Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Firma zajmująca się czyszczeniem koszy na śmieci: przewodnik po ostatecznym zgiełku

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Firma zajmująca się czyszczeniem koszy na śmieci: przewodnik po ostatecznym zgiełku

Firma zajmująca się sprzątaniem koszy na śmieci

Jeśli szukałeś sposobu na uzyskanie stałego strumienia dochodów, to firma zajmująca się czyszczeniem koszy na śmieci może być dla Ciebie szansą. Jak mówi idiom „”, a to dosłownie może być Twój kolejny pomysł na biznes w kopalni złota.

Czy możesz zarabiać na firmie zajmującej się sprzątaniem koszy na śmieci?

A firma zajmująca się czyszczeniem koszy na śmieci może być niezwykle opłacalny. Koszty ogólne są stosunkowo niskie, a budowanie bazy klientów może szybko się rozprzestrzenić dzięki niedrogiemu marketingowi, przekazowi ustnemu i rekomendacjom. Bariery wejścia na rynek są dość niskie i nie są wymagane żadne formalne kwalifikacje, wykształcenie ani certyfikaty.

Przemysł czyszczenia koszy na śmieci

Każde gospodarstwo domowe ma co najmniej dwa, jeśli nie więcej, kosze na śmieci. Mogą to być kosze do recyklingu, pojemniki na odpady spożywcze i zwykłe kosze na śmieci.

Te pojemniki na śmieci są używane codziennie i szybko się brudzą i śmierdzą. Większość ludzi wie, że powinni czyścić i dezodoryzować swoje brudne kosze na śmieci, ale nie chcą tego robić, ponieważ jest to paskudna praca. Tutaj pojawia się usługa czyszczenia koszy na śmieci, aby zająć się ich brudnymi pojemnikami na śmieci.

The branża usług odbioru odpadów na rynku amerykańskim jest wart 60,2 mld USD w 2021 r i ma wzrosnąć o godz 1.3%.

To nowy rodzaj firma sprzątająca, ale rozwija się szybko, ponieważ nikt inny tego nie robi. Kolejną zaletą jest przystępna cena rozpoczęcia i wejścia na rynek, przy stosunkowo niskich barierach wejścia.

Jak założyć własną firmę zajmującą się czyszczeniem koszy na śmieci

Aby rozpocząć działalność w zakresie czyszczenia koszy na śmieci, musisz wiedzieć, gdzie znaleźć brudny kosz na śmieci. Chcesz wyczyścić jak najwięcej koszy na śmieci w krótkim czasie i tam, gdzie jest to możliwe, dobrze jest wybrać mały obszar usługowy.

Będziesz musiał stworzyć plan usług, określić rynek docelowy i reklamować się na nich. Pamiętaj, że Twoim celem jest czyszczenie puszek i usuwanie szkodliwych bakterii, usuwanie zapachu i zapobieganie robakom.

Będziesz potrzebował niektórych materiałów, w tym domowego biura, aby utrzymać siebie i swoich spotkania zorganizowane. Aby zapewnić doskonałą obsługę, musisz się komunikować, pojawiać na czas i dotrzymywać obietnic złożonych klientom.

Schemat mycia ciśnieniowego – $0-7k / miesiąc

Odkryj sekwencję krok po kroku, aby rozpocząć mycie ciśnieniowe z domu… Z minimalnym kapitałem

Formułowanie Biznes Planu

Musisz stworzyć biznesplan jeśli chcesz wykonać niesamowitą robotę, świadcząc usługę sprzątania. Celem jest znalezienie jak największej liczby okazji do czyszczenia koszy na śmieci, ale może to szybko wymknąć się spod kontroli. W każdej dzielnicy mieszkalnej znajduje się duża ilość pojemników na śmieci. Twoja firma może wymknąć się spod kontroli, jeśli nie zaplanujesz dobrze.

Oprócz znajomości obszaru obsługi i opcji dla klientów indywidualnych, powinieneś zdecydować, ile godzin możesz pracować i czy są osoby, które możesz zatrudnić do pomocy. Musisz znać standardy licencjonowania i podziału na strefy dla swojego obszaru.

Stuknij dwukrotnie, aby załadować, a następnie otwórz Wideo…

Powinieneś także zrozumieć proces czyszczenia. Chcesz poznać najbardziej wydajne i skuteczne sposoby czyszczenia koszy na śmieci. Chcesz przetestować te opcje odkażania na własnych koszach na śmieci, aby zobaczyć, co działa najlepiej.

Rynek docelowy

Prostą odpowiedzią na rynek docelowy dla Twojej usługi sprzątania jest każdy, kto ma kosz na śmieci lub śmietnik. Chociaż znalezienie jak największej liczby klientów w celu zwiększenia zarobków brzmi zachęcająco, nie zaczynaj zbyt szybko. Nie będziesz w stanie nadążyć i możesz stracić klientów.

Rekommenderad:  Huawei P50 Pro 4G, wyłania się ciekawy detal aparatu

Określ, kto ma być Twoim rynkiem docelowym i reklamuj się do nich. Możesz wziąć pod uwagę zapracowaną rodzinę z więcej niż jednym dzieckiem, które nie ma czasu na wyczyszczenie kosza na śmieci. Usługa czyszczenia pojemników jest dla nich idealna. Jeśli chcesz mieć określone sąsiedztwo jako rynek docelowy, upewnij się, że sąsiedzi widzą cię z systemem czyszczenia pojemników.

Wydatki / Koszty Bieżące

Będziesz musiał dokonać inwestycji, aby uruchomić usługę czyszczenia koszy na śmieci i śmietników. Jest to mniejsza inwestycja niż w przypadku innych usług związanych z odpadami. Szybko zauważysz wysoki zwrot z inwestycji.

Potrzebujesz ciężarówki lub furgonetki, zwłaszcza do firmy sprzątającej. Dzięki temu możesz być w ciągłym ruchu i łatwo docierać do klientów. Utrzymuje również odpady i gruz z dala od Twojego samochodu.

Dzięki pojazdowi służbowemu możesz lepiej śledzić przebieg i czynności konserwacyjne potrzebne w firmie sprzątającej. Chcesz mieć pewność, że masz odpowiednie materiały do ​​czyszczenia bakterii, usuwania szkodliwych zarazków i odkażania koszy na śmieci bez użycia żrących chemikaliów.

Wszystkie te elementy mogą Cię kosztować, aby rozpocząć. Może to być więcej w zależności od rodzaju kupowanej furgonetki lub ciężarówki.

Furgonetka jest kosztem jednorazowym, chyba że planujesz rozszerzyć ją na wiele pojazdów. Materiały do ​​sprzątania, przebieg, paliwo i konserwacja będą powtarzającymi się kosztami – na które musisz zapewnić budżet.

Jakie opłaty / Model cenowy

Powinieneś rozważyć oferowanie cen warstwowych dla różnych poziomów świadczonych usług. Wielu Twoich klientów chce ustalić z Tobą harmonogram, a potem o tym zapomnieć. Chcą po prostu wrócić do domu do czystego kosza.

Powinieneś oferować jednorazowe sprzątanie, comiesięczne sprzątanie i co dwa miesiące. Im częściej Twoi klienci decydują się na czyszczenie kosza na śmieci lub śmietnika, tym mniej będzie ich to kosztować.

Średnia cena za jednorazowe sprzątanie to ok 20-30 dolarów za kosz na śmieci. Sprzątanie co dwa miesiące kosztuje około 12–15 USD za kosz na śmieci, a miesięczne usługi to $8 – 12 zł za śmietnik.

Rozpoczynając działalność gospodarczą, ważne jest, aby chronić siebie i zmniejszać ryzyko osobiste. Najlepszym sposobem na to jest przekształć swoją firmę w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością (spółka z ograniczoną odpowiedzialnością).

Ponieważ Twoja firma zajmuje się odpadami i ściekami, LLC może zmniejszyć Twoje osobiste zobowiązania. Ułatwia również formalności i podatki.

Tam jest trochę formularze i opłaty związane z uzyskaniem statusu LLC.

Zarejestruj się do podatków

Kiedy tworzysz firmę i zarabiasz pieniądze, musisz płacić podatki od pieniędzy. Musisz także zarejestrować swoją firmę w Urzędzie Skarbowym (IRS), aby mógł upewnić się, że prawidłowo płacisz podatki.

Musisz się zarejestrować, aby płacić podatki stanowe i federalne. Kiedy idziesz do strona internetowa Urzędu Skarbowegomusisz podać odpowiednie informacje dla swojego stanu.

Potrzebujesz federalnego numeru identyfikacyjnego pracodawcy (EIN). Na szczęście wszystko to można zrobić w jednym miejscu. Wypełnij wszystkie formularze, a będziesz zarejestrowany do płacenia podatków związanych z Twoją firmą.

Otwórz firmowe konto bankowe

Chcesz założyć konto bankowe przeznaczone wyłącznie dla Twojej firmy. Istnieje wiele powodów, dla których jest to dobry pomysł. Pozwala oddzielić pieniądze wpływające i wychodzące z firmy od finansów osobistych. Pomaga to ułatwić składanie i zgłaszanie podatków dla Twojej firmy, ponieważ nie mieszasz różnych strumieni dochodów.

Axos Basic Business Checking – 100 $ premii

Zero miesięcznych opłat za utrzymanie i minimalne wymagania dotyczące salda miesięcznego. Pierwsze 50 czeków jest BEZPŁATNYCH i otrzymujesz nieograniczony zwrot opłat za krajowe bankomaty. Tylko $1,000 minimum otwarcie depozytu!

Rekommenderad:  Najlepsze aplikacje do marketingu cyfrowego: 9 Aplikacje do marketingu online, których potrzebujesz

Istnieje wiele kont bankowych skierowanych do firm. Bank Aksos oferuje premię za rejestrację, dzięki czemu jest świetną opcją dla Twojej firmy.

Jakiego sprzętu i materiałów potrzebujesz

Ponieważ oferujesz usługę mycia ciśnieniowego, musisz mieć dostęp do wody i mieć sposób na radzenie sobie z odpadami.

Potrzebujesz ciężarówki do przechowywania i mobilizacji środków czyszczących, węży i ​​innych materiałów eksploatacyjnych, takich jak szmaty i ręczniki papierowe. Powinieneś rozważyć pojemnik do przechowywania przedmiotów, gdy jesteś w pracy. Pomaga to zapobiec ich rozlaniu.

Chcesz mieć pewność, że posprzątasz po sobie. Obejmuje to zmycie chodnika i podjazdu, na którym pracujesz.

Chcesz dostać ubrania, które nosisz specjalnie podczas sprzątania. Możesz rozważyć zakup koszulek z Twoim logo firmy na nich.

Jakie pozwolenia i licencje są potrzebne

Oprócz utworzenia LLC i zarejestrowania się w celu płacenia podatków dla swojej firmy, istnieje kilka innych pozwolenia i licencje, których możesz potrzebować.

Zezwolenia i licencje będą się różnić w zależności od miejsca zamieszkania i pracy. Najlepiej skontaktować się z urzędem miasta, miasta lub powiatu.

Istnieje kilka ogólnych licencji, które należy wziąć pod uwagę. Najprawdopodobniej będziesz potrzebować ogólnej licencji biznesowej, aby prowadzić swoją firmę.

Możesz potrzebować pozwolenia na zagospodarowanie przestrzenne, które wskazuje obszary, w których firma może lub nie może działać. W niektórych hrabstwach lub miastach obowiązują surowe przepisy dotyczące prowadzenia działalności gospodarczej.

Możesz potrzebować pozwolenia środowiskowego. Niektóre władze lokalne i stanowe wymagają posiadania zezwoleń na podstawie ilości zanieczyszczeń, które możesz wprowadzić do powietrza lub wody. Ze względu na tę działalność możesz potrzebować tego typu zezwolenia.

Jak rozwijać firmę zajmującą się sprzątaniem koszy na śmieci

Najlepszym sposobem na rozwój firmy jest poczta pantoflowa. Zapewnij swoim klientom doskonałą obsługę, a opowiedzą o tobie swoim sąsiadom. Możesz reklamować się na billboardzie i tworzyć ulotki do wręczania lub wysyłania.

Możesz skontaktować się z firmami i restauracjami, aby porozmawiać z nimi o czyszczeniu śmietnika. Możesz reklamować swoją firmę na ciężarówce i rozdawać wizytówki w różnych miejscach, takich jak kościoły i inne duże zgromadzenia.

Nazwa firmy i logo

Nazwa i logo Twojej firmy to najważniejsze i najtrudniejsze rzeczy, które możesz zrobić, jeśli chodzi o Twoją firmę. Chcesz nazwę, która jest niezapomniana i wyróżnia się.

Chcesz logo, które przemawia do Twojej firmy i wyróżnia się, bez konieczności mówienia lub robienia czegokolwiek innego. Istnieją niesamowite (i niedrogie) niezależne strony internetowe, takie jak Pięćrr które pomogą Ci stworzyć świetną nazwę i logo dla Twojej firmy.

Po ustaleniu nazwy i logo chcesz utworzyć produkty marketingowe, takie jak wizytówki, ulotki i gadżety, które możesz rozdawać klientom.

Uruchom stronę internetową

Po utworzeniu biznesplanu, nazwy firmy i logo należy utworzyć stronę internetową. Możesz zatrudnić kogoś do stworzenia dla Ciebie strony internetowej lub możesz stworzyć własną.

Znajdź domenę zaczynającą się od $00,88

Żyjemy w elektronicznym świecie napędzanym przez media społecznościowe. Dla sukcesu Twojej firmy ważne jest, abyś tam był obecny. Musisz także być kreatywny i wyróżniać się.

Promuj i generuj leady za pomocą Facebook

Media społecznościowe to coś więcej niż ludzie pokazujący zdjęcia z weekendu. To świetne narzędzie do prowadzenia biznesu. Wystarczy, że jedna osoba wspomni o Twojej firmie w mediach społecznościowych i masz mnóstwo nowych potencjalnych klientów. Możesz zareklamuj swoją firmę na Facebook i generować wiele leadów.

Ile pieniędzy możesz zarobić

Czyszczenie koszy na śmieci i śmietników może przynieść ci niezłą sumę pieniędzy w zależności od tego, ile koszy na śmieci lub śmietników czyścisz. Im więcej czyścisz, tym więcej pieniędzy możesz zarobić. Jeśli naprawdę chcesz się rozwinąć i zwiększyć swoje dochody, możesz ostatecznie zatrudnić pracowników.

Rekommenderad:  Najlepszy przewodnik krok po kroku: Jak łatwo przeprowadzić migrację Joomla do WordPress

Korzystając z liczb z góry, jeśli wykonujesz jednorazowe sprzątanie, pobierasz opłatę w wysokości 20 USD za puszkę. Jeśli możesz wyczyścić dziesięć pojemników na śmieci dziennie, daje to 200 USD dziennie i 1000 USD tygodniowo.

Jest to 52 000 $ roczniei możesz zarządzać tym samodzielnie, bez dodawania pracowników.

Ten numer jest przed opłaceniem jakichkolwiek wydatków lub podatków. Jeśli podwoisz liczbę koszy na śmieci, które czyścisz dziennie, do 20, wzrośnie to do 400 USD dziennie, 2000 USD tygodniowo i 104 000 $ rocznie.

Schemat mycia ciśnieniowego – $0-7k / miesiąc

Odkryj sekwencję krok po kroku, aby rozpocząć mycie ciśnieniowe z domu… Z minimalnym kapitałem

Wniosek

Firma zajmująca się czyszczeniem koszy na śmieci i śmietników może być lukratywna. Każdy właściciel domu ma co najmniej jeden kosz na śmieci, który szybko się brudzi.

Wiele osób nie ma czasu ani ochoty na czyszczenie własnych koszy na śmieci i chętnie zapłaciłoby 20 lub 30 USD, abyś wyczyścił je za nich. To brudna robota i nic dziwnego, że jest to usługa, za którą ludzie chętnie zapłacą.

Ta praca wymaga pracy fizycznej z twojej strony, ale nie brakuje dostępnej pracy. Jeśli utrzymasz profesjonalizm i doskonałą obsługę klienta, będziesz mieć stałych klientów – i potencjalnie dochód zastępujący własny biznes.

Często zadawane pytania

Ile można zarobić na czyszczeniu koszy na śmieci?

Możesz łatwo zarobić ponad 20 000 $ rocznie. To szybko może wzrosnąć do ponad 100 000 USD rocznie w zależności od tego, ile godzin dziennie chcesz pracować.

Jak założyć firmę sprzątającą kosze na śmieci?

Musisz stworzyć biznesplan, wybrać nazwę i logo firmy oraz kupić materiały eksploatacyjne.

Jak często należy czyścić kosz na śmieci?

Twój kosz na śmieci powinien być czyszczony co najmniej dwa razy, wiosną i jesienią, rocznie lub gdy ma nieprzyjemny zapach.

Jak czyścić i dezynfekować kosze na śmieci?

Twoje kosze na śmieci powinny być puste. Spłucz wodą.
Użyj sprayu dezynfekującego lub środka czyszczącego wewnątrz i na zewnątrz kosza na śmieci. Dodaj sodę oczyszczoną lub inne dezodoranty, aby kosz na śmieci pachniał świeżością i czystością. Pozostaw na około 10 minut. Za pomocą szczotki z włosia, gąbki lub ręcznika wyczyść wnętrze kosza na śmieci. Całkowicie spłucz i wysusz.

Firma zajmująca się sprzątaniem koszy na śmieci