Fastweb: Nowi i starzy klienci mają prawo do prezentu w tym miesiącu

fastweb-nowi-i-starzy-klienci-w tym miesiacu-prezent-3-miesiące-odkrycie

Od tego miesiąca wszyscy nowi i starzy klienci Fastweb mają prawo do fantastycznej prezent udostępnione przez operatora telefonicznego. To jest o 3 miesiące za darmo usługi przesyłania strumieniowego oferowanej przez Odkrycie +. Umożliwi to użytkownikom obserwowanie Igrzyska Olimpijskie w Tokio bez wydawania ani grosza i podłączony do sieci Fastweb. Oto wszystkie szczegóły dotyczące odbierać ten fantastyczny hołd.

Igrzyska Olimpijskie są oficjalnie za 30 dni: # Tokio2020 czeka na nasze wiwaty, nasze emocje i całą naszą determinację. Powodzenia wszystkim sportowcom @ItaliaTeam_it: będziemy z Wami w każdej chwili tego fantastycznego doświadczenia! @Coninews

– FASTWEB (@FASTWEB) 23 czerwca 2021

Fastweb daje 3 miesiące Discovery + za darmo: oto jak go zdobyć

Fantastyczna inicjatywa Fastweb którą postanowił podarować wszystkim nowym klientom 3 miesięcy Odkrywanie + za darmo. Otrzymać kod promocyjny to jest bardzo proste. Wystarczy aktywować jeden z oferuje obecny na oficjalnej stronie internetowej operatora.

Kiedy już wybierze ten, który najbardziej mu się podoba, nowy klient będzie musiał się zarejestrować, aby uzyskać dostęp doStrefa klienta MyFastweb wpisując dane uwierzytelniające, które otrzymasz SMS-em. W ten sposób będzie mógł zrealizować kod, do którego go uprawni 3 miesiące Discovery + całkowicie za darmo.

Dla już klienci Fastweb zamiast tego procedura składania prośby o prezent jest nieco inna. Będą musieli skorzystać z programu lojalnościowego FastwebUP. Tam znajdą wszystkie instrukcje potrzebne do odebrania nagrody.

Oczywiście, jeśli użytkownik ma już aktywną subskrypcję z Odkrycie + będziesz mógł go anulować, a tym samym wykorzystać kod specjalny dane mu przez Fastweb. Pamiętaj jednak, że talon należy zużyć nie później niż 31 stycznia 2022.

Oferty można aktywować u operatora

Zobaczmy razem, które są Oferty Fastweb dostępne i aktywowane w miesiącu lipiec 2021. O ile nie zostaną przedłużone dalsze stawki, stawki te są przeceniony dzięki “Promocyjne lato“, ważne do 8 Lipiec 2021.

Jeśli chodzi o linię stacjonarną w rodzinie NeXXt Casa znajdujemy Fastweb NeXXt Casa Światło że 19,95 euro miesięcznie, przez 12 miesięcy, zamiast 27,95 € obejmuje:

 • Nieograniczone gigabajty ruchu danych z prędkością do 1,5 GB/s;
 • Połączenia płatne zgodnie z rzeczywistym użyciem do wszystkich krajowych numerów stacjonarnych i komórkowych;
 • Aktywacja linii;
 • Skrzynka internetowa NeXXt z technologią WiFi 6;
 • 3 miesięcy Odkrycie +.

Jeśli z drugiej strony chcesz zdecydować się na bardziej kompletną, to oto oferta Fastweb NeXXt Strona główna z pakietem, który 22,95 euro miesięcznie, przez 12 miesięcy, zamiast 30,95 € obejmuje:

 • Nieograniczone gigabajty ruchu danych z prędkością do 1,5 GB/s;
 • Nielimitowane połączenia do wszystkich krajowych numerów stacjonarnych i komórkowych;
 • Aktywacja linii;
 • Skrzynka internetowa NeXXt z technologią WiFi 6;
 • Wzmacniacz Wzmacniacz WiFi;
 • 3 miesięcy Odkrycie +.

Na końcu Fastweb Z “oferta mobilna oferuje nielimitowane minuty i wiele Giga nawigować w naprawdę atrakcyjnej cenie.