Fantastyczny jest kalendarz dla wszystkich Twoich urządzeń

Fantastyczny to przykład złotej ery aplikacji. Talent i dobre pomysły zamieniły się w kalendarz dla wszystkich Twoich urządzeń.

W poprzednich artykułach mówiliśmy o narzędziach, które mamy pod ręką, aby pracować lepiej i zorganizować nasz czas. Listy rzeczy do zrobienia, zeszyty, kalendarze… Ponadto większość z nich łączy funkcje i staje się niezbędna pamiętajcie o naszym codziennym programie.

Wśród wielu opcji do wyboru, od czasu do czasu pojawiają się nazwiska, które zyskują obserwujących w ciągu kilku dni. Zdarzyło się na przykład Fantastycznie, aplikacja stworzona na iPhone'a i obecnie działająca w całym ekosystemie Apple: iPhone, iPad, Mac i Apple Watch.

Ostatnio został odnowiony i znów stała się aplikacją musisz spróbować tak lub tak aby sprawdzić, czy to naprawdę tak dobre, jak mówią. Zobaczmy przyczyny tego.

Fantastyczny jest kalendarz dla wszystkich Twoich urządzeń 1

Aplikacja na wszystkie Twoje urządzenia

Powiedzieliśmy to Fantastycznie urodził się na iPhone'a i podczas jego aktualizacji został zaktualizowany i wykorzystał go obejmują cały ekosystem urządzeń Apple.

Więc jeśli pracujesz na Macu, iPadzie, iPhonie i / lub Apple Watch, możesz cieszyć się Fantastyczną i jej wspólną cechą każdej platformy. Aby rozwiązać przerażający problem z licencjonowaniem, osoby odpowiedzialne zdecydowały się na subskrypcja.

Domyślnie możesz używać wszystkich wersji Fantastycznych, z pewnymi ograniczeniami. Ale jeśli zamierzasz go używać codziennie i wyrażać jego cechy, możesz korzystać z czterech aplikacji z jedną miesięczną subskrypcją co możesz zapłacić miesięcznie lub corocznie. Oczywiście możesz dowiedzieć się wszystkiego, co oferuje przez 14 dni To trwa twój okres próbny.

Od mniej do więcej

Jak każdy kalendarz wart swojej soli, Fantastycznie część dziennego, tygodniowego, miesięcznego lub rocznego schematu organizacyjnego, w którym umieszczamy wydarzenia i zadania. Aby niczego nie zapomnieć, możemy użyć powiadomienia dźwiękowe lub wizualne.

Ale tam, gdzie Fantastyczny przoduje w wyciskaniu tych opcji, aby były bardziej praktyczne. Na początek można zarządzać kilkoma kontami zewnętrznymi w aplikacji, takimi jak iCloud, Google lub Wymiana. Ponadto, aby się nie zgubić, w wydarzeniach zobaczymy informacje o Apple Mapy, Mapy Google, Waze lub inną używaną przez nas aplikację mapową.

Fantastyczny jest kalendarz dla wszystkich Twoich urządzeń 2

I jako zachęta integruje się informacje o pogodzie AccuWeather, aby uniknąć niespodzianek w ostatniej chwili, jeśli musimy wziąć udział w wydarzeniu lub wybrać się na wycieczkę. Kolejnym plusem jest to, że pozwala na wstawianie twoje własne kalendarze premiery sportowe, telewizyjne lub święta różnych krajów.

Sam lub w towarzystwie

Chociaż kalendarze były i są zwykle narzędziem osobistym, coraz powszechniejsze jest udostępnianie kalendarzy w celu synchronizacji zadań, wydarzeń i wiedzy o tym, co każdy członek zespół lub dział.

W związku z tym Fantastycznie pozwala zobaczyć i ukryć współdzielone wydarzenia, biorąc pod uwagę różnica czasu zgodnie ze strefą czasową i zintegrować usługi komunikacji zespołu, takie jak Google Hangouts, Google Meet lub Zoom.

Znajdziesz więcej informacji na temat Fantastycznie w jego oficjalna strona, skąd możesz pobrać jego różne wersje i zobaczyć metoda płatności.