Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

FlixTor Alternatives 2020: 10+ najlepszych darmowych witryn do oglądania filmów online

Flixtor to bardzo popularna i niezawodna witryna do przesyłania strumieniowego do oglądania darmowych filmów i programów telewizyjnych w wysokiej rozdzielczości online. Obecnie jest albo wyłączony w większości krajów, albo z jakiegoś powodu został wyłączony. Więc jeśli szukasz fajnego Alternatywy FlixTorjesteś we właściwym miejscu.

Pomimo faktu, że Flixtor.to nie jest już dostępny dla wielu z nas, istnieje srebrna podszewka w postaci stron takich jak FlixTor. W morzu fałszywych aplikacji i dziesiątek podróbek, które twierdzą, że są „nowym Flixtorem” lub twierdzą, że można je odblokować, dokonaliśmy podsumowania najlepszych działających strony takie jak FlixTor który niezmiennie pozwoli Ci przesyłać strumieniowo bezpłatne filmy i programy telewizyjne, tak jak za dobrych starych dni. Bez zbędnych ceregieli zacznijmy.

Note: Możesz być zainteresowany tymi za darmo Pokaż alternatywy aby przesyłać strumieniowo więcej bezpłatnych filmów lub oglądać seriale online.

10 najlepszych alternatyw FlixTor w 2020 roku

1) MoviesJoy

strony takie jak FlixTor

Mimo, że Flixtor przeszedł w tryb offline, MoviesJoy nadal oczarowuje rzesze miłośników kina dzięki swojej eklektycznej kolekcji bezpłatnych filmów i programów telewizyjnych w jakości HD. Możesz znaleźć mnóstwo filmów w wielu gatunkach, takich jak dokument, dramat, akcja, romans, przygoda itp. Za darmo.

Co więcej, przesyłanie strumieniowe reklam nie będzie przeszkadzać. Pomimo zakazów ISP, MoviesJoy nadal zapewnia najnowsze filmy HD Hollywood z lekkomyślnym porzuceniem. bez zakłócających reklam i stałych płatności

2) SubsMovies

Alternatywy FlixTor

Reklamowany jako jedna z najlepszych stron takich jak FlixTor, SubsMovies ma starannie zaaranżowany interfejs, w którym filmy i seriale są klasyfikowane według gatunków, takich jak Animacja, Akcja, Przerażenie, Sci-Fi, Kryminał, Biografia, Romans, Przygoda i wiele innych. Dlatego bardzo łatwo jest przejrzeć obszerną bibliotekę, aby znaleźć lub przesłać strumieniowo nowy film.

SubsMovies oferuje filmy z napisami w różnych językach międzynarodowych, aby zaspokoić globalną publiczność. Ponadto w SubsMovies znajduje się także sekcja filmów, która jest często aktualizowana o najnowsze tytuły filmowe. Cała zawartość wideo w SubsMovies jest w jakości Full HD, więc nie musisz się martwić o jakość.

3) Tubi

alternatywy dla flixtor

Tubi TV to legalna witryna do strumieniowego przesyłania filmów, która jest niezwykle popularna wśród streamerów online. Gigantyczne repozytorium filmów i tytułów obejmujących gatunki takie jak komedia, akcja, przygoda, science fiction, science fiction, horror, thriller itp. Tubi TV jest całkowicie darmowa bez abonamentu.

Nie wspominając, Tubi TV ma elegancki interfejs użytkownika i jest kompatybilny z Androidem, Roku, Apple TV, xBox i Xfinity. Wystarczy założyć konto w Tubi TV, aby rozpocząć codzienne przesyłanie bogactwa kina. Podsumowując, Tubi TV jest jedną z najlepszych stron takich jak FlixTor na rynku.

4) Project Free TV

witryny takie jak flixtor

Dzięki ogromnemu repozytorium bezpłatnych filmów i programów telewizyjnych, Project Free TV to popularna usługa przesyłania strumieniowego online, która zdobyła rzesze fanów przez lata. Ta alternatywa Flixtor obsługuje dobrze zorganizowane i całkowicie span-linkowe łącza do filmów innych firm.

Mimo że Project Free TV nie zawiera żadnych reklam, strumienie innych firm wyświetlane w interfejsie użytkownika są często zalewane zbyt dużą liczbą reklam przerywanych. Należy pamiętać, że nie należy pobierać żadnych treści wideo z tych witryn stron trzecich.

5) Zobacz film

witryny takie jak flixtor

Kolejna budząca grozę alternatywa przesyłania strumieniowego online, oferująca ponad 1000 darmowych tytułów filmowych bez przerywanych reklam, Look Movie szybko zyskuje na popularności. Nie wspominając o tym, że strona jest regularnie aktualizowana o nowe filmy z Hollywood, dlatego możesz spodziewać się więcej radości z streamingu online.

Co więcej, możesz także przesyłać strumieniowo swoje ulubione kino międzynarodowe z napisami w różnych językach. Ponadto wszystkie filmy na tej stronie, w tym klasyczne kino z przeszłości, można przesyłać strumieniowo zarówno w rozdzielczości HD 720p, jak i 1080p. Jednak Look Movie nie oferuje żadnych seriali telewizyjnych, ponieważ jest to platforma tylko dla filmów. Tak więc, jeśli szukasz programów telewizyjnych, możesz znaleźć inne alternatywy na naszej liście.

6) Czas Popcornu

alternatywy dla flixtor

Dzięki dedykowanej aplikacji kompatybilnej z prawie wszystkimi głównymi systemami operacyjnymi, takimi jak Windows, Android oraz iOS, Linux, Popcorn Time to świetna darmowa alternatywa dla miłośników filmów online. Jest to w zasadzie darmowy klient Bittorrent z własnym zintegrowanym odtwarzaczem filmów.

Na tej platformie możesz oglądać mnóstwo filmów i programów telewizyjnych z napisami w jakości HD. Nie wspominając o tym, że Popcorn Time to pełnoprawne repozytorium ponad 1000 filmów i programów telewizyjnych, które z pewnością zapewnią rozrywkę podczas przestojów. Dlatego czas Popcorn jest uważany za jeden z najlepszych serwisów takich jak Flixtor, który oferuje zarówno filmy w wysokiej rozdzielczości, jak i programy telewizyjne.

7) Afdah

witryny takie jak flixtor

Jeśli masz zamiłowanie do streamingu online, prawdopodobnie znasz już Afdah, nazwę synonimiczną dla filmów, programów telewizyjnych i wszelkiego rodzaju treści wideo. Jego ciemno ubrany interfejs oferuje najnowsze filmy HD, które nie są hostowane ani przesyłane na jego platformę. Dlatego Afdah jest wolna od naruszeń praw autorskich, ponieważ jedynie trzeszczy, indeksuje i indeksuje witryny z filmami podobne do wyszukiwarki internetowej.

Pomimo ogromnego repozytorium linków tytułów filmów, możesz bez problemu znaleźć swój ulubiony film, ponieważ Afdah kategoryzuje wszystkie treści wideo online z pięknymi miniaturami, a także dodatkowe informacje, takie jak czas trwania, ocena IMDB, rok wydania, obsada filmu, gatunek, i dostajesz sedno.

8) Hulu

alternatywy dla flixtor

Hulu, znana również jako główny pretendent do dominacji Netflix, to internetowa platforma streamingowa, w której można beztrosko porzucić tysiące filmów, filmów dokumentalnych i programów telewizyjnych. Co więcej, Hulu jest codziennie aktualizowana o najnowsze filmy.

Hulu twierdzi, że oferuje treści wideo o wartości ponad 700 milionów godzin! Jednak z drugiej strony, Hulu jest bezpłatny tylko przez ograniczony czas, po którym miesięczne abonamenty zaczynają się od $5.99.

9) HotStar

alternatywy dla flixtor

Chociaż jest przeznaczony specjalnie dla odbiorców subkontynentu indyjskiego, HotStar jest legalnym miejscem do przesyłania strumieniowego online, który oferuje supermasywne repozytorium bezpłatnych filmów i programów telewizyjnych.

Jeśli więc pochodzisz z tego regionu, równie dobrze możesz sprawdzić HotStar. Oprócz filmów można znaleźć transmisje sportowe na żywo, filmy dokumentalne hostowane w głównych sieciach kablowych na całym świecie. Podsumowując, jest to jedna z najlepszych alternatyw dla FlixTora, jeśli jesteś zagorzałym miłośnikiem filmów.

10) Trzask

witryny takie jak flixtor

Crackle firmy Sony to kolejna legalna witryna do streamingu, która ma swoją własną ligę. Ta amerykańska platforma przesyłania strumieniowego OTT (Over The Top), która oferuje usprawniony interfejs użytkownika, w którym można znaleźć ogromny katalog filmów i programów telewizyjnych, które można oglądać na telefonie iPhone i smartfonie z systemem Android.

Jednak Crackle jest obecnie dostępny tylko dla odbiorców w USA, więc być może będziesz musiał skorzystać z usługi VPN, jeśli mieszkasz gdzie indziej.