Filmocracy, platforma z ponad 1000 niezależnymi filmami

Jeśli chodzi o oglądanie filmów, liczba opcji, które mamy pod ręką, począwszy od usług przesyłania strumieniowego, jest ogromna. Oprócz Netflix, Amazon Prime Video i pozostałe alternatywy, mówiliśmy wcześniej o bardzo interesujących aplikacjach, takich jak Flixerr, zdolnych do przesyłania strumieniowego torrentów. Jednak wszystkie te opcje są wypełnione filmami, które moglibyśmy zaklasyfikować jako główny nurt, więc jeśli lubisz niezależne i alternatywne kino, musisz skorzystać z witryny takiej jak ta, którą przedstawimy poniżej.

Nazywa się Filmocracy i jest platformą, na której znajdziesz ponad 1000 niezależnych filmów, których prawdopodobnie nie znajdziesz na innych stronach internetowych i usługach.

Dla miłośników kina niezależnego

Filmocracy, platforma z ponad 1000 niezależnymi filmami 1

Niezależne kino jest często przyćmione przez wielomilionowe produkcje hollywoodzkie i innych producentów, którzy pozostają bardzo widoczni na rynku. W tym sensie dla miłośników tego typu filmów może być trudno znaleźć filmy, które chcą zobaczyć, a nawet odkryć ukryte klejnoty stojące za marketingiem tradycyjnych filmów. Właśnie dlatego Filmocracy jest prawdziwym błogosławieństwem dla wszystkich fanów kina niezależnego, biorąc pod uwagę, że zawiera około tysiąca tytułów, z których możemy cieszyć się bez żadnych kosztów.

Filmocracy, platforma z ponad 1000 niezależnymi filmami 2

Platforma opiera się na reklamach, więc zobaczysz niektóre po wejściu, chociaż nie są one tak denerwujące i liczne, jak na innych stronach. Korzystanie z usługi oznacza rejestrację za pomocą adresu e-mail i sprawdzenie konta za pomocą numeru telefonu. Jest to motywowane tym, że oprócz oglądania filmów platforma ma również sistema osiągnięć i nagród, które pozwolą ci ulepszyć swojego awatara, aby uzyskać karty upominkowe, po prostu oglądając i oceniając filmy.

Ponadto twórcy strony obiecują dystrybuować 10% swojej miesięcznej kolekcji wśród użytkowników. W ten sposób, jeśli lubisz oglądać i oceniać filmy, będziesz miał motywację, aby robić to wielokrotnie i osiągać zyski.

Aby odwiedzić Filmocracy, kliknij ten link.