Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Fortnite tymczasowo wyłącza funkcje podziału ekranu, „Gotowe” i „Graj dalej”

Fortnit niedawno wstrzymał funkcję podzielonego ekranu ze względu na pewne problemy, które nie zostały ujawnione. Oznacza to, że gracze nie mogą na razie korzystać z opcji „Gotowi” i „Grajcie razem”. Te funkcje są kluczowe dla graczy, którzy chcą grać razem na tej samej konsoli, ale nie będą dostępne, dopóki nie otrzymamy więcej informacji.

Tryb podzielonego ekranu jest przeznaczony dla dwóch graczy, którzy mogą grać w Fortnite na tej samej konsoli. Gracze zazwyczaj podłączają dwa kontrolery i uruchamiają ten tryb z menu głównego. Jednak Fortnit ogłosił na Twitterze, że na razie wyłączył te funkcje, aby rozwiązać pewne problemy.

Najbardziej ostatni post na oficjalnej stronie Fortnite na Twitterze wspomniał, że funkcja podzielonego ekranu nie jest obecnie dostępna, i nie podali dlaczego. Zespół odpowiedzialny za Fortnite bada pewne problemy z podzielonym ekranem i poinformuje graczy, kiedy wkrótce zacznie działać ponownie.

Fortnite wyłącza podzielony ekran

Fortnite tymczasowo wyłącza funkcje podziału ekranu, „Gotowe” i „Graj dalej”

Ale nie tylko podzielony ekran został wyłączony. Fortnite zatrzymał także opcje „Gotowe” i „Graj dalej razem”. Te przyciski w Fortnite są bardzo ważne dla graczy, którzy chcą zagrać razem w więcej gier po zakończeniu meczu.

Przeczytaj także: Jak zdobyć skórkę Alana Wake’a w Fortnite

Pamiętaj, że kiedy podzielony ekran powróci, będzie on działał tylko podczas rzeczywistej rozgrywki. Hol i inne menu nadal będą oddzielne. Gracze nie mogą dzielić się przedmiotami ani grać razem, jeśli używają różnych języków. Ponadto ten tryb nie działa na urządzeniach mobilnych, Nintendo Switch, komputerach PC, w trybach kreatywnym i ograniczonym czasowo, w trybie Ratowanie Świata, w trybie rankingowym ani podczas gry solo.

W tej chwili nie ma dokładnej daty, kiedy te funkcje powrócą. Śledź nasze wiadomości ze gier, aby uzyskać więcej informacji na ten temat.