Filtracja ujawnia rzekomą cenę końcową Google Pixel 4a

Nowy Google Pixel 4a został praktycznie odsłonięty, ponieważ oprócz wszystkich przecieków jego funkcji, najnowsze z Evleaks ujawnia rzekomą ostateczną cenę urządzenia.

Po ujawnieniu prawie wszystkich funkcji Google Pixel 4a, zarówno przez OnLeaks, jak i EvLeaks, teraz ten ostatni ujawnia lukier na torcie, jest to rzekoma ostateczna cena Google Pixel 4a, nowego terminalu, który marka planowała zaprezentować na twoja konferencja I / O.

Znany przeciek opublikował na swoim koncie na Twitterzeedytowany obraz, który odnosi się do billboardu, na którym pokazuje informacje z Google Pixel 4a, ale najbardziej godne uwagi są informacje na temat ceny urządzenia, które najwyraźniej będą miały tę samą cenę co Pixel 3a.

Filtracja ujawnia rzekomą cenę końcową Google Pixel 4a 1

Według wycieku Evleaks, ten nowy Google Pixel 4a pojawi się również ze zintegrowanym Google Assistant, oprócz innych funkcji, takich jak ekran FHD + OLED. 5.81 cali, procesor Snapdragon 730, 6 GB pamięci RAM i a 3, 080 mAh.

Jego aparat będzie miał 12,2 MP i będzie miał kilka czujników plus lampę błyskową, chociaż nie określono, jaki to będzie typ.

Wyciek wideo pokazuje prototyp bardzo podobny do Pixela 3a, urządzenie będzie miało również baterię 3.080 mAh, i będzie działać sistema Android 10.

Kolejną godną uwagi cechą nowego Pixela 4a jest przeprojektowanie, które obejmuje nowy przedni aparat, a także usunięcie krawędzi obecnych w Pixelu 3, urządzenie, z którym jest często porównywane.

Oczekuje się, że nowy niedrogi terminal Google zostanie zaprezentowany w nadchodzących tygodniach, chociaż firma Mountain View odwołała wydarzenie iO, gdzie zostanie ogłoszone.

Również inne wycieki ujawniają, że ten następca Pixela 4, Będzie także zawierać niektóre funkcje, które zostały potwierdzone w wyciekach wideo ze strony TecnoLikes, które można zobaczyć poniżej.