Firefox Reality pozwoli ci wysyłać zakładki do okularów wirtualnej rzeczywistości

Firefox jest nadal zaangażowany w wirtualną rzeczywistość, a teraz, gdy twoje konta mogą z łatwością korzystać z Firefox Reality, następującą poprawą jest dostępność na wszystkich urządzeniach. Następna aktualizacja badania pozwoli wszystkim użytkownikom wysyłać swoje zakładki z telefonu lub komputera bezpośrednio do okularów rzeczywistości wirtualnej.

Jest to jeszcze nowsza koncepcja Firefox Reality, która ma na celu przyciągnięcie coraz większej liczby użytkowników do tej przeglądarki, która jest wyraźnie zaprojektowana do pracy z urządzeniami wirtualnej rzeczywistości, synchronizując konta Firefox, zarówno na Androidzie, iOS, jak i na komputerach.

Według raportu ZDNet, dowolna treść 3D, która jest online, może zostać wysłana na twoje urządzenie, dzięki rozwijanemu menu na pasku adresu Firefox. Później będziesz musiał kliknąć okulary na przycisku, aby wyświetlić zapisane zakładki, a tym samym cieszyć się dowolną zawartością dzięki Firefox Reality.

Przyszłość rzeczywistości wirtualnej

Obecnie żyjemy w branży, w której treści rzeczywistości wirtualnej są w większości rzadkie, ale Firefox Reality oferuje użytkownikom neutralny sposób surfowania po Internecie. Eksperymentuj między stronami 2D i wciągającymi wirtualnymi rzeczywistościami, po prostu naciskając kilka przycisków, a nawet aktywując je głosem.

Mówimy o technologii, która ewoluuje z biegiem miesięcy, a Firefox oczekuje tego rodzaju aplikacji, stanowi podstawę lub zachęca użytkowników do szukania bardziej wciągających wrażeń, nie tylko w przypadku gier wideo, ale także także podczas przeglądania sieci.

Dziś są to urządzenia, które nie są dostępne dla wszystkich kupujących, ale jak to miało miejsce w przypadku smartphones Oczekuje się, że w tym czasie rzeczywistość wirtualna osiągnie nowe horyzonty, stając się technologią obecną w naszym codziennym życiu, co wielokrotnie widzimy tylko w serialach, filmach lub grach wideo.