Flowshare, narzędzie, które skróci czas tworzenia przewodników i samouczków

W tej chwili istnieje coś, dla czego nie ma przewodnika ani samouczka, jak to zrobić w Internecie. Jest to jedna z wielkich korzyści, do których mamy dostęp dzięki Internetowi, jednak jeśli jesteś po stronie tych, którzy chcą tworzyć tego rodzaju treści, znaleźliśmy narzędzie, które będzie bardzo pomocne. Biorąc pod uwagę, że tworzenie samouczków zawsze wymaga robienia zrzutów ekranu, to rozwiązanie będzie bardzo pomocne.

Nazywa się Flowshare i jest rozszerzeniem dla Chrome, które zautomatyzuje cały proces przechwytywania w celu tworzenia przewodników i samouczków.

Najłatwiejszy sposób tworzenia samouczków

Jeśli masz pełną wiedzę na temat tematu, który zamierzasz omówić, jest bardzo prawdopodobne, że najmniejszym problemem podczas tworzenia przewodnika jest opisanie tego procesu. Dzięki temu jesteśmy otwarci na wszystko, co związane z grafiką, czyli na przechwytywanie i tworzenie odpowiednich wydań, takich jak wskazywanie opcji, które kliknęliśmy. W tym sensie Flowshare jawi się jako doskonała alternatywa dla ułatwienia wszystkiego, co związane z przechwytywaniem obrazu.

Należy zauważyć, że jest to bezpłatne narzędzie, które można uzyskać, klikając link na końcu tego artykułu.

Flowshare, narzędzie, które skróci czas tworzenia przewodników i samouczków 1

Proces korzystania z Flowshare jest niezwykle prosty, więc jeśli często tworzysz samouczki, znacznie skróci to czas, który spędzasz. Aby rozpocząć, przejdź do witryny, nad którą chcesz pracować, na przykład Dokumentów Google. Kliknij ikonę rozszerzenia, aby natychmiast rozpocząć monitorowanie ruchów.

Wszystko, co musisz zrobić, to postępować zgodnie z procesem, który chcesz opisać, a na końcu otrzymasz obraz za każdym razem, gdy klikniesz, wskazując dokładną opcję.

W ten sposób stworzenie samouczka będzie tylko kwestią napisania procesu, zrobienia go na komputerze, a Flowshare będzie odpowiedzialne za przechwytywanie obrazów i wskazywanie wykonanych kliknięć.

Aby to udowodnić kliknij ten link.