Firma Nike zgłasza patent na swoje buty CryptoKicks zgodne z Blockchain

Zdjęcie: kryptowaluta

CryptoKicks to nowy zakład firmy Nike, najpopularniejszej marki obuwia na świecie, jest to but związany z blockchainem. Firma złożyła wniosek o nowy patent w kwietniu tego roku w Urząd Patentowy Stanów Zjednoczonych, dziś wiadomo było, że patent został zatwierdzony.

W propozycja Oferowane przez Nike ogłoszono, w jaki sposób buty CryptoKicks zgodne z technologią blockchain skorzystają na usługach finansowych. Co oznacza, że ​​zapewniłby cyfrową walutę do wyłącznego użytku członków społeczności online i zostałby wdrożony za pośrednictwem globalnej sieci komputerowej.

Prawda jest taka, że ​​Urząd Patentowy USA. UU. opublikował dzisiaj patent marki odzieżowej, który pokazuje sistema dzięki któremu Blockchain można wdrożyć do archiwów cyfrowych z zabezpieczeniami kryptograficznymi i połączyć je z dowolnym produktem marki, tak jak w przypadku trampek „CyptoKicks”.

Według źródła platforma będzie miała również dostęp do śledzenia właściwości obuwia i będzie mogła zweryfikować autentyczność tego obuwia.Firma Nike zgłasza patent na swoje buty CryptoKicks zgodne z Blockchain 1

„Gdy konsument kupuje parę oryginalnych butów, można wygenerować cyfrową reprezentację programu, powiązać go z konsumentem i przypisać mu token kryptograficzny, przy czym but cyfrowy i token krypto zbiorczo reprezentują„ CryptoKick ””, Opisz patent.

Firma Nike zgłasza patent na swoje buty CryptoKicks zgodne z Blockchain 2

Firma powiedziała również, że przy zakupie pary CryptoKicks zostanie również dostarczony plik cyfrowy, który zostanie dołączony do unikalnego identyfikatora tego buta.

Jednak nie wszystko się kończy i wydaje się, że właściciele „CryptoKicks” mogą mieszać lub reprodukować cyfrowy but z innym cyfrowym butem, aby stworzyć nowy projekt buta i przekształcić to potomstwo w nową parę butów prawdziwe. Chociaż nie został jeszcze zatwierdzony, bardzo prawdopodobne jest, że wkrótce zobaczymy buty na rynku.