń jednym kliknięciem, zestawy kalendarzy z określonym czasem i wiele więcej 4

Aplikacja integruje się ze standardowymi aplikacjami Kalendarz i Przypomnienia na iOS i macOS i obsługuje iCloud, dzięki czemu wszelkie zmiany dokonane w jednej aplikacji są natychmiast odzwierciedlane w innych aplikacjach na urządzeniach i odwrotnie.

Fantastyczny 3.1 zapewnia wykrywanie linków, dołączanie połączeń jednym kliknięciem, zestawy kalendarzy z określonym czasem i wiele więcej 5

Więcej informacji na stronie flexibits.com/fantastical.

Fantastyczna cena i dostępność

Ta aktualizacja jest udostępniana bez dodatkowych opłat dla istniejących użytkowników aplikacji.

Fantastyczny na iPhone’a, iPada i Apple Watch jest dostępny w App Store.

Aplikacja Fantastical dla komputerów Mac jest dostępna w sklepie Mac App Store.

Aplikacje można pobrać i używać za darmo z ograniczonym zestawem funkcji. Aby odblokować wszystkie funkcje, musisz subskrybować usługę Fantastical za $5 miesięcznie lub 40 USD rocznie. Pamiętaj, że dla subskrybentów Premium firmy Fantastical dostępne jest wykrywanie linków do połączeń konferencyjnych, dołączanie do połączeń jednym kliknięciem oraz zestawy kalendarzy na czas.