Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Firefox Lockwise: Menedżer haseł Mozilli dobiega końca

Mozilla jest znana z Firefoksa, ale ma wiele innych przyjaznych dla użytkownika narzędzi, takich jak Lockwise. Jest to menedżer haseł, który został stworzony, aby wypełnić lukę między systemami stacjonarnymi i mobilnymi.

Ta propozycja miała swoje dni świetności i teraz wydaje się, że dobiega końca. W ciągu kilku dni Firefox Lockwise dobiega końca i nie będzie już dostępny. Na szczęście Mozilla ma już rozwiązanie dostępne dla użytkowników.

Hasła do aplikacji Firefox Lockwise Mozilla

Wprowadzony w 2018 roku na iOS, a w 2019 roku na Androida, Firefox Lockwise rozrósł się i stał się prawdziwą alternatywą bezpieczeństwa. Twoja rola jest prosta, ale bardzo ważna, pozwalając nam: smartphones Hasła przeglądarki Mozilla mogą być używane bezpośrednio.

Ta aplikacja umożliwia automatyczne wypełnianie haseł, których potrzebuje użytkownik, działając bezpośrednio na polach do wypełnienia. Oprócz aplikacji Firefox Lockwise powstał jako rozszerzenie przeglądarki, jeszcze bardziej poprawiając użyteczność.

Bo to właśnie Firefox Lockwise jest teraz pod radarem Mozilli i Masz jakieś wiadomości. Nie są one najlepsze dla użytkowników, ponieważ ich zamówienie zostanie wkrótce ogłoszone. 13 grudnia nie będzie już dostępny również w dniu Sklep Play Android jak w Sklep z aplikacjami iOS.

Od tego dnia aplikacja znika z tych sklepów z systemami mobilnymi, przez co nie można jej już zainstalować. W tym samym czasie Firefox Lockwise przestaje otrzymywać aktualizacje bezpieczeństwa i dlatego jego aktualizacja nie jest już zalecana.

Wraz z końcem Lockwise wielu użytkowników potrzebuje alternatywy. Mozilla ma już rozwiązanie i prawdopodobnie będzie ono dostępne nawet na urządzeniach mobilnych. Mówimy o Firefoksie, który dla wielu jest przeglądarką z wyboru i z którego korzystają na co dzień.

Mozilla ostrzega, że ​​Firefox Lockwise może działać dłużej, ponieważ zostanie usunięty tylko ze sklepów z aplikacjami. Mimo to, w przypadku braku istotnych aktualizacji, użytkownicy nie powinni nadal korzystać z tej propozycji.